Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Przejmujesz się Homek jakby to było twoje jedyne życie, sprzedaj 10ty raz Xboxa, kup kolejnego, albo PC i tak dasz zarobić Spencerowi w imię protestu tu czy na innym sprzęcie  ;) 

 

Nigdy nie zrozumiem tych płaczków po 30/40 lat którzy ryczą jak dzieci i im psycha pęka, czy to schabek z sony i pc czy alter incza czy Ty. Takich osób, starych fanów/boyów jest garstka na konsolach, to nie te czasy.

Żyjesz czasami gdzie poza Nintendo prawdziwe exy właściwie wymarły ale zgodzę sie z tobą że plan działania MS to :kekw: 

 

 

Jez ładnie trafił, po co robić 3mc exa, zapowiadać trzecią wersję gry na kilka miesięcy przed pierwszą premierą, to już lepiej zrobić równoległą premierę i nie yebać bzdur przez 1.5 roku co tym Indiana. Tam w MS to srogie dopalacze wjechały a Spencer jak pisałem kilka dni temu, farbowany list. Chociaż strzelam że nie ma dużo do gadania po wydaniu 68mld $ na ABK.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Daddy said:

Przejmujesz się Homek jakby to było twoje jedyne życie, sprzedaj 10ty raz Xboxa, kup kolejnego, albo PC i tak dasz zarobić Spencerowi w imię protestu tu czy na innym sprzęcie  ;) 

 

Nigdy nie zrozumiem tych płaczków po 30/40 lat którzy ryczą jak dzieci i im psycha pęka, czy to schabek z sony i pc czy alter incza czy Ty. Takich osób, starych fanów/boyów jest garstka na konsolach, to nie te czasy.

Żyjesz czasami gdzie poza Nintendo prawdziwe exy właściwie wymarły ale zgodzę sie z tobą że plan działania MS to :kekw: 

 

 

Po to mam forumek, żeby się przejmować. Przecież nie będę tego robił w życiu pozaforumkowym. Forumek ma naturę eskapistyczną dla mnie i tutaj właśnie mogę się poprzejmować, pocieszyć, powkurwiać, czy pojarać rynkiem giereczek. Nie wiem dlaczego chcesz mi to zabierać i wymagasz, żeby forumkowe życie było takie jak te pozaforumkowe.

 

A Xboxa, w czasie życia konsoli, sprzedałem raz. Raz na trzy generacje. I pierwszego i 360 i One sprzedałem albo dałem komuś po przejściu na nową generację

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Homelander napisał(a):

Nie no kurwa zagotowałem się. Myślicie, że w Microsofcie i dziale Xboxa ktokolwiek wie co robi i jest jakiś plan? Gówno jest, a nie plan. W wielkiego Starfielda gra obecnie 7000 osób z hakiem. Wow. Kurwa w Skyrima gra 25000! Już o Baldurze nie wspomnę, 76000. Tyle warty jest ten megahit Bethesdy. Nie będzie konwersji na Playstation, bo po co? Przecież ta gra nikogo nie obchodzi.

Dalej, Gamepass. O wielki Gamepass, takie dobro dla developerów, tak się cudnie spina, takie piękne założenia. Tylko kurwa ceny non stop do góry idą, ratują tego Gamepassa jedyną grą, która gwarantuje sprzedaż. A teraz jedną z lepiej zapowiadających się gier na ostatniej prostej zapowiedzieli na konsolę konkurencji, żeby mieć nadzieję, że się w ogóle zwróci.

Plotki o nowej konsoli? Sklep Steam? Jasne kurwa. I co jeszcze. Tam koncepcje się zapewne zmieniają codziennie zależnie od tego czy w danym dniu excel świeci się na czerwono, czy tylko pomarańczowo. Nie ma żadnego planu, żadnej strategii. Jest chaos i łatanie dziur po wyjebaniu miliardów dolarów

 

To jesteś jednocześnie zły, że Starfielda nie wydają na PS5, a Indianę wydają na PS5? 

 

To już jest jakiś rozszczep osobowości na poziomie komórkowym ;)

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, SnoD said:

 

To jesteś jednocześnie zły, że Starfielda nie wydają na PS5, a Indianę wydają na PS5? 

 

To już jest jakiś rozszczep osobowości na poziomie komórkowym ;)

 

Ja jestem zły o Starfielda, że nie wydają na PS5? Skąd taki wniosek dziwny? Starfield to dla mnie ogromny zawód, bo Bethesda miała wszystko żeby ze Starfieldem wejść na nowy poziom. Ale poszli po linii najmniejszego oporu i wydali kolejną Bethesda the Game

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):

Przecież premiera Indiany na ps5 jasno pokazuje, że wszystko od teraz będzie też na ps5 wychodzic. A taki starfield to kwestia czasu.

 

ciekawe tylko po co takie gry jak Starfield czy Indiana???

Pamietam, jak je zapowiadali, to kazdy soniarz wysmiewal te tytuly i mowil, ze gowno. 

Chyba, ze sa zaklamani w sobie i te gry beda sie sprzedawac na bezrybiu sonkowym jak swieze bułeczki.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):

Serio myślisz, że kilka uszczypliwych komentarzy w internecie ma znaczenie?

Gdyby kilka komentarzy miało znaczenie to by Indiana nigdy na ps5 nie wyszedł. Tak jak SoT czy hifi.

Po prostu bawi mnie jebanie xboxa za brak exow przez fanatykow na tym forum,  a potem jako pierwsi skladaja preordery na gierki od zielonych, bo na sonce bieda jak w Bośni

  • Plusik 1
  • beka z typa 3
  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pierre Deck napisał(a):

Po prostu bawi mnie jebanie xboxa za brak exow przez fanatykow na tym forum,  a potem jako pierwsi skladaja preordery na gierki od zielonych, bo na sonce bieda jak w Bośni

 

Przecież to klasyk tutaj i co imprezę widzę w tym temacie meltdown, bo jakaś chujowa (do momentu zapowiedzi gry na PS5 oczywiście) gra z xboxa wychodzi na sonkę. Pare miesięcy później, ale za to w cenie 300zł.

 

Może za jakieś pół roku zapowiedzą Starfielda z dodatkiem na PS5 i będzie ogłoszony kolejny pogrzeb xboxa.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, MaZZeo napisał(a):

 

Przecież to klasyk tutaj i co imprezę widzę w tym temacie meltdown, bo jakaś chujowa (do momentu zapowiedzi gry na PS5 oczywiście) gra z xboxa wychodzi na sonkę. Pare miesięcy później, ale za to w cenie 300zł.

 

Może za jakieś pół roku zapowiedzą Starfielda z dodatkiem na PS5 i będzie ogłoszony kolejny pogrzeb xboxa.


A nawet lepiej, napiszą, że zajebista gra i w ogóle eksploracja kosmosu jest fensy. Tfu na niebieskich. 

Odnośnik do komentarza

No w gierkowym świecie, co u niektórych hipokryzje wyjebało poza skalę. W przypadku SoT, HiFi pisali i śmiali się, że zieloni zostali beta-testarami a oni po czasie dostali "pełny, połataną i najlepszą" wersję gry. Przy Indym będzie zapewne to samo ale już nikt z tych osób nie skarży się, że został beta-testerem Wukonga a xboty po czasie dostaną połataną wersję. Nie, nie to, to już nie tak, tutaj szybki fikołek i narracja, że znowu premiera omija konsole zielonych. Może jednak co poniektórzy mogliby się zdecydować na jedną linie, bo inaczej wyglądają śmiesznie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 21:14, ASX napisał(a):

Bo  strategia Xboxa od dłuższego czasu opiera się na docieraniu do jak największej ilości graczy z Gamepassem, a nie sprzedawaniu pojedynczych gier za pełna cenę. W skrócie bardziej ucieszą się z  10 mln subskrypcji niż 10 mln sprzedanych gier

 

Może, kto wie.

Swoją drogą pamiętasz jak pisałeś że inwestorzy nie zgodzą się żeby gry Bethesdy były ekskluzywne? Przyznaj się że trochę ci głupio ;)

 

W dniu 11.03.2021 o 21:25, Bzduras napisał(a):

Pokarze, owszem, ale tylko niektórych, innych nagrodzi :xboss:


No i pokarało;)

  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, messer88 napisał(a):

w moim domu zawsze jest miejsce dla xboxa póki da się robić zakupy w Turcji :cebula: :asax::xboss:

Dokładnie. Najlepsza konsola, bo światowa
Polak kupuje amerykańska konsole, by kupic na nią Gamepass z Indii + gry z microsoft store ustawionego na Turcje.
POnad 2 lata GamePass Ultimate wyjdzie ok 300zł , a gry po 5zł to klasyka.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...