Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ASX napisał:

Dla mnie posiadanie Xboxa+PC jest optymalne. Opłacam jeden abonament, mam bibliotekę setek gier na konsoli i PC, a  na Steam gdy najdzie mnie ochrona mam gry od PlayStation studios i jedynie tej nowej Zeldy mi trochę szkoda.

 

Przecież takie połączenie nie ma sensu. 

  • This 8
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ASX said:

No to trochę mało ekonomiczne podejście, kupować sprzęt za półtora tysiąca, by potem stał nieużywany. To już lepiej kupić konsole, przejść grę, a potem ją sprzedać, niż miałaby stać nieużywana. 

Kupujesz konsolę za poltora tysiaca, przechodzisz gre, sprzedajesz ze strata, co oczywiste, a potem za pare miesiecy wyjesz, ze bys pogral ale nie ma jak. I znowu kupujesz za poltora tysiaca. No ekonomiczne podejscie w chuj. Nie mowiac o frustracji, ze zamiast w Zelde bedziesz gral w Redfalla

  • Haha 7
  • This 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Homelander napisał:

Kupujesz konsolę za poltora tysiaca, przechodzisz gre, sprzedajesz ze strata, co oczywiste, a potem za pare miesiecy wyjesz, ze bys pogral ale nie ma jak. I znowu kupujesz za poltora tysiaca. No ekonomiczne podejscie w chuj. Nie mowiac o frustracji, ze zamiast w Zelde bedziesz gral w Redfalla

a ty przypadkiem nie wyłeś że pograłbyś w AoE IV na xboxie, dlaczego nie kupisz sobie kolejnego sprzętu? 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:

No i co z tego, że Zelda? ale za to będzie mógł pograć w Starfield na PC w gabinecie, a potem dokończyć w salonie i to wszystko w ramach jednego ekosystemu!  Bo chyba po to ma się tylko combo PC + XSX?

 

 

Tym bardziej że planeta X odwiedzona na PC będzie później nie do poznania na konsoli w salonie, to razem 2000 planet ;]

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, balon napisał:

No i co z tego, że Zelda? ale za to będzie mógł pograć w Starfield na PC w gabinecie, a potem dokończyć w salonie i to wszystko w ramach jednego ekosystemu!  Bo chyba po to ma się tylko combo PC + XSX?


nie wiem czy na bekę, ale play anywhere czy cross-buy to jest jednak zycko :obama:sam nakupowalem swojego czasu mnóstwo gier na PlayStation tylko pod perspektywę tego że ogram je z czasem na Vicie :banderas:

 

ojezusie; Tearaway na PSV, tak musi wyglądać raj :fsg: 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, ASX said:

No spoko, skoro wolisz czekać na port na konsole to twój wybór i nic mi do tego. 

Tak jak i Twój z kupowaniem i sprzedawaniem sprzętów. Ja wolę kupić na premierę, a potem mieć spokój i nie denerwować się, że w coś nie zagram. Jedyne co sprzedałem w trakcie generacji to Xbox Series X, głęboko rozczarowała mnie ta konsola i nie kupię jej ponownie na pewno

Odnośnik do komentarza
22 hours ago, ASX said:

Prawda jest taka że Xbox nigdy nie miał ładnego UI, pierwszy Xbox miał festyniarskie typowo gamingowe UI, potem były blade'y Xboxa 360 również silące się na młodzieżowość i nowoczesność ale już nie tak przesadzone, potem przyszedł czas na silenie się na wrzucanie wszędzie avatarów, Xbox One to  z kolei chaotyczne kafelki, wrzucone po to by dało się upchać jak najwięcej reklam w dashbordzie i ten etap trwa aż po dzień dzisiejszy. 

 

Z funkcjonalnością bywało różnie, były systemy mniej lub bardziej udane, nowy system który jest ciągle korzeniami siedzi na Windowsie 8 i przypomina bardziej składaka do którego co kilka miesięcy montuje się nową funkcję jest całkiem sprawnie działającym systemem. Ale daleko mu do tego bym mógł nazwać go ładnym czy przyjemnym dla oka. 

 

Dla mnie wzorem jeśli chodzi wizualną stronę interfejsu w konsolach, całą identyfikację wizualną są konsole Sony, od czasów PS3 system w ich konsolach prezentuje się bardzo przyjemnie. Wiadomo że z funkcjonalnością czy szybkością działania nie zawsze było tak dobrze, ale wizualnie nie można im nic zarzucić. 

 

Zapowiedź tego, że Microsoft znowu przeprojektuje ekran startowy tak aby był mniej zagracony odczytuje jako pozytywny sygnał, choć wątpię by wiązało się to  z jakimiś większymi zmianami. Ot po prostu przesuną kafelki bardziej do dołu i będą może odrobinę mniejsze i pewnie na tym się skończy.

Najlepszy na Xbox OG był dash UnleashX i customowe skórki :banderas:

Odnośnik do komentarza

Obecnie gram tylko na PC i jedyne co mnie pcha w stronę Xboksa to gra online bez cziterów (ale na padzie, więc upośledzona auto-aimem, coś za coś) i oczywiście wygoda, bo czasami chce mi się grać, ale niekoniecznie trzymać ręce na klawie i myszy. Nigdy rasowym hunterem osiągnięć nie byłem, ale czasami fajnie coś powbijać, na PC nie jest to tak motywujące. PS5 nie chcę w jej obecnej formie (w dodatku za 2,5 koła), Slima na horyzoncie nie widać, a PS4 Slim wybili mi z głowy tytułami, które sztucznie nie są na tę konsolę wydawane. I tak trzymam hajs na koncie, bo nie wiem, na co się zdecydować i czy ostatecznie nie zmodernizować tego peceta, zamiast czekać w nieskończoność. W dodatku na konsolach jest wiele gier w 30 klatkach, których nie toleruję, a które nawet na moim obecnym 4-letnim PC są oczywistością. Na Xboksie niby sporo gier z boostem, ale odjąć te w 30 klatkach i jeszcze słabiej. Trylogia Mafia, Rise of the Tomb Raider, trylogia Crysis Remastered, Batmany, Need for Speedy do Unbound, starsze Asasyny, kozacki i nieśmiertelny BF4 w 720p...

Odnośnik do komentarza

Dlatego połączenie XsX + PC ma bardzo dużo sensu jeśli do tego równania włączy się GP. W ramach tych samych kosztów można grać w wiele gier między dwoma platformami w zależności od preferencji, wygody itp. A do tego nie pozbywa się całkowicie dostępu do gier konkurencji.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Jak gra dobra, wciąga mnie, to te techniczne bełkoty mnie omijają.

Moze być 30 klatek, 720- jak mnie wciągnęło to nie zwracam kompletnie uwagi na to- Zelda na Switchu np.

 

Testowałem Forze Horizon 4 na PC. 100 klatek było odczuwalne, ale mimo wszystko wybierałem komfort- większego ekranu, pada i fotela.

Tak, można podpiąć PC od Oleda i pada. Ale nie miałem na to ochoty- wygoda.

Lapalem się tez na tym ze zamiast grać to suwaczkami spr ile wycisnę z nowej gry na sprzęcie. Potem zamiast grać, to na ekranie w rogu cyferki i spr ile klatek, jaka temp itp szajs :newell:

Mody do Skyrima? No fajne, ale jak wyżej- zamiast grać to traciłem czas na dodawanie motylków czy wygląd śniegu. 

Miałem wszystkie sprzęt pod jednym dachem i problemu w posiadaniu tego samego nie widzę- PC i Xbox. Ja wybierałem wygodę, rzadko kiedy wybrałem coś na PC zamiast Xboxie. 
Na PC online olalem, bo tam granie nie ma większego sensu. Mimo, ze takie Diablo jest spoko ogarnięte na konsoli, to lepiej mi się w takie rzeczy gra na PC.

 

A czekac aż Sony wrzuci na PC coś łaskawie w dziwnej cenie? W dzisiejszych czasach przy tych cenach sprzętu PC kupiłbym PS5 i ograł to co chciał. Potem sprzedał i zapomniał o temacie. Pudełka nadal są, wiec ma to sens i można 3/4 wydanych kosztów odzyskać. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Tak komputer będzie napewno więcej oferował jak będę chciał w Zeldę albo w SM2 pograć (a nie czekać kiedy się przestanie sprzedawać na PS5 aby rzucić grę znowu w pełnej cenie na mocarny komputer).
Zresztą mocarny komputer to 3 konsole o czym my tu w ogóle gadamy? 
Chłopie to jest forum konsolowe oszczędź już nam o tym „ekosystemie beki z typa”. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na hity z konsol przechodzenie 5 raz cyberpunka z nowym oświetleniem. Albo kradzież gier nintendo i szczycenie się że zelda chodzi w 234fps.

Tym zauważyłem na tym forum jest pc gaming. Bo jak wyszedł returnal, gra wszechczasów, to wysyp graczy pc była w temacie, ale jak mieli dogadać ustawienia graficzne. To samo dotyczy innych portów. Pozniej słuch o nich zaginął. Ale to pewnie dlatego że tam jest wiele lepszych gier.

Tylko moja opinia.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...