Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że zartujesz, ale Halo wars 3 bym przyjął xd

Fuck off z GoW jeżeli to miała by być kolekcja. Ogólnie plota wyszła od Nicka, a jemu nie wierze

 

8 minut temu, ASX napisał:

macie racje, czyli przynajmniej dwie gry są znane. 3 to pewnie Forza Motorsport, a 4 plotkowany Pentiment

Project Belfry i mamy 5

Ogólnie to wierzę w Avowed w pierwszej połowie 2023. I WANT TO BELIEVE

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

ja bardziej wierze w Avowed które podobno ma wyjść na początku 2023 niż w Project Belfry :lapka:

Zakład o konto?

nie no żartuje, do tej pory wygrywałeś i nie chce paść ofiarą twoich insiderskich leaków z centrali

 

Oby nie liczyli Grounded, bo to będzie żenujące. Na grę czekam, ale bez jaj.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

Nie jest za wcześnie, bo grę robią od 2018, a to nie będzie skyrim, a raczej the outer worlds

 

Chodzi Ci o rozmach i budżet? Bo chociaż TEW całkiem sympatycznie się zapowiadało to było potężnym drewniakiem :reggie:

edit: IB4 ŻE NIE GRAŁEM I NIE WIEM O CZYM MÓWIĘ

 

Oczywiście gówno Xbox na komputerze nie zlicza odblokowanych achievementów. :rotfl: Chcesz Xboxa? Tylko Xbox.

 

image.thumb.png.97555f9a721035cb506b53c130852dfa.png

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ASX napisał:

ja bardziej wierze w Avowed które podobno ma wyjść na początku 2023 niż w Project Belfry :lapka:

 

Grounded jeśli wyjdzie w tym okresie też na pewno jest liczone, bo czemu by nie mieli tego liczyć?

równie dobrze można dodać aoe4 w wersji na Xa lub jakiegoś remastera bo czemu nie

Z tego co napisali to wygląda na 5 nowych exów od wewnętrznych studiów, pożyjemy zobaczymy, może być więcej gier a może znowu wywalą te 5 gier na 2024 i wtedy będzie że planują aż 10 xD

 

Ja tylko chcę żeby zaczęli również wydawać gry w pierwszej połowie roku :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...