Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Daddy napisał(a):

No jak nie, FF7R2? Ta gra i inne podkupione multiplatformy pokazują jak dziś gracze mają wywalone w exy, później SE płacze że nikt nie kupuje tego.


Za takie coś to się powinno pierdolić, ale to tak pierdolić mocno sony, które podjebało płacąc ileś tam hajsu, a SE wyjąć chuja z dupy w końcu i zacząć myśleć, że na exach długo nie zajedzie. 

  • beka z typa 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Daddy napisał(a):

 

 

Chyba znowu kliki i zasięgi 10x odjebane na kolejnej plotce o Xboxie w tym roku z FH5    :kaz:

 

 

MS ma zaplanowaną strategię na kolejne 20 lat, oczywiście wszystko może się zmienić w zależności od sytuacji na rynku. 

Wiesz, sam prezes Sony mówił że ps5/ps6 to może być ich ostatnia konsola ;)  co będzie za 10 lat ciężko wyrokować. 

Jedno jest pewne, udział konsol i prawdziwych exów spada z każdym rokiem a gracze którzy pchają ten wózek jak my na forum wykruszamy się...załapał to MS kilka lat temu, później Sony.

 

A co do narracji jak źle sprzedaje się XS to mocno naciągane, sprzedano -/+ 32mln konsol, w Ameryce sprzedaż na poziomie ich najlepszej konsoli X360, w Jap 4x lepiej niż XO, jedyny problem to Europa gdzie faktycznie konsole poza Nintendo lecą mocno w dół względem poprzedników.

 

Najśmieszniejsze jest to, że zarówno PS5 jak i XS mogą jeszcze złapać drugi oddech jeśli wszystkie kluczowe casualowe marki przestaną wychodzić na PS4/Xo. Zarówno PS5 jak i XS sprzedają się słabiej niż poprzednicy właśnie przez crossgenowe gry. Podobno po premierze tego College Football sprzedaż XS w USA zaczęła odbijać. Teraz potrzebny jest CoD wyłącznie na "nowe" konsole.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Ciekawe czemu wszyscy tak się boją odciąć te stare klamoty.

Kiedyś nie było problemu, chcesz nowego Tekkena? Kup se pan PS2 za dwie wypłaty

bo robienie gier to coraz bardziej drogi, a co za tym idzie ryzykowny biznes. Jeśli jest możliwość zminimalizować ryzyko robiąc grę dla bazy 150 milionów konsol zamiast 50 to twórcy chętnie na to pójdą. 

 

Druga kwestia to to jak gry usługi zmieniły podejście do grania w gry na konsolach, jak spojrzeć na to w co dzisiaj się gra:

Zdjęcie

 

to są to w zdecydowanej większości stare, wieloletnie gry usługi, które są dostępne na starej generacji konsol. Gdy tyle osób gra w te stare gry usługi to nowym tytułom jest bardzo trudno się wybić sprzedażowo.

 

To rosnąca popularność Call of Duty, Fotnite, Roblox, GTA V, Minecraft i innych hegemonów stanowi ryzyko dla branży i to w dużej mierze one są  powodem dlaczego ludzie kupują mniej gier. 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Daddy napisał(a):

No jak nie, FF7R2? Ta gra i inne podkupione multiplatformy pokazują jak dziś gracze mają wywalone w exy, później SE płacze że nikt nie kupuje tego.

Ludzie nie mają wywalone na ex-y co pokazuje reakcja fanów xboxa na plotki o portach gier na ps5:reggie:

Ludzie mają wyjebane na gówniane jrpgi od square enix. Oni z tymi remasterami spóźnili się o dwie generacje. Ff7 powinno powstać jeszcze na PS3 kiedy ludzie mieli na to ciśnienie po tech demku. Ta skurwiała gra jest takim kurwa drewnianym, korytarzowym badylem, że trzeba mieć pizdę na oczach żeby nie śmiać się w trakcie tej jebane gry. 

Gdyby nie wersja na ps plus, to byłbym zły, że wydałem pieniądze. No taki cringefest, że doszedłem do chyba 13 rozdziału i jak zobaczyłem duchy dzieci na złomowisku parowozów, to od razu poleciało z dysku. Kurwa, ekonigger z gatlingiem zamiast łapy prowadzi dyskusje z korpo szczurami w pociągu, masaże łap, jakieś pojebane tańce na motorach większych od samochodów:mog:

Według mnie jak chcą wydać to na X-a, to niech to robią. Wydadzą miliony na port żeby sprzedać kilkanaście tysięcy sztuk. Będzie przynajmniej kolejny gwóźdź do trumny tego debilnego studia, które nie umie dostosować się do rynku od czasu PS3:pawel:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, McDrive napisał(a):

Ludzie nie mają wywalone na ex-y co pokazuje reakcja fanów xboxa na plotki o portach gier na ps5:reggie:

 

Ja bym powiedział że reakcja posiadaczy Playstation na te plotki jest jeszcze bardziej wymowna. 

 

Bo wystarczyły plotki o potencjalnych portach, by po latach okazało się że te gierki Xboxa okazały się jednak bardzo pożądane. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał(a):

Ja bym powiedział że reakcja posiadaczy Playstation na te plotki jest jeszcze bardziej wymowna. 

 

Bo wystarczyły plotki o potencjalnych portach, by po latach okazało się że te gierki Xboxa okazały się jednak bardzo pożądane. 

Obie strony chcą gier obozu z naprzeciwka :unknown: Jakby nagle zaczęły krążyć plotki o GoW na X, to byłoby to samo.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Homelander napisał(a):

Jedyna szansa dla tej marki to przenośna konsola o mocy Series S

I co Ci z takiej konsoli skoro takie sprzęty są już na rynku, np Legion czy Rog.

 

Pewien bastion upadł i teraz skąd mam wiedzieć że Fable czy Gearsy nie wylądują na PS5?

I nie chodzi nawet o to że wyjdą u Sonego. Tylko o to że Xbox stanie się konsolą bez tożsamości żadnej, a nie wróć.. jego tożsamością bedzie Gamepass, to abonament stanie się główną atrakcją bo tylko tego nie będzie miała konkurencja (gier day one w GP). To mnie wkurwia, tak jak to że jakoś podskórnie czuję że oni jeszcze bardziej chcieliby mnie wysterować tylko jeszcze nie wiedzą jak 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, drozdu7 napisał(a):

I co Ci z takiej konsoli skoro takie sprzęty są już na rynku, np Legion czy Rog.

 

Pewien bastion upadł i teraz skąd mam wiedzieć że Fable czy Gearsy nie wylądują na PS5?

I nie chodzi nawet o to że wyjdą u Sonego. Tylko o to że Xbox stanie się konsolą bez tożsamości żadnej, a nie wróć.. jego tożsamością bedzie Gamepass, to abonament stanie się główną atrakcją bo tylko tego nie będzie miała konkurencja (gier day one w GP). To mnie wkurwia, tak jak to że jakoś podskórnie czuję że oni jeszcze bardziej chcieliby mnie wysterować tylko jeszcze nie wiedzą jak 

 

Jak to Cię wkurwia, to zmień hobby, bo chyba masz do tego złe podejście. Gorzej będzie Ci się grało w te gry czy jak? :p

  • This 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, ASX napisał(a):

wszystkie zapowiedziane gry first party na ten rok mają swoje daty premier. 

 

No jest syto :obama:

 

25 minut temu, Dragon13 napisał(a):

Po zakupie ABK myślałem że walka się wyrówna, ale jednak poszli w zarabianie kasy jak najszybciej.

Poczekaj jak zobaczysz jak wszyscy pójdą w zarabianie kasy wraz z nowa generacja.

Drugiego covida nie będzie który mocno nakręcał niedzielniaków na konsole.

.

 

 

 

Z przenośnym Xboxem że to ostatnia szansa no trzeba mieć srogie przegrzanie mózgu by tak twierdzić.

Mało kto to kupi, podobnie z przenośna konsola Sony, gdzie jest ciśnienie obu żeby trochę Switchowi tortu ujebać. Wpadną w te przenośne konsole jak w ruchowe gadżety lata temu na sam koniec imprezy i okruchy na stole.

Za dużo tego na rynku jest i za późno....wystarczą dwie wersje konsol stacjonarnych tak jak teraz.

 

Według świeżych plotek (które znowu się powielają) nowy Xbox będzie miał swój sklep, Steama i Epica wraz grami Sony.

Ryzykowny pomysł dać na swojej konsoli konkurencyjny sklep ale dla mnie jeśli to się sprawdzi to świetna wiadomość :)

  • beka z typa 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Daddy said:

No jest syto :obama:

 

Poczekaj jak zobaczysz jak wszyscy pójdą w zarabianie kasy wraz z nowa generacja.

Drugiego covida nie będzie który mocno nakręcał niedzielniaków na konsole.

.

 

 

 

Z przenośnym Xboxem że to ostatnia szansa no trzeba mieć srogie przegrzanie mózgu by tak twierdzić.

Mało kto to kupi, podobnie z przenośna konsola Sony, gdzie jest ciśnienie obu żeby trochę Switchowi tortu ujebać. Wpadną w te przenośne konsole jak w ruchowe gadżety lata temu na sam koniec imprezy i okruchy na stole.

Za dużo tego na rynku jest i za późno....wystarczą dwie wersje konsol stacjonarnych tak jak teraz.

 

Według świeżych plotek (które znowu się powielają) nowy Xbox będzie miał swój sklep, Steama i Epica wraz grami Sony.

Ryzykowny pomysł dać na swojej konsoli konkurencyjny sklep ale dla mnie jeśli to się sprawdzi to świetna wiadomość :)

 

Daddy, Ty to już lepiej po prostu się zamknij, bo ta Twoja xboxowa propaganda jest żałosna i bezzębna. 

  • Haha 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nie no kurwa zagotowałem się. Myślicie, że w Microsofcie i dziale Xboxa ktokolwiek wie co robi i jest jakiś plan? Gówno jest, a nie plan. W wielkiego Starfielda gra obecnie 7000 osób z hakiem. Wow. Kurwa w Skyrima gra 25000! Już o Baldurze nie wspomnę, 76000. Tyle warty jest ten megahit Bethesdy. Nie będzie konwersji na Playstation, bo po co? Przecież ta gra nikogo nie obchodzi.

Dalej, Gamepass. O wielki Gamepass, takie dobro dla developerów, tak się cudnie spina, takie piękne założenia. Tylko kurwa ceny non stop do góry idą, ratują tego Gamepassa jedyną grą, która gwarantuje sprzedaż. A teraz jedną z lepiej zapowiadających się gier na ostatniej prostej zapowiedzieli na konsolę konkurencji, żeby mieć nadzieję, że się w ogóle zwróci.

Plotki o nowej konsoli? Sklep Steam? Jasne kurwa. I co jeszcze. Tam koncepcje się zapewne zmieniają codziennie zależnie od tego czy w danym dniu excel świeci się na czerwono, czy tylko pomarańczowo. Nie ma żadnego planu, żadnej strategii. Jest chaos i łatanie dziur po wyjebaniu miliardów dolarów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...