Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że dodadzą jakieś gierki Acti do katalogu GP. Skoro najnowszy CoD ma mieć premiere w usłudze, to pewnie wrzucą też jakieś starsze części. Sam liczę na MWIII. 

 

W ogóle w GP nie ma nic od Activisona, nie licząc Diablo IV, które wrzucili, bo im się dupa paliła, po wydaniu Hi Fi Rusha i reszty na PS5. 

A jakiś głupie Spyro czy Crashe, które latają po kilkadziesiąt złotych na promocjach, a w katalogu ciągle ich brak. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Hubert249 napisał(a):

Wydaje mi się, że dodadzą jakieś gierki Acti do katalogu GP. Skoro najnowszy CoD ma mieć premiere w usłudze, to pewnie wrzucą też jakieś starsze części. Sam liczę na MWIII. 

 

W ogóle w GP nie ma nic od Activisona, nie licząc Diablo IV, które wrzucili, bo im się dupa paliła, po wydaniu Hi Fi Rusha i reszty na PS5. 

A jakiś głupie Spyro czy Crashe, które latają po kilkadziesiąt złotych na promocjach, a w katalogu ciągle ich brak. 

 

Rozkładają w czasie, może nie wszystko teraz wrzucą, ale myślę, że będzie dzisiaj konkretna wrzutka. Remaster TH1 i 2 został dodany 2 dni temu do sklepu MS na PC, więc szykują.

Odnośnik do komentarza

Dobra za 20 minut po raz kolejny bede siedzial z forumkiem zeby na koniec napisac ze to nie byl po raz kolejny show dla mnie. Niemniej jednak gdybym mial dostac w morde newsy po ktorych nie bede czul sie jak jebany przegryw ktory nie ma nic lepszego do roboty to chcialbym:

 

- zadnych CGI

- Gears 6

- Gears collection (na Xboxie chodzi jak zloto ale chce na Steam)

- SoD 3 gameplay

- Perfect Dark

- nowy Doom (chociaz cholernie chcialbym Quake 5 :( )

- gierki AB w GP (jak nie wszystkie to chociaz informacja jaki plan wypuszczania falami maja)

- malo gadania o Indiana Jones i Avoved bo skoro i tak zara beda to jebac

- nowy fabularny dodatek do Starfielda

- wszystko od Blizarda na Steam

 

Tyle mi styknie zeby nie myslec ze jestem najwiekszym frajerem na ziemi ktory siedzi przed tv zamiast siedziec na piwerku gdzies na miescie w ten piekny sloneczny wieczor.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...