Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SnoD napisał(a):

2h razem z directem CoD. Więc sam showcase pewnie z 90 min i 30 min cod.

 

Jedne wersje mówią że jak co roku 90min + COD inne że 120min + COD. Dziwne że w tym roku nie ma oficjalnej informacji co do długości.

 

Tak czy siak minimum 90min święta graczy :xboss:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SnoD napisał(a):

Liczę w końcu na jakiś większy drop gier AB do GP.

Mówili że będą stopniowo dodawać gry AB do GP. Mnie  interesują tylko SP w ostatnich CODach :)

 

MS niech przeniesie WoWa na konsole, sporo ludzi zapłaci abonament żeby w to grać.

Odnośnik do komentarza

Można cisnąć po m$, a nawet trzeba ale święto graczy nam jutro ufundują z prawdziwego zdarzenia.

Ja tam czekam jak pojebany. Lubię ekosystem Xboxa, quick resume, tanie zakupy w Nigerii i Egipcie, wsteczną kompatybilność i gamepassa. Dla mnie są to mocne argumenty.

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2024 o 12:27, Daddy napisał(a):

 

Jez pisze że to nieprawda z tą listą gier o której mówi Tom Warren  xD 

 

a od początku roku tak wygląda to wzajemne szambo insajderów w tym również Tom i Jez 

GPafz0aaUAAkLBb?format=jpg&name=large

 

Zwróćcie uwagę że takie wysrywy zawsze pojawiają się kilka dni przed Xbox Direct w styczniu, kilka dni przed premierą HB2 w maju, kilka dni przed Xbox Showcase, wygląda to jak torpedowanie wydarzeń z Xboxem i nabijanie klików :)  Z Doom to wiadomo że wyjdzie na wszystko, ciekawe co się stało z MFS. 

Jez pisał też to

GEITl_LWcAAnt7M.jpg

 

po czy usunął jak to ma w zwyczaju.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał(a):

Można cisnąć po m$, a nawet trzeba ale święto graczy nam jutro ufundują z prawdziwego zdarzenia.

Ja tam czekam jak pojebany. Lubię ekosystem Xboxa, quick resume, tanie zakupy w Nigerii i Egipcie, wsteczną kompatybilność i gamepassa. Dla mnie są to mocne argumenty.

 

 

 

 

 

Yo, cebula naważniejszy plus xboxa. Właśnie kupiłem preorder Volgarr the viking 2 za jakies 7 ziko, a w polszy 70 :banderas:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał(a):

Mówili że będą stopniowo dodawać gry AB do GP. Mnie  interesują tylko SP w ostatnich CODach :)

 

MS niech przeniesie WoWa na konsole, sporo ludzi zapłaci abonament żeby w to grać.

 

Ja czekam na Infinity Warfare, Diablo 2 i tego Crasha 4.

Godzinę temu, devilbot napisał(a):

Można cisnąć po m$, a nawet trzeba ale święto graczy nam jutro ufundują z prawdziwego zdarzenia.

Ja tam czekam jak pojebany. Lubię ekosystem Xboxa, quick resume, tanie zakupy w Nigerii i Egipcie, wsteczną kompatybilność i gamepassa. Dla mnie są to mocne argumenty.

 

 

 

 

 

 

Będzie dobrze, podobno mają już pokazać State of Decay 3, a bardzo jestem ciekaw bo samo studio miało bardzo dziwną ekspansję, otworzyli chyba ze 3 różne oddziały.

Odnośnik do komentarza

Oby tylko zapowiedzieli wystarczająco dużo gier z premierą w przyszłym roku, a nie wszystko na 2026.

 

Z gier akcji przynajmniej Doom albo Gears.

 

Z RPG przynajmniej Fable albo Clockwork Revolution.

 

No i żeby ten SoD3 był na 2025.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...