Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał(a):

DOOM dostarczy, ale chcialbym aby chociaz jedna nowa gra MSu (najlepiej nowe IP) przyprawilo mnie o bicie serca jak swojego czasu ME, Psychonauts 2 czy Gearsy. MS naprawde nie moze pozwolic sobie jedynie na gry "dobre", tam musi nastapic atomowe jebniecie jesli ludzie maja pojsc po konsole czy masowo subskrybowac XGP.

 

Ja po cichu na to liczyłem po masowym wykupie studiów - to marzenie ściętej głowy, ale marzę ponownie o czasach na miarę siódmej generacji, kiedy MS NAPIERDALAŁ bangerami po starcie X360 i jednocześnie tak wywarł presję na Sony, żeby wyjęło głowę z tyłka. Na ten moment jednak zwyczajnie trochę smutno mi się na to patrzy - nawet mimo tego, że mając jakiś tam znośny PC i tak mogę ograć, czasem trochę jedynie czekając, wszystko z current genów - jak PS5 ma parę fajnych, raczej czasowych, exów, a MS nie wypluł jakichś mocnych swoich IP od czasów właśnie X360. Nie mam jakiegoś przywiązania do konkretnej marki, chcę po prostu znowu silnej konkurencji na jakość gierek.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Jukka Sarasti napisał(a):

 

Ja po cichu na to liczyłem po masowym wykupie studiów - to marzenie ściętej głowy, ale marzę ponownie o czasach na miarę siódmej generacji, kiedy MS NAPIERDALAŁ bangerami po starcie X360 i jednocześnie tak wywarł presję na Sony, żeby wyjęło głowę z tyłka. Na ten moment jednak zwyczajnie trochę smutno mi się na to patrzy - nawet mimo tego, że mając jakiś tam znośny PC i tak mogę ograć, czasem trochę jedynie czekając, wszystko z current genów - jak PS5 ma parę fajnych, raczej czasowych, exów, a MS nie wypluł jakichś mocnych swoich IP od czasów właśnie X360. Nie mam jakiegoś przywiązania do konkretnej marki, chcę po prostu znowu silnej konkurencji na jakość gierek.

 

NIestety, szanse na to są zerowe dopóki będą kombinować z GamePassem i za sterami siedział będzie Spencer.

Odnośnik do komentarza

Myślisz, że jak przyjdzie ktoś inny to będzie lepiej? Spencer? Wiesz, co on może? Chuja może. Satyn Mandela mu jebnie płaskiego w potylicę i każe świecić koszulką z No One Lives Forever na pokazie, a wszelkie decyzje które ciągną markę na dno podejmuje się pewnie na wyższym szczeblu.

Odnośnik do komentarza

Chyba właśnie w tym jest problem. Każdy w firmie ma swoją wizję. Mi się marzy, oczywiście mogę zapomnieć XDDDD, że marka Xbox zostanie odłączona od Microsoftu i będzie funkcjonować jako byt niezależny (jak np. Pokemon Company w Nintendo). Dopiero wtedy zobaczylibyśmy na co stać to imponujące XGS, bo na razie to można się jedynie modlić żeby 1.5 roczne kontrakty, wymogi diversity i głaskanie developerów żeby się nie przepracowali nie skończyło się pogorszeniem jakości takiego DOOMa.

 

Spencer, bandyto, nawet jak chciałeś dobrze i nie od ciebie to zależy to jednak warto ścierać się z łysym hindusem o graczy, bo pieniążki czekają, oj czekają.

Odnośnik do komentarza

Czyli skracając te wszystkie tweety, nie zgodzili się na turniej Killer Intinct, bo obawiali się że ludzie pomyślą że pracują nad sequelem.

 

Kurcze Figaro coraz gorsze to paliwo to jebania Xboksa wyszukujesz, mam nadzieję że chociaż następne tygodnie przyniosą jakieś złe wieści. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał(a):

Czyli skracając te wszystkie tweety, nie zgodzili się na turniej Killer Intinct, bo obawiali się że ludzie pomyślą że pracują nad sequelem

No ale on już skrócił je na początku. Tweety podał zapewne po to, aby uprzedzić twoje pytanie o źródło :)

Odnośnik do komentarza

Wątpię by interesowało mnie źródło, bo szczerze mówiąc nie jestem specjalnie zainteresowany turniejami w Killer Instinct, tak jak pewnie większość forumowiczów. No ale rozumiem że są ludzie którzy bardzo się zawiedli brakiem tego turnieju. 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Niestety ekskluzywna bitka nie ma racji bytu na X, bo na platformie siedzi bardzo mały odsetek tego gatunku. Jeśli kiedyś zdecydują się na sequel, to musi być multiplatformowy. Najlepiej w stylistyce SF żeby tak szybko się nie zestarzało.

 

Wiele razy pojawiały się plotki, że jednak robią nowe KI, ale produkcją zajmuje się jakiś japoński deweloper. Ostatnie wpisy na oficjalnym profilu, że chcą dalej wspierać IP dają cień nadziei, że może było w tym ziarno prawdy.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał(a):

Czyli skracając te wszystkie tweety, nie zgodzili się na turniej Killer Intinct, bo obawiali się że ludzie pomyślą że pracują nad sequelem.

 

Kurcze Figaro coraz gorsze to paliwo to jebania Xboksa wyszukujesz, mam nadzieję że chociaż następne tygodnie przyniosą jakieś złe wieści. 

 

Mówimy o evencie, w którym grają w gry z lat 90tych. Powód braku wsparcia jest kurwa absurdalny, tym bardziej, że cieszył się popularnością. Tak jakby Killer Instinct jest dalej grywalny na Xboxie.

Odnośnik do komentarza

Z kwietnia, ale warto wrzucić - MS trzyma swoich deweloperów w stodołach XD

 

Jak słucham jak to fajnie, że mają taką dużą przestrzeń, jak to zamiast pracować mogą się kręcić bez celu podglądając co inni robią albo przesiadywać sobie na kawce w kuchni, to wiem, że informatyczki z Rare nie dowiozą tego Everwild przez kolejnych 5 lat i w tym roku nie będzie żadnego gameplayu z gry XD

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe w jakich warunkach pracują chinole z From Software, najbardziej interesuje mnie ich dział odpowiedzialny za kierunek artystyczny. Może trzeba podpatrzeć, bo pierdoleni z każdą grą przechodzą samych siebie i nie zdziwi mnie jeśli kluczem do sukcesu jest trzymanie ich w kurniku z laptopem i niczym więcej.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Ciekawe w jakich warunkach pracują chinole z From Software, najbardziej interesuje mnie ich dział odpowiedzialny za kierunek artystyczny. Może trzeba podpatrzeć, bo pierdoleni z każdą grą przechodzą samych siebie i nie zdziwi mnie jeśli kluczem do sukcesu jest trzymanie ich w kurniku z laptopem i niczym więcej.

Oni jeszcze na CRTkach developują xD 

 

image.thumb.png.8f84a192ca9783f4f93b8913ee412548.png

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Widać starą szkołę :tokar: Tak jak z ich grami mam ciężką relację tak za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu ile oni napracowanka w to wkładają i każdy jeden tytuł po prostu miażdży kule jeśli chodzi o design. Widać, że nikt z niebieskimi włosami nie kręci się po biurze i nie marudzi, że akurat dla jego sześćdziesiątej piątej płci nie ma kibla.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...