Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No ja z kolei trzymam od lat na strychu, w dodatku w domu rodzinnych u rodziców i nie mam pojęcia czy nie odpalane od lat PS3 czy X360 dalej działają. Pod TV u siebie mam tylko jedną konsolę, XSX, gdzie mogę odpalić gry z 4 generacji konsol, co jest dużą wygodą zamiast trzymania 4 różnych konsol. 

 

Na tym też polega wygada grania na PC, jak najdzie cię ochota zagrania w Half Life 2 sprzed 20 lat, to nie musisz odpalać starego kompa na którym oryginalnie wyszedł tylko wszystko masz wygodnie dostępne w jednej bibliotece. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, wojtas011 napisał(a):

No ale czy jak wyjdzie nowa generacja to pan Spencer przyjdzie i rozwali Ci twojego series x młotkiem?

Ale po co ma mi rozbijać XsX młotkiem jak mi nowy wszystko odpali. Przecież jak ktoś siedzi na Xboxie to dlatego że chce a nie że jest do tego zmuszony. Ktoś chce płacić ponad 300zl za grę to ma do tego prawo, ja nie chcę bo dla mnie to tylko gierki i nawet te mityczne exy od Sony to są tylko gierki, nie mam misji życiowej że muszę wszystko ograć.

Dla mnie nawet ciekawszym rozwiązaniem jest teraz dokupić sobie PC handhelda i tam po czasie sobie ogrywać jak coś Sony przeportuje, zostanie sobie to wtedy w bibliotece Steama.

Nie wiem, nie każdy traktuje PlayStation jak bożka i że trzeba to mieć za wszelką cenę bo się nie jest wtedy graczem.

A takie czasem odnoszę wrażenie.

 

Mnie interesuje tylko żeby MS wydał mi nową konsolę i dbał o to żeby sytuacje jak z Wu Kongiem się nie powtarzały. I tyle

Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, ASX said:

Nie za bardzo istniało pole manweru z Wukonkiem, bo co można zrobić jeśli wydawca podpisał umowę z Sony by gra nie wyszła na Xboxie? Można tylko czekać, aż taka umowa wygaśnie i czekać na port. 

Wukong się opóźnił przez problemy z XSS a nie umowy z Sony.

Odnośnik do komentarza

Nom, coś tutaj Asax miesza. Zwłaszcza, że o większości umów czasowych jest wiadomo, że Sony maczało przy nich palce, a tutaj po prostu cisza. XSS miało problemem nie być, ale jednak okazuje się, że jednak trochę jest.

 

W idealnym scenariuszu (1st i 2nd party) Microsoft płaci pieniądze za dodatkowe roboczogodziny na optymalizację, ale platformy zielonych są priorytetem dla kogoś poza? Obstawiam, że nigdy.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Wukong się opóźnił przez problemy z XSS a nie umowy z Sony.

Masz jakieś informacje na poparcie tego? 

 

Bo oficjalne oświadczenie jest takie:

Cytat

As we have said before, we’re excited for the launch of Black Myth Wukong on Xbox Series X|S and are working with Game Science to bring the game to our platforms. We'd prefer not to comment on the deals made by our partners with other platform holders but we can confirm that the delay is not due to Xbox platform limitations that have been raised to us."

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2024/09/03/microsoft-confirms-black-myth-wukong-delay-not-due-to-platform-limitations-comments-on-exclusivity/

 

To samo podawały wcześniej źródła IGN:

https://www.ign.com/articles/black-myth-wukong-xbox-delay-due-to-sony-exclusivity-deal-not-tech-issues-according-to-source

 

i Digital Foundry

 

Ludzie po prostu założyli, gdy nagle okazało się że wersja Wukonga została opóźniona, że winny temu musi być na pewno Series S i przyjęli to za pewnik. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli „leak” to zwykle bajdurzenie to patrząc, że PlayStation zaklepało sobie 2 (a licząc PT to 3) gry z serii można podejrzewać, że ta współpraca pasuje obu stronom. Nawet jeśli oparta na pieniądzach Sony.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał(a):

(a licząc PT to 3)

Policz jeszcze Silent Hill Choroszcz Nightmare to będą nawet cztery. Kaman, PT liczyć do czegokolwiek oprócz zestawienia gier, które najbardziej bolą w serduszku bo nie wyszły i wciąganie na jakieś listy byle nabić numerki to jest zagrywka bardzo poniżej Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko Silent Hills byłoby grą na wyłączność PS. W sensie, jestem w stanie uwierzyć w ten scenariusz, że Konami układać się będzie z Sony, bo Sony po prostu tak gra - zwykle stwierdzenie faktu, żadne uprzedzenie.

Odnośnik do komentarza

Pssst, to PT jest nic niewarte i jeśli ktoś ma w bibliotece dodane wtedy to może sobie ściągnąć nadal, nawet na PS5 :)

16 minut temu, Paolo de Vesir napisał(a):

Mimo wszystko Silent Hills byłoby grą na wyłączność PS.

To jeszcze dorzućmy Metal Gear Solid Remake, też na pewno byłoby na wyłączność. A Scalebound byłoby na wyłączność dla Xboxa xD Tak to możemy długo i bez sensu.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bzduras napisał(a):

Pssst, to PT jest nic niewarte i jeśli ktoś ma w bibliotece dodane wtedy to może sobie ściągnąć nadal, nawet na PS5 :)

To jeszcze dorzućmy Metal Gear Solid Remake, też na pewno byłoby na wyłączność. A Scalebound byłoby na wyłączność dla Xboxa xD Tak to możemy długo i bez sensu.

Eee a jak to zrobić? Szukałem i z tego co czytam trzeba mieć “złamane” ps5 i instalować z zewn dysku. Jest inny patent?

Odnośnik do komentarza

No to jutro historyczne wydarzenie i CoD startuje w Gamepassie. Chciałbym zobaczyć takie realne statystyki np na koniec roku lub nawet za miesiąc czy liczba subskrybentów mocno skoczyła, a później czy się utrzymała.

 

Bo myślę że jesteśmy w dość ważnym punkcie jeśli chodzi o przyszłość Xboxa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...