Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)ię, w końcu ktoś zakończył tą jedną wielką paraolimpiadę w tej generacji konsol i jestem zaskoczony, że zrobił to Microsoft xd
Pierwszy raz od czasów X360 jakkolwiek przychylnie patrzę na ten obóz.
Pokaz sztosik, mam nadzieję, że Sony w końcu ogarnie dupę i odpali się chociaż namiastka rywalizacji z czasów X360 vs PS3.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MaZZeo napisał(a):

O nie, narzekanie że gry z xboxa wychodzą na PC, który mamy rok, 2016?

 

to był najlepszy pokaz chyba od czasów 360tki.

 

 

Napisałeś sukces Xboxa- konsoli, a nie microsoftu. 

Przecież już nie jeden się tu pozbył pudła i przesiadł się na Pc, bo ma to samo, ładniej, lepiej. Więc nikogo nie boli że dwie platformy to jedność. 

 

3 minuty temu, _Shaman_ napisał(a):

No właśnie ja bym chciał mieć xboksa w dupiu, ale peceta nie mam, taki Steam na xboksie by był zajebistym pomysłem.

 

To stawiaj Pc :) 

 

 

Konfa mocna, sporo gier miało daty premier i to 2025. Spoko, ciekawe czy GTA6 nie przeskoczy na 2026. 

PD na początku sprawiał wrażenie przekombinowanego Deus Exa, ale finalnie spoko. 

O dziwo mam ochotę na Assasina. 

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Duża różnorodność w kwestii budżetów i gatunków, ubzdurany efekt GamePassa jakoś nie znalazł pokrycia w jakości prezentowanych tytułów.

 

No, ale niektórzy będą musieli sobie jakoś racjonalizować brak Xa przez najbliższe miesiące. ;)

Odnośnik do komentarza

Piękny pokaz gier na Nadkonsole  :banderas: ile będzie grania w tym i przyszłym roku :obama:

 

Jedynie rozczarowała mnie zajawka nowych Gearsów E-Day, za mało pokazali, widocznie GOW6 to będzie faktycznie -/+2026 crossgen na nowego Xa. No i pokaz Darogon Age xD Bioware [*]

 

 

 

 

Gears E-Day Jezusie wspaniały temat na Gearsy  :obama:

Odnośnik do komentarza

No kuźwa, XBOX mocno dowiózł - tak jak w przypadku innych konferencji nie mogłem sobie przypomnieć tego jednego czy dwóch dobrych tytułów, bo zginęły w zalewie gówna, tak tutaj jest zupełnie na odwrót i ciężko mi sobie przypomnieć coś chujowego, bo zostałem zasypany toną dobroci :obama:
Owszem, były jakieś popierdółki typu DLC do Sea of Thieves, niepotrzebne PeCetowe gierki, które na konsole i tak nie wyjdą, ale no cała reszta to naprawdę coś blisko perfekcji.
Nawet ten pseudo-Valorant mnie nie zdrażnił i złapałem sie na tym, że mam ochotę sprawdzić, jak wyjdzie, bo ma ciekawe pomysły.

Kolejno licząc - DOOM, wiadomo, petarda, cudeńko, będzie hicior.
State of Decay 3 trochę zawód, bo CGI, a gameplayu było tam 1%.
OK, Dragon Age to jakaś ch#jnia - wygląda na to, że niedługo pożegnamy BioWare.
Dodatek do Starfielda wygląda fajnie, ale jeszcze podstawki nie przeszedłem, więc zbytnio mnie nie interesuje póki co.
Expedition 33 zapowiada się bardzo ciekawie - europejskie klimaty i jRPGowy gameplay.
South of Midnight wygląda jak xboxowa KENA i oby była tak samo dobra, bo design i klimacik topka (tylko coś klatkowało ostro).
MGS3 Remake:fsg: Kocham tę grę i już nie mogę się doczekać nowej wersji. Szkoda, że bez żadnej daty.
Flintlock niezmiennie mnie interesuje, na pewno kiedyś sprawdzę.
Perfect Dark prezentuje się zajebiście (oprócz lesbijskiego wyglądu Joanny). Mocno liczę na ten tytuł.
Fable fajne, ale wciąż mam nadzieję, że ta bohaterka to jakiś placeholder, bo inaczej cut-scenki będą katorgą.
FragPunk - jak wyżej wspomniałem - interesujące pomysły, chętnie sprawdzę.
Winter Burrow - mocno mnie urzekł ten "myszowy survival", będzie grane.
Mixtape od Annapurna wygląda świetnie - może nie do końca moja bajka, ale wizualnie nie sposób odmówić temu uroku.
MFS24 to taki latający SnowRunner - fajnie, że wreszcie będą jakieś cele i misje, bo samo startowanie i lądowanie to za mało dla osób, chcących fajnej gierki.
Indiana Jones super klimacik, gameplayowo też będzie na pewno sztosik, bo to MachineGames.
Wuchang to kolejne azjatyckie soulsy - trochę tego dużo ostatnimi czasy, ale może być fajne.
Avowed to pewniak, choć ten trailer jakiś brzydki i niektóre miescówki mocno nieinteresujące.
Atomfall wygląda biednie, ale plusik, że coś nowego, o czym nie słyszałem.
Assasin spoko, jak gramy laską, ale ten czarny czołg wk#rwia niemiłosiernie.
S.T.A.L.K.E.R.2 to gra pokazu - gram teraz w Clear Sky, więc jestem z klimatami na bieżąco i to wygląda jak mokry sen fanów marki. Wciąż mam tylko obawy, jak to będzie chodziło na konsolach, ale wygląda obłędnie.
No i na koniec zaskoczenie w postaci kudłatego Marcusa i gładziutkiego Dominica - fajnie, że prequel, szkoda, że tylko CGI.

Nie ma chooya we wsi - to na pewno był najlepszy pokaz od wielu lat - nie tylko Microsoftu, ale tak ogólnie.



 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...