Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ich jakość wykonania pozostawia wiele, naprawdę wiele do życzenia. Awaryjne sprzęty w cenie premium, jednak trwałość to raczej przypomina coś bazarowego od chińczyka, kontrolery do PolyStation 3 były solidniejsze i rzadziej się psuły.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2023 o 15:59, Arek_ napisał:

BTW. Microsoft coś zepsuł z miesięcznym rankingiem graczy. Wszyscy znajomi (w tym ja) się zatrzymali 3 grudnia, zero osiągnięć oraz wpisów w "społeczność". Przepadło mi 80% punktów, na szczęście w GamerScore są.

Update: debile z Microsoftu nic nie chcą z tym zrobić.

 

Mają ogromny problem dotykający wszystkich, a nawet o tym nie wiedzą. Xbox Live Status czysty, zamykają tematy na forum Microsoftu, ale przybywa ich tam i na reddit. Osiągnięcia przybywają z lagiem ok. 4-5 dni (zamiast 5 minut). Nawet w grze zrobiłem 30 osiągnieć w społecznościach mimo, że realnie 20.

 

Oczywiście to awaria niskiej kategorii, wasze komentarze też to pokazują. Ale nawet gigantyczne awarie na XBL czy PSN gdy 20 milionów ludzi nie może grać to raporty składa 20 tys osób, a komentarze pisze np. 200. Więc niech nie liczą, że o takiej bzdurce napiszą casuale. Być może sprawę naprawi nowa aktualizacja (już jest), ale ta 7 grudnia nie naprawiła, wydali już 3 w 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, S_600 said:

Panowie ,jak kodzik z gierką z eneba ma napisane (turcja, argentyna), że "nie można aktywować w Polska" to nic się nie da z tym zrobić?

Było sto razy, wbij przez VPN.

 

https://www.psxextreme.info/topic/122197-promocje-w-microsoft-store-różne-regiony-polska-cebula/page/13/#comments

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam dziwny problem z aplikacją xbox na telefonie otóż. W bibliotece gier widnieje gra. "Candy crush saga"...której nie mam. Na konsoli jej nie ma i jest ok. Problem jest na apce. Robiłem nowe 2 konta i ciągle ta gra jest. Jak to usunąć żeby tam były FAKTYCZNIE gry które posiadam? Mało tego. Ta gra wyszła tylko na pc i xbox one. Powie mi ktoś o co chodzi?

Edytowane przez spider1991
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, spider1991 said:

Witam. Mam dziwny problem z aplikacją xbox na telefonie otóż. W bibliotece gier widnieje gra. "Candy crush saga"...której nie mam. Na konsoli jej nie ma i jest ok. Problem jest na apce. Robiłem nowe 2 konta i ciągle ta gra jest. Jak to usunąć żeby tam były FAKTYCZNIE gry które posiadam? Mało tego. Ta gra wyszła tylko na pc i xbox one. Powie mi ktoś o co chodzi?

U mnie też widnieje

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2023 o 15:59, Arek_ napisał:

Znaczy korzystasz z numeru 0202122 i płacisz krocie (lub masz komórkę bez abo i płacisz np. 1200 zł za 1 GB)? Tak tak płacisz abonament za internet. U mnie to 75 zł na miesiąc. Minecraft kosztuje w tej chwili 92,49 zł - absurd. I jak było wyżej we wszystko da się grać, tylko multiplayer nie działa więc niech grają bez multi, wszystkie osiągnięcia możliwe: https://www.trueachievements.com/game/Minecraft/achievements

 

BTW. Microsoft coś zepsuł z miesięcznym rankingiem graczy. Wszyscy znajomi (w tym ja) się zatrzymali 3 grudnia, zero osiągnięć oraz wpisów w "społeczność". Przepadło mi 80% punktów, na szczęście w GamerScore są.

 

Sprzedałem to dziadostwo, grają na kompie w minecrafta bez abonamentów. Internet w domu mamy za darmo, światełko w ramach innych umów. Zaraz admin skasuje post także czytajcie szybko.

  • beka z typa 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...