Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

29 minutes ago, dee said:

Takie rzeczy planuje się z wyprzedzeniem. Jak korporacyjna machina ruszy to ciężko zatrzymać. A zapewne już mieli w planach dawno zamknąc deal z AB. Generalnie to 63 zł obecnie to śmieszna cena.

 

Zawartość gamepassa też jest śmieszna i nie widzę sensu opłacać co miesiąc tylko poczekać na ciekawsze wrzutki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2023 o 06:27, BRY@N napisał:

Takie akcje mogą im chyba jednak skomplikować przejęcie 

https://www.axios.com/2023/06/20/exhibit-k-microsoft-activision 

Okazało się że tak wyglądał cały ten dowód który miał udowodnić że Xbox planował wyeliminować PlayStation z rynku

Media nie widząc treści maila to podlapala część fanów w Sony w to nawet uwierzyła a wyszedł kapiszon. Bo co było w tym złego że Matt Booty nie chciał udostępniać w 2019 r. Swoich gier na inne platformy (w tym przypadku  GFN) I jak się to ma do tego że rzekomo to podejście stanowi zagrożenie wyeliminowania konsol z Sony z rynku?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.06.2023 o 23:52, wojtas011 napisał:

Oby nie, bo to oznacza kolejnego reskina do 4


Do trójki - trzy pierwsze części, każda inna, a od FH3 zaczęło się reskinowanie.

 

22 godziny temu, ASX napisał:

Mała aktualizacja

 


Fajnie, XBOX ma kolejną stronę tytułową na wyłączność, bo gry z tego raczej nie doczekamy, biorąc pod uwagę ich tempo pracy.

Odnośnik do komentarza

IMO myślę że prędzej dostaniemy nowego Wolfensteina albo inną grę nad którą ma pracować Machine Games niż Indiane Jonesa, który został zapowiedziany  w 2021 r. na zasadzie hej, podpisaliśmy umowę z Dinseyem na zrobienie gry o Indianie, zaraz zabieramy się do pracy, do zobaczenia za 5 lat. 

 

To mało populistyczne co napisze, ale niestety gry AAA powstają dzisiaj znacznie dłużej niż jeszcze kilka lat temu, 3-4 letni okres produkcji zamienił się w 5-7 lat i dotyczy to wszystkich wydawców, nie tylko gry XGS i Bethesdy powstają długo. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, krzysiek923 napisał:

nowe gry to już chyba przestają być dla nas, a zaczynają być dla tych, którzy się jeszcze grami nie interesują, albo nawet się nie urodzili, dla nas są remastery, rimejki, wsteczna i klepane taśmowo forzy

no to teoria która pojawiła się na forum po Playstation Showcase, kedy Sony znane dotyczach raczej z tradycyjnych singlowych gierek zapowiedziało 4 gry usługi. 

 

Ale moim zdaniem to nie jest prawda, wg wielu badań przeciętny gracz ma dzisiaj ponad 30 lat, często ma już rodzinę i co prawda ma mniej czasu na granie, ale za to ma pieniądze, które jest gotów wydać na swoje hobby. I jak popatrzeć na to co pokazali na tych wszystkich konferencjach kilka tygodni temu to jednak znajdzie się kilka interesujących tradycyjnych gier skierowanych właśnie do takiego przeciętnego gracza, na które być może warto będzie wydać pieniądze, jak Starfield, Spiderman 2, Avowed, Fable, Star Wars Outlaws czy Clockwork Revolution. Więc nie jest na szczęście tak źle. 

Mnie też bardziej jara taki Starfield który będzie czymś nowym, niz kolejny remake czy remaster starej gry, która dawno ograłem 

 

32 minuty temu, Homelander napisał:

A to już wyszedł Starfield i Avowed? Bo chyba coś mnie ominęło

nie wyszły, ale nie są już tytułami widmo wyłącznie z grafikami przedstawiającymi logo gry. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw jak ta sytuacja z przejęciem AB się zakończy gdy faktycznie dojdzie do tej fuzji. Czy MS jako właściciel miliona studiów pójdzie bardziej w gry ekskluzywne dla X czy raczej w multiplatformy. Z jednej strony mam swoje lata i jak pisze @ASX nie mam tyle czasu na granie, ale z drugiej strony rozważniej wydaje pieniądze na gry zwłaszcza, że nie mam czasu ogrywać więc z reguły wpadają te największe sztosy bo na mniejsze gierki brakuje czasu. Choć ograłbym więcej takich gier jak Kena.

Choć ten czas wydawania gier robi się kosmiczny. Taki Rockstar będzie wypluwał grę na generację.

Wypluwali by wszyscy na wszystko i byłby święty spokój :kaz:

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
Just now, ASX said:

Spoko, jeszcze przez te 75 dni możesz sobie negować fakt istnienia Starfielda

Nic nie neguję. Możesz sobie w Starfielda zagrać? Nie możesz. Tak samo w Indianę Jonesa. No to wyjaśnij różnicę tu i teraz. Nie za 75 dni. Czym to się różni w dniu dzisiejszym. Bo dla mnie i to i to jest zapowiedzią. Bardziej lub mniej szczegółową, z bliższą lub dalszą premierą. Ale nadal w praktyce gra jest niedostępna dla mnie w dokładnie ten sam sposób

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...