Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał(a):

Kurwa, to będziemy co dwie godziny znowu to samo pisać, bo mam wrażenie, że od roku co dwie godziny jakiś inny super znany likier o którym nikt nie słyszał donosi, że teraz ta albo inna marka leci na plejstejszon. Nudne to już trochę się robi.

 

Z tego co podaje zakazane źródlo jest to jest ten sam chłop który zapowiedział porty SoTa i kilku innych gier MSu. Nie mówimy tu o markach pokroju Minecraft czy Lego którym obiektywnie zależy na jak najszerszym wachlarzu konsol, a o grach które mają budować pozycję Xboxa. Czymkolwiek on nie jest.

2 minuty temu, ASX napisał(a):

Ale o potach day one jak nowy Doom wiesz od czerwca, więc czy coś się zmieniło w ostatnim czasie? 

 

Nie widzisz różnicy między Fable czy Gearsach (które nigdy nie były multiplatformą), a DOOMem którego MS zakupił kiedy już wydawali na inne sprzęty?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał(a):

 

Z tego co podaje zakazane źródlo jest to jest ten sam chłop który zapowiedział porty SoTa i kilku innych gier MSu. Nie mówimy tu o markach pokroju Minecraft czy Lego którym obiektywnie zależy na jak najszerszym wachlarzu konsol, a o grach które mają budować pozycję Xboxa. Czymkolwiek on nie jest.

No spoko, ale wrócę do tematu jak będzie coś oficjalnie wiadomo, bo teraz to powtórka powtórki i "ktoś coś powiedział". Albo inaczej - mogę o tym rozmawiać jak potwierdzi to albo The Snitch albo billbilkun, bo to jedyne osoby, którym warto w likierowie ufać. Reszta do wora.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał(a):

Nie widzisz różnicy między Fable czy Gearsach (które nigdy nie były multiplatformą), a DOOMem którego MS zakupił kiedy już wydawali na inne sprzęty?

a to już potwiedzili to Fable i Gearsy?

 

bo jak na razie donosi o tym jeden jutuber, który nie cieszy się zbyt dużą wiarygodnością 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na razie powiedział to chłop który zapowiedział wcześniejsze gry MSu na PS, a jak będzie to zobaczymy.

 

ale jedno jest pewne - pewnością nie zobaczysz w tym nic niekorzystnego dla Xboxa, ani jego graczy i wszystko będzie w porządku :) 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie teraz po tym jak pierwsze gry trafiły Xboxa trafiły na Playstation, Xbox sam doprowadził do takiej sytuacji że  każdy jutuber może wyjść i powiedzieć że dowolna gra trafi na Playstation dla klików i nikt tego nie może zweryfikować tego czy mówi prawdę. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że istnieje, pisał o tym Tom Warren (normalny dziennikarz, nie jutuber), który jako pierwszy raportował o Hifi Rush i Indianie Jonesie na PS5, a wcześniej m.in zdradzał np. specyfikacje Xboxa Series X i S przed premierą, więc ogólnie mniej więcej wie co się tam dzieje. 

 

I według jego istnieje projekt zakładający portowanie gier na inne konsole PS5 i Switcha 2 nazywa się Project Latitude i Xbox i w tym momencie rozważa porty następujących gier: 

Age of Empires 2 DE
Age of Mythology
Starfield
DOOM: The Dark Ages (zanim został zapowiedziany) 
Hellblade II
remake Halo 1 (było to na wiele miesięcy zanim dawne 343 pokazało zajawkę Halo na UE5 która wygląda jak Halo 1)

 

ale oprócz tego pisze on że Xbox wciąż zamierza zachować gry dla swojego  ekosystemu i gry takie jak: Gearsy, Fable i  South of Midnight nie są rozważane do portowania. 

 

No ale wiadomo, sytuacja w Xboxie jest dosyć dynamiczna więc wszystko może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał(a):

Jeśli Halo albo Gearsy wylądują na PC to generalnie można powiedzieć, że MS jebie tego Xboxa jak tylko można go jebać.

już są na PC :kaz:

 

ale domyślam się że chodziło o PS5, ale to zabawne bo jak Xbox zapowiedał porty na PC day one w 2016 r. też  były podobne nastroje. I rezygnacja z gier ekskuzwynych to też miał być już wtedy koniec Xboxa, a ostatecznie okazało się że wciąz istnieje i wszyscy przeszli z tym do porządku dziennego. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, ASX said:

już są na PC :kaz:

 

ale domyślam się że chodziło o PS5, ale to zabawne bo jak Xbox zapowiedał porty na PC day one w 2016 r. też  były podobne nastroje. I rezygnacja z gier ekskuzwynych to też miał być już wtedy koniec Xboxa, a ostatecznie okazało się że wciąz istnieje i wszyscy przeszli z tym do porządku dziennego. 

 

Istnieje to dobre słowo. Bo poza tym słowem ciężko go inaczej określić

Odnośnik do komentarza

No tak to chyba dobre określenie, istnieje, wychodzą na niego gry, ludzie na nim grają. To w sumie dla graczy jest najważniejsze żeby istniała i było w co grać. A że utracił przy tym trochę tego konsolowego pieprzu czy mitycznej duszy i tożsamości, bo jego gry wychodzą na PC, to coś z czym większość nie ma jednak problemu.  A po czasie ludzie nawet zaczynają doceniać, np. możlwiość ogrania gier w lepszej jakośći na PC bez potrzeby czekania na remaster, czy możliwość zagrania przenośnie np. na Steam Decku. 

Odnośnik do komentarza

ASX proszę cię, PC co by nie mówić jest w znacznie lepszej pozycji niż Xbox, a konsole zawsze stawiały na gry na wyłączność. Chociażby w obrębie ekosystemu. 

 

a ty uparcie twierdzisz, że Xbox zacznie wydawać swoje gry na inne sprzęty to tylko mu na rękę :kekw: Prawda jest taka, że Sony ma pozycję i jak zaczną marketingować agresywnie swoją konsolę, a do tego sprzedawać na nią gry konkurencji to po co w ogóle brać Xboxa? Nie no, serio pytam. Bo chyba nie dla QR i gamepassa xDDDDD

Odnośnik do komentarza

No to nie bierz, w czym problem. Chciesz żebym cię przekonywał że musisz mieć Xboxa, jeśli Microsfotowi nie zależy na tym byś kupował ich konsole, bo gry z xboxa można zagrać na PC, w chmurze, czy przynajmniej część po jakimś czasie na Playstation czy Switchu to dlaczego tobie ma zależeć?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał(a):

No to nie bierz, w czym problem. Chciesz żebym cię przekonywał że musisz mieć Xboxa, jeśli Microsfotowi nie zależy na tym byś kupował ich konsole, bo gry z xboxa można zagrać na PC, w chmurze, czy przynajmniej część po jakimś czasie na Playstation czy Switchu to dlaczego tobie ma zależeć?

 

Niestety, MS perfidnie okłamał mnie zdaniami pokroju "most powerful console ever", AAA co kwartał czy tym, że im kurwa zależy na Xboxie. Najśmieszniejsze jest to, że ty kompletnie tego nie zauważasz i jeszcze robisz za tubę propagandową MSu, że to w sumie dobrze robią i to, że ktoś dał się zrobić na obietnice to w sumie nic się nie stało, bo "Xbox to już nie tylko konsola".

 

:kekw: 

 

to absurd 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Homelander napisał(a):

Trochę naokoło, ale w końcu przyznałeś, że nie ma sensu kupować Xboxa, skoro konsola Xbox to jedna z gorszych opcji na ogrywanie gier z Xboxa

od lat to powtarzam, że nie ma niezbędnej potrzeby go kupować. 

Konsola to tylko jednym z punktów wejścia do gier z Xboxa, stosunkowo tania, wydajna, mała, wygodna i prosta w obsłudze, ale nie niezbędna. 

Ale jak ktoś chcę grać w najwyższej jakości może sobie gry z Xboxa ogrywać na mocnym PC, 

jak ktoś ceni sobie przenośność może mieć do nich dostęp dzieki chmurze, Steam Deckowi czy innym pecetowym handheldom jak ASUS Rog Ally

a jak komuś się nie śpieszy to przynajmniej część z nich może zagrać na Playstation. 

Wybór jest dowolny, od graczy zależy co sobie wybiorą. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, drozdu7 said:

Dużo osób ma też w domu PC więc siłą rzeczy ich perspektywa może być trochę inna.

Ale jak ktoś ma tylko Xboxa w domu to może być zaniepokojony przyszłością swojego sprzętu patrząc co odpierdala MS w tej generacji i nie ma w tym jakiejś przesady 

 

No tu się nie zgodzę. Jak ktoś ma tylko Xboxa to po prostu sobie gra. Nadal jest to najgorszy możliwy wybór, ale jest ok. Gorzej jak ktoś ma PS5 lub PC. Wtedy Xbox jest absolutnie zbędny

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Homelander said:

 

No tu się nie zgodzę. Jak ktoś ma tylko Xboxa to po prostu sobie gra. Nadal jest to najgorszy możliwy wybór, ale jest ok. Gorzej jak ktoś ma PS5 lub PC. Wtedy Xbox jest absolutnie zbędny

No nie wiem, ja bym Xboxa na PS5 nie zmienił bo nie ma Gamepassa i tanich gier. I nie mów, że jestem niedzielnym graczem bo założę się że gier ogrywam i kończę więcej od ciebie :)

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Czoperrr said:

No nie wiem, ja bym Xboxa na PS5 nie zmienił bo nie ma Gamepassa i tanich gier. I nie mów, że jestem niedzielnym graczem bo założę się że gier ogrywam i kończę więcej od ciebie :)

 

Ja jestem przekonany, że kończysz więcej gier ode mnie. I właśnie z powodu tego, że nie mam jakoś dużo czasu na granie wolę grać w to na co mam ochotę, a nie w to co akurat jest w Gamepassie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...