Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, SnoD napisał:

Halo: Infinite z zapowiedzią rozbudzającą wyobraźnię z jakimś in engine trailerem wychodzi po ogromnych perturbacjach jakościowo pocięte na najpotężniejszej konsoli.

I kasują coopa, który miał być. Może tryb performance dla Redgila (z nosa) skończy tak samo, bo nie będzie się chciało robić? :bella:

Odnośnik do komentarza

Microsoft miał zapowiedziane 4 gry które miały ukazać się w ciągu pół roku od prezentacji:

  • Minecraft Legends
  • Redfall
  • dodatek do TESO
  • Forzę Motorsport

Minecraft żółto, Redfall porażka przed premierą (też będzie żółto), TESO nikogo, a Forza wyleciała na 2023 i wciąż nie wiadomo jak to ma wyglądać na konsolach.

 

XGS to obecnie synonim porażki. 

 

Jezu, MS, ty kurwo jebana, coście zrobili z tym Xboxem?!

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Microsoft miał zapowiedziane 4 gry które miały ukazać się w ciągu pół roku od prezentacji:

  • Minecraft Legends
  • Redfall
  • dodatek do TESO
  • Forzę Motorsport

Minecraft żółto, Redfall porażka przed premierą (też będzie żółto), TESO nikogo, a Forza wyleciała na 2023 i wciąż nie wiadomo jak to ma wyglądać na konsolach.

 

XGS to obecnie synonim porażki. 

 

Jezu, MS, ty kurwo jebana, coście zrobili z tym Xboxem?!

 

:xboxssie:

Odnośnik do komentarza

To zwykłe populistyczne pierdolenie, osoby która ma mało pojęcia o czym pisze. A jeśli naprawdę ktoś wierzy że developerzy mają wieczne wakacje, to wiesz zawsze można się zatrudnić w studiu developerskim skoro mają tak dobrze, akurat rekrutują więc jest dobra okazja:

https://jobs.zenimax.com/jobs?department=&located=&location=13

 

Hendrix swego czasu pisał dlaczego większość developerów nie udziela się na forach dyskusyjnych, po prostu mają bekę z tego typu tekstów. 

 

Moim zdaniem problem tkwi raczej w zarządzaniu studiem i kwestiach technicznych, to nie jest też pierwsza gra Arkane która ma problemy z klatkarzem. Prey działał tylko w 30 fpsach i potrzebował następnej generacji i FPS Boost żeby uruchomił się w 60 klatkach, Deathloop niby miał 60 fpsów, ale było to czysto teoretyczne 60 klatek bo framerate latał jak szalony przy każdej strzelaninie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, ASX said:

To zwykłe populistyczne pierdolenie, osoby która ma mało pojęcia o czym pisze. A jeśli naprawdę ktoś wierzy że developerzy mają wieczne wakacje, to wiesz zawsze można się zatrudnić w studiu developerskim skoro mają tak dobrze, akurat rekrutują więc jest dobra okazja:

https://jobs.zenimax.com/jobs?department=&located=&location=13

 

Hendrix swego czasu pisał dlaczego większość developerów nie udziela się na forach dyskusyjnych, po prostu mają bekę z tego typu tekstów. 

 

Moim zdaniem problem tkwi raczej w zarządzaniu studiem i kwestiach technicznych, to nie jest też pierwsza gra Arkane która ma problemy z klatkarzem. Prey działał tylko w 30 fpsach i potrzebował następnej generacji i FPS Boost żeby uruchomił się w 60 klatkach, Deathloop niby miał 60 fpsów, ale było to czysto teoretyczne 60 klatek bo framerate latał jak szalony przy każdej strzelaninie.

 

W takim razie devi są niewinny, ale Microsoft jest najgorszym wydawcą skoro przy takich możliwościach nie potrafią zadbać o odpowiedni lineup swojej konsoli. Gdyby nie załatwianie premier indyków do Gamepassa to ta usługa byłaby kompletnym niewypałem. 

Odnośnik do komentarza

no i to jest o wiele bliższe prawdy.

 

Chociaz IMO winę ponosi zarówno developer który znowu nie był w stanie przygotować tryby 60 klatek na konsoli, jak i wydawca czyli Microsoft i Bethesda  którzy nie zapewnili odpowiedniego wsparcia i cisną na premierę, zamiast opóźnić premierę i pozwolić przygotować tryb 60 FPS na premierę.

Odnośnik do komentarza

Tylko sęk w tym, że większość kupujących konsole czy to casuale czy hardcorowi gracze mimo wszystko chcą ogrywać sztosy, a nie indyki. Grałem na X360 byłem zadowolony teraz druga generacja na PS z prostej przyczyny bo wypluwają gry, które lubię, indyki rzadko mnie interesują i wydaje mi się, że wielu grających ma takie podejście. Szkoda bo możliwości są, ale jakoś na praktykę się nie chce to przełożyć.

Odnośnik do komentarza

Indyki są spoko i dzięki gamepassowi wiele takich ograłem świetnie się przy tym bawiąc. Na PS4 czy PS3 omijałem tego typu gry bo wolałem kupować większe tytuły. Jednak do indyków  wystarczający byłby XSS w All Access z Gamepassem. XSX ze swoimi 12 TF nazywany głośno najpotężniejszą konsolą nie jest do tego potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...