Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, ASX napisał(a):

Czwórka jest w sprzedaży tylko do grudnia, więc byłby to dla nich wyścig z czasem żeby ograć. Chociaż z drugiej strony mają w tym doświadczenie 

Andrzeju nie denerwuj się, chociaż akurat tego nie wyklepiemy. When everybody plays, we all win :)

Edytowane przez Beelzeboss
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale to nie ja zaliczam regularnie incydent kałowy w temacie Xboxa i to nie zniknąłem z forum na kilka tygodni po ostatnim Showcase. 

 

Jeśli Forza Horizon 5 po 3 latach wyjdzie na inne konsole. To dla mnie nie ma wiekszego znaczenia,  ja nic na tym nie tracę że ktoś inny zagra w gierkę.

A zyskują developerzy, bo świeży dopływ gotówki pomoże sfinansować Fable i Horizona 6. A posiadacze PS5 dostaliby nareszcie swietnego racera i najlepiej ocenianą grę 2021 r. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem że pisanie że zagra się w jakąś grę na Steam Decku jest pasywno agresywne dla ciebie.

 

Co prawda, nie pisałem o nim od kilku miesięcy, bo szczerze mówiąc leży nieużywany od dłuższego czasu, ale specjalnie dla ciebie postaram się wiecej go używać i częściej o nim pisać. 

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak zawsze - oficjalna zapowiedź albo gtfo, tak w przypadku forzy jak i fajnala. Nadal ludzie ufają likerom po tym, co przez ostatni rok zaprezentowali? Tylko The Snitch i billbilkun są wiarygodni, resztę można spuścić w kiblu.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ma_niek napisał(a):

 

Tak Xbox im napewno mega podbije sprzedaz xd 

 

Może nie podbije, ale kilkadziesiąt milionów dodatkowej bazy klientów Square Enix nie zaszkodzi. 

 

A jak będą inwestować w Xboxa tak konsekwentnie jak Sega której gry jak Yakuzy czy Persony też omijały kiedyś Xboxa to swoje zaczną zarabiać. 

Odnośnik do komentarza

Przecież nie chodzi o to, że 3-letnia FH5 wyjdzie na konsolę Sony, tylko jeśli wyjdzie ta jedna Forza, to będą wychodzić kolejne i to na pewno nie 3 lata po premierze tylko szybciej, FH5 to tylko gotowanie żaby i przenoszenie gier będzie przyspieszać. Dla mnie jeden chuy, o ile faktycznie będą produkować konsole jeszcze długo.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pix napisał(a):

To może być w sumie taki test dla Square, czy na Xboksie dalej nikt nie gra w jrpgi. Jeśli szesnastka sprzeda się słabo, to pewnie odpuszczą portowanie rimejków siódemki. 

 

Żeby sprzedawać, to trzeba regularnie wydawać, a nie cedzić przez kroplówkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, krzysiek923 napisał(a):

Przecież nie chodzi o to, że 3-letnia FH5 wyjdzie na konsolę Sony, tylko jeśli wyjdzie ta jedna Forza, to będą wychodzić kolejne i to na pewno nie 3 lata po premierze

Dokładnie, po prostu pewien bastion padnie. A jeśli gra okaże się sukcesem, to tym bardziej garniturki będą przyspieszać takie porty

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Homelander napisał(a):

Nie mam żadnego problemu w tym żeby mieć mniejszą ilość plastiku pod telewizorem

aha, ok...

 

...tylko po co tu wchodzisz, dlaczego interesuje cię ten temat? bo jednak ludzi, którzy latami grali na xboksie i mają na nim swoje gry, profile z osiągnięciami przy któych spędzili często setki, a czasami tysiące godzin to obchodzi. ale homelander uznał za słuszne poinformować nas o preferencjach wystroju swojego wnętrza

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Just now, krzysiek923 said:

aha, ok...

 

...tylko po co tu wchodzisz, dlaczego interesuje cię ten temat? bo jednak ludzi, którzy latami grali na xboksie i mają na nim swoje gry, profile z osiągnięciami przy któych spędzili często setki, a czasami tysiące godzin to obchodzi. ale homelander uznał za słuszne poinformować nas o preferencjach wystroju swojego wnętrza

 

Jestem z Xboxem od początku. Miałem i pierwszego, 360 kupiłem w dniu premiery polskiej, XOne był moją główną konsolą w poprzedniej generacji, miałem OneX, a Series X kupiłem też w okolicach premiery. Obecnie mam Series S. Więc należe do tych ludzi, którzy grali latami, mam swoje gry i tak dalej. Co to zmienia? Absolutnie nie podoba mi się droga, którą kroczy Xbox i jeżeli MS będzie wydawał swoje gry na Playstation to chętnie z Xboxa zrezygnuję. Zwłaszcza, że i na Steamdecku mogę w gry z Xboxa zagrać

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysiek923 napisał(a):

ale są ludzie którzy nie chcą rezygnować i wciąż chcą grać na xboksie, więc wracamy do punktu wyjścia

To dobrze się składa bo Microsoft wciąż zamierza produkować następne konsole i ludzie wciąż będą grać na xboxie 

Odnośnik do komentarza

wiesz, wystarczy że wydadzą dwie konsole po obecnych i już można mówić, że nie kłamali, bo przecież wciąż produkowali konsole, tak? aaa, no przecież już zapowiedzieli series s white 1tb i series x all digital. dasz mi na piśmie z określoną wysoką kwotą zadośćuczynienia, że następcy series s i series x nie będą ich ostatnimi konsolami? pewnie w samym microsofcie nie wiedzą, co to tak naprawdę będzie za parę lat, jak im się co część generacji plany zmieniają. nie wiem skąd w was ta pewność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...