Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, SnoD napisał(a):

Lepiej wypuścić coś takiego jak Rog Ally

Rog Ally już jest wypuszczony, przez kogoś innego.

 

8 minut temu, SnoD napisał(a):

GPU na 3m

To mało przenośny

10 minut temu, SnoD napisał(a):

potencjał na wzrost ekosystemu Xbox

Xbox powyżej 3m może się nie sprzedać, niewiele mieszkań ma tyle wysokości.

 

 

A tak na serio, post @Ukukuki i post @SnoD mało treściwe, chyba dużo drinków już weszło.

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, dominalien said:

 

A tak na serio, post @Ukukuki i post @SnoD mało treściwe, chyba dużo drinków już weszło.

 

No też mam takie wrażenie. 

 

Anyway, jakikolwiek handheldowy konsolopecet od MS oparty zwyczajnie na Windowsie to głupota jakaś. Konkurencja spora, bo każdy może sobie wypuścić coś takiego. A rynek też nie jakiś duży, nawet   "

 najlepiej sprzedający się Steamdeck to sprzęt raczej dla entuzjastów, a nie dla masowego odbiorcy. Cokolwiek innego niż po prostu przenośny Xbox razem z xboxowym systemem operacyjnym jest bezsensowne.  

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

sami będą konkurować swoim handheldem Xbox z Windowsem który przygotowują pod gamingowe Pocket PC? Głupie nawet jak na miotający się Microsoft. Przecież to będzie koncertowa kanibalizacja i pewnie te dwie opcje będą z ich strony niedogotowane. Oczywiście zakładając ,że tak będzie. 

Znając Xboxa skończy się tak że będą właśnie niedogotowane. Tak jak dzisiaj niedogotowane są u nich opcję grania na PC czy w chmurze, więc nie będzie to nic nowego. 

 

Co do kanibalizacji, to chyba Microsoft też jakoś specjalnie się taką kanibalizacją co widać po konsoli i przyświęca im raczej idea aby oferować możliwości aby każdy mógł grać tak jak chę. Czy to na konsoli, PC, chmurze czy na PocketPC. Co potem się odbija na tym właśnie że w sumie żadna z tych opcji, poza graniem na konsoli, nie działa potem idealnie. 

Odnośnik do komentarza

To bylaby jedna opcja mnie tym zainteresowac. Kolejny HH na Windowsie? No mozna ale po co. Dodatkowo nie daloby sie grac w stare exy z Xboxa a popykalbym legalnie w Code Veronica, Ninja Gaiden Black czy Otogi na kibelku. Jak by mieli Dasha xboxowego z opcja przejcia na windowsa to juz bym byl sklonny to przemyslec. Tylko pewnie musialoby informowac ze do uruchomienia moich staroci nie moge korzystac z trybu Desktop. 

 

Jak by to mialbyc "tylko" przenosny Xbox to pass. Mam za mala biblioteke gier wykupionych a abonament robi sie odrobine za drogi zeby oplacac go caly rok. Za duzy backlog mam na Steam zeby placic i modlic sie o dobry miesiac z grami dla mnie (to kluczowe) w GPU.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, pawelgr5 napisał(a):

To bylaby jedna opcja mnie tym zainteresowac. Kolejny HH na Windowsie? No mozna ale po co. Dodatkowo nie daloby sie grac w stare exy z Xboxa a popykalbym legalnie w Code Veronica, Ninja Gaiden Black czy Otogi na kibelku. Jak by mieli Dasha xboxowego z opcja przejcia na windowsa to juz bym byl sklonny to przemyslec. Tylko pewnie musialoby informowac ze do uruchomienia moich staroci nie moge korzystac z trybu Desktop. 

 

Jak by to mialbyc "tylko" przenosny Xbox to pass. Mam za mala biblioteke gier wykupionych a abonament robi sie odrobine za drogi zeby oplacac go caly rok. Za duzy backlog mam na Steam zeby placic i modlic sie o dobry miesiac z grami dla mnie (to kluczowe) w GPU.

 

Jeszcze ten dash z 360- blades :banderas: 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ASX napisał(a):

Znając Xboxa skończy się tak że będą właśnie niedogotowane. Tak jak dzisiaj niedogotowane są u nich opcję grania na PC czy w chmurze, więc nie będzie to nic nowego. 

 

Co do kanibalizacji, to chyba Microsoft też jakoś specjalnie się taką kanibalizacją co widać po konsoli i przyświęca im raczej idea aby oferować możliwości aby każdy mógł grać tak jak chę. Czy to na konsoli, PC, chmurze czy na PocketPC. Co potem się odbija na tym właśnie że w sumie żadna z tych opcji, poza graniem na konsoli, nie działa potem idealnie. 

 

Pewnie tak będzie no ale może coś ciekawego wykombinują. Najważniejsze to przystosowany interfejs pod małe ekrany i dobre skalowanie oraz usypianie. Z resztą sobie poradzą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...