Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

 

Mam na PC game pass i gry się nie chcą uruchamiać. Czy muszę też mieć pc gamepass ultimate? Jeśli tak to po co jest ta pierwsza opcja?

 


w skrócie - to są dokładnie te same usługi z pełną biblioteką i grami day one.

1. Dostęp tylko przez PC

2. Dostęp poprzez PC / konsola / chmura  

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):

Mam na PC game pass i gry się nie chcą uruchamiać. Czy muszę też mieć pc gamepass ultimate? Jeśli tak to po co jest ta pierwsza opcja?

20240915_144351.jpg

20240915_144432.jpg

 

Miałem ostatnio ten błąd jest na to proste rozwiązanie tylko nie mogę teraz sobie przypomnieć. Windows jest tak upośledzony, że sam coś pierdoli w ustawieniach systemowych dostępu do gier.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Jestem. Dalej to samo.

Apka Xbox na PC? Jedna gwiazdka ;/.

 

Welcome to PC gaming, ale z czasem wszystko ponaprawiasz w minutkę:CoolStoryBro:.

Zobacz jeszcze, czy masz wszystkie najnowsze Windows Updates i czy sama apka jest w najnowszej wersji, zrób reloga, w końcu pyknie:). 

 

 

---

Jakbyś miał problem z notyfikacjami na achievementy, wyłącz na Windows w ustawieniach wszystkie opcje usypianie notyfikacji dla aplikacji w tle itp. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Nic nie pomaga xd xd dobre zianie. Dobrze, że wzrot możliwy. 

Trudno.

 

Na bank nie musisz mieć Ultimate, ja mam zwykły i jest ok. Ale ta ich apka to jest do zaorania.

 

@Donatello1991

 

A jak wejdziesz w apkę, klikniesz u góry w lewym rogu na siebie i tam dasz ustawienia , wyskoczy Ci Konto i masz tutaj, że masz przypisaną subskrypcję?

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, tjery napisał(a):

 

Na bank nie musisz mieć Ultimate, ja mam zwykły i jest ok. Ale ta ich apka to jest do zaorania.

 

@Donatello1991

 

A jak wejdziesz w apkę, klikniesz u góry w lewym rogu na siebie i tam dasz ustawienia , wyskoczy Ci Konto i masz tutaj, że masz przypisaną subskrypcję?

O to chodzi?

20240915_165352.jpg

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):

O to chodzi?

20240915_165352.jpg

 

Jo, wszystko jest git. I co, włączasz apkę i jak próbujesz ściągnąć grę to Ci to wyskakuje? Czy dopiero jak ściągniesz grę i klikniesz w graj? Jak wejdziesz na jakąś grę z gamepassa to masz ten zielony kafelek pobierz czy widzi tak jakbyś w ogóle nie miał gamepassa i masz tylko opcję kup?

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, tjery napisał(a):

 

Jo, wszystko jest git. I co, włączasz apkę i jak próbujesz ściągnąć grę to Ci to wyskakuje? Czy dopiero jak ściągniesz grę i klikniesz w graj? Jak wejdziesz na jakąś grę z gamepassa to masz ten zielony kafelek pobierz czy widzi tak jakbyś w ogóle nie miał gamepassa i masz tylko opcję kup?

Gra się pobiera. Gdy chce uruchomić to wyskakuje.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem to samo. Pobrałem COD6, wkurwiony że co gra pobrała to ponownie uruchomienie. Na drugi dzień odpalam a tam taki sam komunikat i miałem problem  z kontem. 

Wiem że olałem abonament, potem włączyłem- z poziomu strony www.  Apke Xboxa usunąłem i zainstalowałem na nowo. Po ponownym uruchomieniu kompa działało jakby nigdy nic. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...