Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Figuś napisał:

może w 7 generacji, teraz wypadałoby żebyś garnek ściągnął :kaz:

No właśnie sęk w tym, że nie potrzebuję. Akurat dla mnie exy Sony + multiplatformy i to mi wystarcza biorąc pod uwagę czas jakim dysponuję. We wcześniejszej generacji był X360. Jeśli ktoś ma czas żeby ogrywać 2-3 platformy to nie wiem czy zazdrościć ilości wolnego czasu czy współczuć braku innych zajęć, ale każdy robi na co ma ochotę i najważniejsze żeby się dobrze przy tym bawił.
Myślę, że każdy znajdzie platformę idealną dla siebie mi siadło Sony, kumplowi siadł XSX + GP. Ale mam też kupla co kupił X, PS5 i Switcha i nie ma czasy na granie :reggie:

Odnośnik do komentarza

Z tym znaczeniem exów to może ma znaczenie dla tych paru % i takich starych pryków jak tu na forum po 30ce, trzeba już mieć zakodowane że exy MS czy Sony właściwie będą sprowadzały się do tego że gra jednych lub drugich nie wyjdzie na Xboxa lub Playstation a będzie na PC/chmurze/poprzedniej generacji.

 

Mnie to ryba, każdy na wybór na czym gra, rozwala mnie darcie japy jak schabek czy inne klapy że gra ''X'' Sony wyszła na PC i wyrywanie włosów, nie no dramat. 

A czy taka polityka ma sens dzisiaj? Oczywiście że tak. XS pobiły rekordy poprzednich Xboxów i to mocno, konsole sprzedają się jak szalone, zyski rekordowe do tego wydanie gry na PC to też dodatkowa łatwa kasa, takie niepozorne Sea of Thieves przez pół roku na samym Steamie poszło w 5 mln., Sony też jest zadowolone z popularności i zarobionej kasy swoich gier na PC.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, mario10 napisał:

 Ale mam też kupla co kupił X, PS5 i Switcha i nie ma czasy na granie :reggie:


 

Znam ten ból. 
3 platformy, PC został w rodzinnym domu. Switch aktualnie zbiera kurz, usiądę do niego później. Teraz główna platforma to Xbox i czasem przegryzam ps5 :obama: Odeszły mi modele i na chwile obecna jestem bez roweru, maluch dużo śpi to nadrabiam gierki.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Daddy said:

Z tym znaczeniem exów to może ma znaczenie dla tych paru % i takich starych pryków jak tu na forum po 30ce, trzeba już mieć zakodowane że exy MS czy Sony właściwie będą sprowadzały się do tego że gra jednych lub drugich nie wyjdzie na Xboxa lub Playstation a będzie na PC/chmurze/poprzedniej generacji.

 

Mnie to ryba, każdy na wybór na czym gra, rozwala mnie darcie japy jak schabek czy inne klapy że gra ''X'' Sony wyszła na PC i wyrywanie włosów, nie no dramat. 

A czy taka polityka ma sens dzisiaj? Oczywiście że tak. XS pobiły rekordy poprzednich Xboxów i to mocno, konsole sprzedają się jak szalone, zyski rekordowe do tego wydanie gry na PC to też dodatkowa łatwa kasa, takie niepozorne Sea of Thieves przez pół roku na samym Steamie poszło w 5 mln., Sony też jest zadowolone z popularności i zarobionej kasy swoich gier na PC.

No mi też to obojętne o ile pójdzie grać we wszystko na wszystkim, a nie tak, że w gry Microsoftu pogram na Xboxie, Ps5 i PC, a w gry Sony tylko na PS5 i za parę lat na PC. Gdyby tak było to nie widzę sensu trzymania Xboxa i wymieniłbym go na PS5.

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie ponarzekać to napiszę tutaj: MS mógłby naprawdę ogarnąć trochę stronę Xboxa, bo jest nieintuicyjna w opór. Kiedyś wspominałem, że fajnie by było wiedzieć, do kiedy są promki na dane gierki, dzisiaj dopiszę do tego dwa punkty: fajnie byłoby się do tych promek dostać z poziomu strony głównej, a nie przeklikiwać przez listę gier i filtry żeby odsiać to, co nie da się przycebulić. A dwa, to ten Marketplace z 360 to jest już solidny żart. Chcę dodać gierkę z Golda, po potwierdzeniu płatności nadchodzi niekończące się kółko zagłady, przez które nie ma szans na finalizację transakcji... I okej, gdyby nie to, że można to naprawić po stronie usera skryptem do TamperMonkey xd Serio, tam potrzeba solidnego przeprojektowania i albo zunifikowania wszystkich treści w jedną, spójną i przejrzystą całość (w to też celowali, ale nadal nie wszystkie gry z Marketplace można kupić z poziomu xbox.com), albo naprawienia tego legacy Marketplace, bo doświadczenia po stronie użytkownika przez takie małe błędy są fatalne. Nie wspominając, że większość tych kwestii nawet ułomne internetowo Nimtemdo ma jakoś tam ogarnięte, a przegrać w czymkolwiek co istnieje w przestrzeni sieciowej z Nimtemdo to jak przegrać z bezrękim paralitykiem w bierki, no wstyd okropny.

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Bzduras said:

Nie wiem gdzie ponarzekać to napiszę tutaj: MS mógłby naprawdę ogarnąć trochę stronę Xboxa, bo jest nieintuicyjna w opór. Kiedyś wspominałem, że fajnie by było wiedzieć, do kiedy są promki na dane gierki, dzisiaj dopiszę do tego dwa punkty: fajnie byłoby się do tych promek dostać z poziomu strony głównej, a nie przeklikiwać przez listę gier i filtry żeby odsiać to, co nie da się przycebulić. A dwa, to ten Marketplace z 360 to jest już solidny żart. Chcę dodać gierkę z Golda, po potwierdzeniu płatności nadchodzi niekończące się kółko zagłady, przez które nie ma szans na finalizację transakcji... I okej, gdyby nie to, że można to naprawić po stronie usera skryptem do TamperMonkey xd Serio, tam potrzeba solidnego przeprojektowania i albo zunifikowania wszystkich treści w jedną, spójną i przejrzystą całość (w to też celowali, ale nadal nie wszystkie gry z Marketplace można kupić z poziomu xbox.com), albo naprawienia tego legacy Marketplace, bo doświadczenia po stronie użytkownika przez takie małe błędy są fatalne. Nie wspominając, że większość tych kwestii nawet ułomne internetowo Nimtemdo ma jakoś tam ogarnięte, a przegrać w czymkolwiek co istnieje w przestrzeni sieciowej z Nimtemdo to jak przegrać z bezrękim paralitykiem w bierki, no wstyd okropny.

Ja sobie dodaje gry do listy w Store na konsoli i obserwuje czy są na promocji czy nie. Stronka jest słaba, to fakt. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, wojtas011 napisał:

Mi płatność w marketplace xboxa 360 działa tylko w EDGE, microsoft supermacy

A mi w żadnej, a czasami jak się uda to bez znaczenia w jakiej przeglądarce. Dzisiaj odkryłem ten skrypt o którym wspominałem, a skoro jakaś poprawka po stronie usera likwiduje problem to znaczy, że tym bardziej da się to naprawić na backendzie. Tylko MS musiałby się tym zająć, a ja nie mam czasu po raz wtóry kwitnąć na czacie, opisywać ten sam problem i dostawać odpowiedź, że "jutro będziemy wiedzieć coś więcej i ktoś od nas się odezwie" (tak, zgłaszałem to supportowi już kilka razy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...