Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

w sumie trochę to dewaluowało samego xboksa, bo co z tego, że sporo osób grało, jak zysk był z tego gówniany

nie przesadzajmy, bo to sposob dla cwaniaków totalnych.

Ja korzystałem często, bo nie pojebało mnie płacić 300+ za cyfrowe gry, a pudełka na xboxie są martwe, gdzie na ps5 to przejdziesz gierkie i mariusz z olx przyjedzie za 2h od wystawienia 30zl taniej niz nowka.
Ehh moglem kupic dlc do eldena w preorderze od turasa jak bylo tanio :(

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Soban napisał(a):

nie przesadzajmy, bo to sposob dla cwaniaków totalnych.

Ja korzystałem często, bo nie pojebało mnie płacić 300+ za cyfrowe gry, a pudełka na xboxie są martwe, gdzie na ps5 to przejdziesz gierkie i mariusz z olx przyjedzie za 2h od wystawienia 30zl taniej niz nowka.
Ehh moglem kupic dlc do eldena w preorderze od turasa jak bylo tanio

ja akurat pisałem o sytuacji xboksa w polsce, nie o xboksie jako całości biznesu, a u nas to chyba całkiem popularne. przecież "tanie granie" (niekoniecznie w odniesieniu do gamepassa) czyli ceny gier są głównym tematem jak się czyta dyskusje ludzi odnośnie opłacalności zakupu xbox vs ps5 w internecie. trzeba być kompletnym ignorantem żeby o tanich kluczach nie wiedzieć, a tych stron z kluczami jest multum, na to nie da się nie trafić kupując przez internet

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Beelzeboss napisał(a):

No tak to wygląda, sorry turas bros. Thq nordic podniosło ceny w lutym, capcom wczesniej. np. Elex 2 z 270 try na 1600 try.

 

jak na kogoś kto tak mocno gardzi ludźmi co bawią się w cebulę to dość dużo wiesz o cenach :)

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soban napisał(a):

Dobra twitterowi warriorzy chwila offtopa, bo mam wazne pytanie: coś się stało złego z zakupami kluczy z 3 swiata? Wchodze na gamivo i nowsze gierki maja ceny dla białego człowieka zamiast cebuli jak dawniej. Ostatni raz zakupy tam robiłem w styczniu gdzie tekken 8 i yakuza 8 mnie wyniosly jako po ~100zł. Nigeryjskich baldurs gate 3 za 60zl tez juz nie widze.

 

Trzeba poczekać na jakaś nowa większą wyprzedaż bo pewnie trzeba uzupełnić klucze w tańszych cenach

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał(a):

 

jak na kogoś kto tak mocno gardzi ludźmi co bawią się w cebulę to dość dużo wiesz o cenach :)

 

 

nie gardzę, jadę na zdrapkach od lat. Wytykam jedynie hipokryzję pewnych klockarzy

Godzinę temu, krzysiek923 napisał(a):

ale on kupuje i gra na xboksie żeby marka zdechła, czego nie rozumiesz?

starship-troopers-im-doing-my-part.gif

 

46 minut temu, wojtas011 napisał(a):

 

Trzeba poczekać na jakaś nowa większą wyprzedaż bo pewnie trzeba uzupełnić klucze w tańszych cenach

??? co ci da nizsza cena kluczy jak gry sa znacznie drozsze

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Beelzeboss napisał(a):

ehh te microsoftowe sprzedawczyki jak Jizz czy Tom Warren. Dostajemy od nich kontrolowane leaki, ale trzeba uważać na zbyt pozytywne informacje, bo mogą kłamać, żeby robić pr

 

3 godziny temu, Beelzeboss napisał(a):

Jak ktoś ma więcej niż dwa zwoje w mózgu to wie którzy z nich są na garnuszku ms :)

oficjalne potwierdzone że użytkownik beelzebos ma mniej niż dwa zwoje w mózgu 

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ASX napisał(a):

zbierający pudełka i chorzy na OCD mogą nienawidzic xboxa za te ciągłe zmiany okladek


Zbierający pudełka nie mają za bardzo czego szukać na XBOXie, bo coraz więcej gier wychodzi na nim tylko cyfrowo :reggie:
A zmiana potrzebna, jak świni siodło - poprzednie były spoko.
Ciekawe, czy przy kolejnej zmianie wpadną na to, że można płyty montować tak jak wszyscy inni w historii przed nimi, a nie na przedniej ściance pudełka :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał(a):


Zbierający pudełka nie mają za bardzo czego szukać na XBOXie, bo coraz więcej gier wychodzi na nim tylko cyfrowo :reggie:
A zmiana potrzebna, jak świni siodło - poprzednie były spoko.
Ciekawe, czy przy kolejnej zmianie wpadną na to, że można płyty montować tak jak wszyscy inni w historii przed nimi, a nie na przedniej ściance pudełka :philosoraptor:

 

Czyli gratka dla kolekcjonerów w sumie, pudełkowe wersje na xboxa to kiedyś będą białe kruki :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Wredny said:


Zbierający pudełka nie mają za bardzo czego szukać na XBOXie, bo coraz więcej gier wychodzi na nim tylko cyfrowo :reggie:
A zmiana potrzebna, jak świni siodło - poprzednie były spoko.
Ciekawe, czy przy kolejnej zmianie wpadną na to, że można płyty montować tak jak wszyscy inni w historii przed nimi, a nie na przedniej ściance pudełka :philosoraptor:

 

Klasycznie umiejscowiona płyta była na Xbox OG i 360, teraz przynajmniej czymś się wyróżniają pudełka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...