Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Gry będą, oczywiście że tak. Pytanie czy nie pora zrezygnować z XGP aby te 23 studia nie miały z tyłu głowy, że budżet się nie spina.

To zalezy, które studia. Ci od SoT, TES: Online, F76 czy teraz Grounded mają spokój i wyjebane bo przeciez moga klepać kolejne dodatki i o nic sie nie martwić. Eh gdybym tak bardzo nie gardził graniem online :/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Mogliby pójść w ślady PS+ i mieć różne stopnie abo, z jedynie najdroższym tierem oferującym gry na start. Średnia wieku gracza to rzekomo coś ok. 35 lat, poniżej rozkład wieku graczy w USA. 

mają xgp i xgpu a od długiego czasu motyw przewodni GP to ''gry na premierę'' 

 

1 godzinę temu, ASX napisał:

Tylko CMA odrzuciło wszystkie argumenty odnośnie rynku konsolowego jakie podnosiło Sony czy Kamil.

 

Zablokowali to z uwagi na rynek w chmurze i obawy że kiedyś tam w przyszłości za 10-15 lat, Microsoft posiadając Activision i Blizzarda, może zdominować rynek w chmurze. To bardziej Google i zamknięcie Stadii, która była jedynym dużym konkurentem na rynku chmury zaszkodziło Microsoftowi, niż Sony i ich argumenty.

 

 

Dokładnie, te komisje mają gdzieś zarzuty Sony i kamilka, CODa a rozbija się o całość i chmurę. Ciężko będzie MS przeskoczyć CMA bo nie wiem co by mogli zaproponować, wszystkie gry AB na konkurencyjnych chmurach na 10lat? Bo chyba MS dogadał się tylko w sprawie CODa a jeśli ABK ma zostać całkowicie multiplatformowe chmura/konsola lub oba razem to MS odpuści bo i po co wywalać 68mld$

Może sobie odpuszczą chmurę lub gry ABK w UK xD

 

IMO jak im nie pyknie ABK to będą mieli kasę na ciekawsze studia dla forumowiczów  ;) 

3 minuty temu, number_nine napisał:

Niech m$ zablokuje chmure w uk i po krzyku XD ciekawe ile to w ogóle generuje hajsu, nie znam ani nie slyszałem o ludziach korzystających z tego na co dzień

Chmura to chyba 1/3  przychodów MS ale sam gierkowy xCloud to jeszcze raczkuje

 

18 minut temu, drozdu7 napisał:

Może być tak, że oni nie mają żadnej dużej gry która mogłaby wyjść w ciągu 12 m-cy od konferencji.

Fable, Perfect Dark, Awoved, Everwild, Hellblade 2, Indiana Jones. Żadna(!) nie miała pokazanego nawet gameplayu. Także powodzenia 

Do PD daleka droga, Fable też, EW uj wie czy żyje jeszcze, tej trójki nie zobaczymy 11 czerwca.

18 minut temu, messer88 napisał:

Zawsze mogą zapowiedzieć update do Redfalla z 60fps :asax:

E3 2024 was zayebie :xboss:

Odnośnik do komentarza

Już zapowiedzieli, że się odwołają. Co ciekawe, to chmura, to obecnie nie jest chyba nawet 1% całego gamingu i na przestrzeni ostatnich lat udział w rynku właściwie nie rośnie w żaden istotny sposób, więc to wygląda tak jakby CMA chwytało się ostatniej deski ratunku. MS może zobowiązać się, że udostępni wszystkie swoje gry na konkurencyjnych platformach i tak naprawdę nic by ta tym nie stracił. Zobaczymy jak to pójdzie dalej, ja bym ich jeszcze nie skreślał.

 

PS. Myślałem, że Nvidia ma większość rynku cloud.

Edytowane przez SnoD
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, Daddy said:

Akcje ABK spadły o 10%

Fuoxyp7WAAEGkst?format=png&name=small

 

Akcje MS wzrosły o 7%  

FupuKWhWAAAbfmC?format=jpg&name=large

 

:kekw:

Akcje wzrosły głównie wczoraj po publikacji wyników finansowych. Gaming to mały kawałek w MS więc akcjonariusze mają to w dupie.

 

Natomiast zaczynam już rozumieć dlaczego MS stawia teraz na AI i ChatGPT. To jedyna nadzieja na tworzenie nowych gier, sztuczna inteligencja powinna sobie poradzić lepiej niż tysiące przejętych developerów.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mi się podoba jak kolega kapitan pirat nam wszystko racjonalizuje i tłumaczy, co mnie - końcowo jako gracza obchodzi ile czasu Microsoft robi grę AAA ? Widzę, że konkurencja duże tytuły w podobnym okresie czasu regularnie dostarcza więc nie chce mi się obierać punkt widzenia molocha, który osobą Phila Spencera non stop mydli oczy użytkownikom Xboxów.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Czoperrr napisał:

Akcje wzrosły głównie wczoraj po publikacji wyników finansowych. Gaming to mały kawałek w MS więc akcjonariusze mają to w dupie.

 

Natomiast zaczynam już rozumieć dlaczego MS stawia teraz na AI i ChatGPT. To jedyna nadzieja na tworzenie nowych gier, sztuczna inteligencja powinna sobie poradzić lepiej niż tysiące przejętych developerów.

AI czy ktoś tego chce czy nie będzie z roku na rok wygryzać pracowników w całej branży IT.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Daddy napisał:

AI czy ktoś tego chce czy nie będzie z roku na rok wygryzać pracowników w całej branży IT.


Dobrze tak informatyczkom jebanym - 2h pracy na 2 tygodnie i 20K ba rękę.

 

Z L O D Z I E J E :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...