Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna edycja to Xbox One, a druga z upgrejdem pod current geny, jak chcesz kupować coś na obecną generację to to:

https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/the-sinking-city-xbox-series-xs-deluxe-edition/9NGS24Z58GK6/0010

Teraz, GearsUp napisał:

No dobra ale jak zwykły user ma to wiedzieć która jest która.

Stąd

image.png.5db422f80f81042daa50c86283570e01.png

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Jedna edycja to Xbox One, a druga z upgrejdem pod current geny, jak chcesz kupować coś na obecną generację to to:

https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/the-sinking-city-xbox-series-xs-deluxe-edition/9NGS24Z58GK6/0010

Stąd

image.png.5db422f80f81042daa50c86283570e01.png

 

Właśnie tę wersję chciałem brać ale zatrzymałem się na chwilę bo miniaturka tego pakietu ma tego typa w kapeluszu i w dodatkach dołączonych do tego pakietu nie widziałem tej grafiki. Za to ta sama grafika jest widoczna w dodatku na past-gena :sapek:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

 

No dobra ale jak zwykły user ma to wiedzieć która jest która. Powinno być dokładnie zaznaczone w opisie dodatku, że jest to wersja "next-genowa". 

 

Normalna gra ma ten dodatkowy dopisek.

 

https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/the-sinking-city/BPZ6Z3VDCVXC/0001

 

https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/the-sinking-city-xbox-series-xs/9NMNRLQCBBT7/0010

 

 

Totalny chaos. Obie gry z angielskim tytułem a dodatek na XSX z polskim tytułem.

 

Skoro już dodatek nex-genowy ma nasz rodzimy język to podstawowa gra też powinna mieć polski tytuł żeby nie wprowadzać jeszcze więcej zamieszania.

 

Tak, może to wprowadzać w błąd ale zobacz, że to co podlinkowałeś różni się też tytułami:

The Sinking City

vs

The Sinking City Xbox Series X|S

a jeżeli chodzi o tamten dodatek, to musiałem zjechać na sam dół aby zobaczyć na jaką wersję jest. Jedna też ma dopisek o XSX/S.

 

U mnie nie ma promocji na dodatki ani pierwszą wersję na past geny. Za to wersja deluxe jest za 44,99 zł. Osobiście mnie ta gra zawiodła jak próbowałem zagrać na PS4 ale wtedy dostałem ją w gratisie do TLoU2 więc było to do przełknięcia. Tym bardziej, że udało się szybko ją sprzedać. Rok albo dwa lata temu (?) trafiłem wersję deluxe na PC w podobnej cenie i ta była już bardziej grywalna. Skończyłem ja ale to bardzo nietypowa produkcja.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, GearsUp napisał:

Swoją drogą niezłe mendy z twórców tej gry. Przecież Xbox jest promowany z tym swoim Smart Delivery. Tyle gier już kupowałem na XSX i pierwszy raz trafiłem na takiego potworka.

 

To trochę nie tak. Z tym, że to tak jest wiąże się dłuższa historia. Z tego co pamiętam opisana w temacie dedykowanym do tej gry. Była tam jakaś skucha pomiędzy producentem a wydawcą gry. Ktoś kogoś oszukał, nie zapłacił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, GearsUp napisał:

Swoją drogą niezłe mendy z twórców tej gry. Przecież Xbox jest promowany z tym swoim Smart Delivery. Tyle gier już kupowałem na XSX i pierwszy raz trafiłem na takiego potworka.

 

Oj, a co się z Call of Duty działo na początku generacji albo z Fifą? Trzeba było patrzeć czy jest napis, że to wersja na XO. Na XSX gra jest uruchamiana we wstecznej kompatybilności. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Elitesse napisał:

To trochę nie tak. Z tym, że to tak jest wiąże się dłuższa historia. Z tego co pamiętam opisana w temacie dedykowanym do tej gry. Była tam jakaś skucha pomiędzy producentem a wydawcą gry. Ktoś kogoś oszukał, nie zapłacił.

Tajest, Nacon sobie przywłaszczyło IP i nie mogli zrobić patcha pod nextgena, tylko musieli wydać grę drugi raz własnymi siłami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

Blizzard mówi że po uwolnieniu się od wpływów Activision może zrobić nowego StarCraft i wcale nie jako RTS, może wrócić Ghost.

 

Ploteczki, mało wiarygodne źródło, MS podobno jest zainteresowany przejęciem wybranych studiów od EG w tym Crystal Dynamics i Eidos

 

Biorąc pod uwagę, że oba studia robią 2 ważne gry dla MS, a Embracer idzie na dno, to nawet nie trzeba plotek, bo to zwykły zdrowy rozsądek. Wydaje mi się, że MS jak ojciec chrzestny, złoży im propozycję nie do odrzucenia.

 

W ogóle jeśli ktoś tam w MS ma dwie szare komórki, to już powinni szykować tira z kasą dla Embracer bo ich problemy, to idealny moment by kupić dużo i tanio ciekawych deweloperów bez żadnych problemów z organami kontroli.

Odnośnik do komentarza

Nowy Tomb Raider ponoć powstaje we współpracy z Amazon, który chyba wykupił prawa do marki.

Być może Crysta i Eidos mają trochę ludzi ale pytanie czy został tam talent. Do tego sytuacja z licencjami ich poprzednich giet jest zagmatwana. Szczerze wątpię czy MS się połasi na nich, co najwyżej podkupi im pracowników.

Zresztą Phil teraz poluje na japońszczyznę, co też nie będzie łatwe. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daddy napisał:

Licencja TR to łakomy kąsek, z tym zablokowaniem przez AB to może być trochę prawdy.

 

Jedno jest pewne, XGS przyda się kilka pojedynczych ekip, nie mylić z osobną Bethesda i AB.

 

Jeszcze tylko T10 powinno dostać kopa w dupę jak 343.

 

Nawet sporo prawdy bo tak jak np. ich marketing nie istniał przez te dwa lata, tak teraz rozkręcają spore akcje promocyjne na całym świecie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...