Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Z resetery:

 

 Tom Henderson won't leak Xbox+Bethesda showcase, new info about games being shown


 

Spoiler


 

Cytat

 

  1. A lot of "surprises"
  2. Don't expect Ubisoft presence
  3. Heard nothing about EA either
  4. Bethesda to have Redfall, Starfield and 2 announcements
  5. There's a company showing more games than Bethesda (SEGA? Bandai Namco?)
  6. No avowed being shown
  7. He has no info about Zenimax
  8. Something Halo is being announced
  9. Kojima is going to be there, but no Overdose...some kind of partnership? Announcement?
  10. Starfield to have a sizeable demo
  11. 20-30 games to be there
  12. Small and big IP revivals

 


 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

Z resetery:

 

 Tom Henderson won't leak Xbox+Bethesda showcase, new info about games being shown


 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

 

 

mysle ze ten pajac niczego nie ma. Super stream kurwo, dobrze ze sluchalem jednym uchem jak gralem w chorus. po jakims czasie wylaczylem, bo albo siedzi cicho i czyta czat, albo ciagle powtarza, ze nie chce leaknac, zeby nie spoilowac ludziom :kekw:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

mysle ze ten pajac niczego nie ma. Super stream kurwo, dobrze ze sluchalem jednym uchem jak gralem w chorus. po jakims czasie wylaczylem, bo albo siedzi cicho i czyta czat, albo ciagle powtarza, ze nie chce leaknac, zeby nie spoilowac ludziom :kekw:

 

Wszystko jest możliwe z tym insajderami. :D 

Właściwie jedyna rzecz jaka mi się nie podoba, to nieobecność Avowed, bo reszta brzmi całkiem całkiem. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Bzduras napisał:

Nikogo nie potrzeba, zostało mniej niż doba do pokazu. Pograjcie w gierki, wyśpijcie się, idźcie pojeździć na rowerze czy coś, a wieczorkiem siadamy i oglądamy targi z forumem.

Apropo grania jest jakaś awaria? Wyskakuje mi na konsoli że dostęp do ulsug ograniczony. Odpaliłem offline Hadesa i trzy razy mnie z niego wywaliło a na koniec save się spierdzielił i straciłem całe jedno przejście :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...