Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich , minęło 18 lat odkąd byłem tu ostatnio .. wróciłem do grania na konsoli , odkopałem ps2, x360, i masę gier , jednakże chciałem odzyskać stare konto  xbox , jest jeden problem domenę na mailu miałem @go.pl, nazwa już dawno ma nowego właściciela , nie mam zielonego pojęcia jak mogę odzyskać konto , nie mogę przypomnieć sobie hasła .. miałem 12-14 lat gdy ostatnio na nim grałem . Pomocy :( na series x założyłem na to konto , ale bardzo mi zależy żeby odzyskać stare , może będzie na nim dostęp do starych wiadomości .. , szukam kontaktu do wheezego (niegdyś top 1 gamescore w PL) sory za język ale pisze z tel . Z góry dziękuję za każdą pomoc czy sugestię prowadzącą bliżej do celu

[url=https://ibb.co/x8x2YSj][img]https://i.ibb.co/0VHnKjM/IMG-7167.png[/img][/url]

https://ibb.co/x8x2YSj

Spoiler

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ProstyHeker said:

@Zet022 napisz do supportu MS https://support.xbox.com/pl-PL/contact-us

 

I to jest jedyna opcja, żeby w ogóle próbować odzyskać stare konto. Niemniej nie zdziw się, jeśli nic nie zdziałasz. Ktoś ostatnio tutaj opisywał swoje przeboje (dobrze kojarzę że @Homelander?) przy odszukiwaniu konta i niestety nie udało się.

 

Tak jest. Straciłem na tym 3 tygodnie pisania z tymi głąbami i jak krew w piach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety bez zrobienia dymu na reddicie/twitterze z otagowaniem jakichś wyższych szych z MSu się nie obejdzie prawdopodbnie. Historia zna przypadki ludzi, którzy po jakimś czasie i bezskutecznych próbach na supportach zaczynali się wylewać na socialach i dopiero wtedy magicznie wszystko dało się załatwić.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Wredny napisał(a):


Zbierający pudełka nie mają za bardzo czego szukać na XBOXie, bo coraz więcej gier wychodzi na nim tylko cyfrowo :reggie:
A zmiana potrzebna, jak świni siodło - poprzednie były spoko.
Ciekawe, czy przy kolejnej zmianie wpadną na to, że można płyty montować tak jak wszyscy inni w historii przed nimi, a nie na przedniej ściance pudełka :philosoraptor:

może to jest ich nowa strategia teraz, wracają do pudełek i będą jechać na sentymencie: "posiadanie gier na własność jest ważne, słuchamy naszych graczy":kaz: i cyk znowu dobry wujek

 

jak wyjdzie ten series x bez napędu jako refresh, to na pewno wyjdzie też napęd zewnętrzny, a to akurat fajne, bo jak w oryginalnym padnie to lipa

Odnośnik do komentarza

tak czytając wątek @Zet022 jest w ogóle szansa na odzyskanie starego konta jak było bardzo długi czas nieaktywne, oni jakiś czas temu nie ogłaszali że będą kasować takie konta?

edit. dobrze pamiętałem, w 2019 taka akcja była

 

https://gry.wp.pl/xbox-live-nieaktywne-konta-zostana-skasowane-microsoft-zapowiada-czystke-6403207288756353a

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, krzysiek923 napisał(a):

może to jest ich nowa strategia teraz, wracają do pudełek i będą jechać na sentymencie: "posiadanie gier na własność jest ważne, słuchamy naszych graczy":kaz: i cyk znowu dobry wujek

 

jak wyjdzie ten series x bez napędu jako refresh, to na pewno wyjdzie też napęd zewnętrzny, a to akurat fajne, bo jak w oryginalnym padnie to lipa

W digital Foundry poruszyli temat CoDa i braku fizycznego wydania. Czy MS może sobie na to pozwolić, w sensie no trochę tych pudeł by pewnie poszło. 

Tak samo GTA 6. Nie wiem, myślę że kolejny Xbox będzie miał napęd.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Ukukuki napisał(a):

A co mają zrobić? Sprzęt do grania który będzie ciągnął w dół stacjonarkę z grami AAA? Czy konsolę przenośną za 3000-4000 zł? Na osobny sprzęt odcięty od stacjonarki raczej nie ma szans. 

Przenośny Xbox do odpalania gier z X1, x360, XO i wybranych gier z XS/nowej generacji/Steam a bardziej wymagające gry w chmurze. 

 

 

W poprzednich latach było 90min i ok 40 gier, więc wybrane tytuły powinny dostać więcej czasu :)

Odnośnik do komentarza

Przenośny Xbox od odpalania gier natywnie w stylu Steam Decka najprawdopodobniej powstaje, ale to wciąż odległy temat. Za kilka dni jedyny jedyny nowy hardware jaki zapowiedzą to biały XSX bez napędu, nie wierzcie w te plotki że zapowiedzą już teraz przenośnego xboxa jeśli wyjdzie on za 2-3 lata. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Tem remaster/remake z 2011 był beznajdziejny graficznie bo mocno obdzierał grę z klimatu pierwowzoru, więc nie mam nic przeciwko drugiej próbie. 

 

Poza tym autor wymienia gry które są w tej chwili są rozważane na PS5 czyli:

Spoiler

Age of Empires II: DE, Age of Mythology: Retold, Senua’s Saga: Hellblade II, Starfield, Halo: CE Remaster, Doom: The Dark Ages

ponadto pisze, że Xbox nie zamierza w tej chwili iść w full multiplatformy i wciąż zamierza wydawać tzw. konsolowe exy.

Odnośnik do komentarza

Przecież HBII jest w GP, mało która gra z GP przekracza próg 20% nawet po wielu miesiącach od premiery, no ale keep up the good fight razem z belzebobkiem :leo:

 

No i warto cały czas przypominać jak wygląda to gówno według graczy, bo śmieszy za każdym razem tak samo.

 

4.500 recenzji na US Store, średnia 86/100.

Screenshot_20240606_194529_Chrome.thumb.jpg.6a2d88ec8750b0d6c07ffec28237b025.jpg

 

3.100 recenzji na Steam, średnia 87/100.

Screenshot_20240606_194355_Chrome.thumb.jpg.6a930c61d739c50ac8998bf9e8d69c42.jpg

 

Ślepy i oderwany od rzeczywistości hejt gier na Xa jest chyba najlepszą miarą ich jakości :)

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde Philu dawaj wywiad o nowym Xboxie, o napędzie fizycznym i gierkach w Gamepassie a będę szczęśliwy.

 

Ostatnio sam Gejpas dostarcza dobrze. Wróciłem do opłacania i z marszu skończyłem Evil West, Jedi Ocalały, Hellblade2 i cisnę Lies of P. Są okresy że to jest najlepszy deal.

Jeszcze Avowed, Indy, Stalker 2 i kampania Coda. No kurwa, a doliczyć backlogowego Baldura3, RoboCopa, Dragons Dogma 2, Alone in the Dark, Dying Light 2.. czas, potrzeba więcej czasu ;)

 

Na pleju już tylko Spidermana 2 bym sprawdził, ale bez ciśnienia. Od kiedy Square zmieniło strategię czekam na FF16 na Xboxie, kiedyś się ogra (myślę że Stellar i Ronin kiedyś też tu wylądują, czy to za dwa czy trzy lata).

 

Ostatnio znów mi wyskoczył ten Dreamcast Guy i śmieszne jest jak konferencja tego upadłego Xboxa jest tak ważna ;) do tego oczywiście to musi być pokaz 10/10, muszą być bangiery itp podczas gdy kilka dni wcześniej przy pokazie Sony oczekiwań nie można było mieć żadnych "czego się spodziewaliście? Było solidnie"

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...