Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SnoD napisał(a):

I dlatego singlowe Lego Horizon ma wyjść tego samego dnia na PC i PS5? ;) Przedstawiciele Sony pitolą takie same kocopoły.

Umówmy się, że sonka ma gry singlowe i "gry singlowe". Przy ich największych markach to gierka LEGO bazowana na Horizonie jest raczej pomniejszym projektem, a nie kolejnym blockbusterem z wielomilionowym budżetem (a nie trzeba być orłem żeby skumać, że o takie gierki chodziło właśnie w tym całym "PS first, PC later").

  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał(a):

Powinni wziąć przykład z Sony, które jasno powiedziało że singlowe gry będą wychodzić na po kilku/kilkunastu miesiącach na PC

No raczej po kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu (2 lata itp.). Bo tyle gdzieś sprzedają się te ich największe gry (wiadomo że o takie im chodzi w tych odraczaniach).
No chyba że będzie jakaś  mega klapa sprzedażowa w tych największych AAA, to zawsze mogą przyspieszyć premierę (jak portowanie się wyrobi). 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, SnoD napisał(a):

No Tom Warren zawsze pisze tak, żeby nic nie napisać. Ostatnio pisał, że MS rozważał by nie dawać CoDa day one do GP.

 

Wiemy jak te rozważania się skończyły Językowo nikt mu kłamstwa nie zarzuci, bo napisał, że rozważają, a nie że podjęli taką decyzję, a rozważać można wszystko

 

I dlatego singlowe Lego Horizon ma wyjść tego samego dnia na PC i PS5? Przedstawiciele Sony pitolą takie same kocopoły.

oraz Switcha, sonka szybko uczy się od MS  ;) 

 

 

 

a już za dwa dni nowe Gearsy, HYPE  :banderas:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kolekcja wydaje się coraz bardziej prawdopodobna, tylko trochę kijnia będzie jak ominie Judgment. 

4 minuty temu, Daddy napisał(a):

Jednak co Xbox to Xbox, jeśli to ma wyglądać jeszcze lepiej niż Hellblade 2 Boży  :banderas:  Martwi jedynie czy gra będzie miała 60fps.

 

 

 

 

DF mówiło, że na ich składaku symulującym XsX, HBII chodzi praktycznie w 60 fps. Jeżeli ktoś ma wyciągnąć taką grafikę w pełnoprawnej grze akcji na UE5 w 60 fps to nikt inny jak Coalition. Ja bym tylko chciał żeby gra była robiona tylko i wyłącznie pod 60 fps bez opcji 30 fps, bo się skończy na 60 fps w FHD.

Odnośnik do komentarza

Gearsy 1-3 mają 4K/60fps więc taka kolekcja jeśli któraś część nie dostanie remake'u czy solidnych ulepszeń wizualnych to tak średnio. No i oczywiście traktuje to jako luźne plotki że kolekcja istnieje bo od trzech lat czytam o niej że będzie na E3, podobnie z Banjo  :kaz:

Kompozytor mógł tak z czapy sobie zmienić logo.

Odnośnik do komentarza

Też nie, wklejam jako ciekawostkę ;) 

 

Ostatnie wróżenie z fusów na jutrzejsze święto graczy:

 

- indiana, nowe materiały premiera grudzień

- avowed nowe materiały premiera październik

- starfield dlc trailer premiera wrzesień 

- stalker 2 trailer premiera listopad :Coolface:

- nowy MFS premiera sierpień

- zapowiedź Gersów 6 (na to liczę najbardziej) bez daty

- jedna z już zapowiedzianych gier z gameplayem (PD, SOD3, SOM) dowolne skreślić

- wiadomo COD z Nadpassa

- odświeżony XSX i XSS premiera wrzesień

- pewnie coś japońskiego żeby pokazać że MS interesuje się KKW

- dlc do SoT i Minecrafta

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał(a):

Aż znalazłem płytkę z jedynką na peceta - tą oryginalną. Kiedyś w biedrze za 10zł wziąłem i przeżyła do dziś... a włożę w napęd, ciekawe czy to jeszcze działa :nosacz3:

 

Tak chłop się zna na branży xd Ja mam dwie edycje na półeczce, oba polskie wydania :wub: No ale później MS stwierdził ,że zamyka GfW i już 2, 3 nie było na PC. 

 

Ogólnie MS na PC to miał dużo ciekawych pomysłów, płatny online, promowanie Visty grą Halo 2 xd, GfW, Windows Store, kafelki. Ikonka Xboxa do dzisiaj nie działa zbyt dobrze. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Ukukuki napisał(a):

 

Tak chłop się zna na branży xd Ja mam dwie edycje na półeczce, oba polskie wydania :wub: No ale później MS stwierdził ,że zamyka GfW i już 2, 3 nie było na PC. 

 

Ogólnie MS na PC to miał dużo ciekawych pomysłów, płatny online, promowanie Visty grą Halo 2 xd, GfW, Windows Store, kafelki. Ikonka Xboxa do dzisiaj nie działa zbyt dobrze. 

A oficjalnie gdzie taką jedynkę teraz kupisz? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...