Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:


XDDD po prostu Phil bajtował tylko nikt się nie zczaił, że mu chodzi o przyszłość a nie o następna generację. Co prawda nie ma o tym mowy w wywiadzie, ale wiemy przecież że Tak było. 

 

 źle go zrozumieliśmy :)

Cytat

“When you talk about Nintendo and Sony, we have a ton of respect for them, but we see Amazon and Google as the main competitors going forward,” he said. “That’s not to disrespect Nintendo and Sony, but the traditional gaming companies are somewhat out of position. I guess they could try to re-create Azure, but we’ve invested tens of billions of dollars in cloud over the years.”

:reggie: serio wezyr?

 

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę, nie ma dla Ciebie ratunku XDDDD

 

Dobrze, że następna generacja to nie jest ani future ani going forward które oznacza tylko przyszłość ale nie w kontekście nadchodzącej generacji. Mam nadzieję, że dobrze Ci płacą w tym MSie, bo YETI ma całkiem przyzwoite stawki w Sony. :pawel: EOT możesz sobie dalej wmawiać, że Phil powiedział coś, ale tylko Ty zrozumiałeś o co dokładnie chodziło.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

zniknięcie ikonki  ze strony to rzeczywiście poważny dowód, może założymy się o konto że Halo Infitnite i Psychonauts 2 to nie jedyne z zapowiedzianych już gier  first party która wyjdą na xboxa one?

a co według ciebie z dużych gier first party wyjdzie jeszcze na XO? Nowy Horizon, Gearsy czy gra TI też bankowo ominą XO z tymi już zapowiedzianymi grami. 

35 minut temu, suteq napisał:

Przypominam, że ta gra ma budżet 500 baniek. XD 

lol, HI nie ma budżetu 500mln$$$

33 minuty temu, lpcl napisał:

Gdzieś tam majaczy na horyzoncie ten series s. Jeśli ta konsolą ma mieć premierę w listopadzie to produkcja musiała już dawno ruszyć. Fajne jest to czekanie na jej zapowiedź. 

Premiera za 2mc i uj wiadomo co z dokładną datą, ceną, wersjami konsol, krajami w jakich będzie premiera i startowymi grami bo to ciągle się zmienia xD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Pewnie gdyby nie cross-genowość w listopadzie zagrywałbym się w to na moim PC.

Dobra tylko nie (pipi) z tym pc. Lepiej żebyś kupił tego xosx bo mam zamiar złoić ci dupę w hi. ;)

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daddy napisał:

a co według ciebie z dużych gier first party wyjdzie jeszcze na XO? Nowy Horizon, Gearsy czy gra TI też bankowo ominą XO z tymi już zapowiedzianymi grami. 

Nie wiem, zobaczymy co twórcy dadzą rade wykrzesać ze staruszka. Ale myśle że na Halo Infnite i Psychonauts się nie skończy

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

Dobra tylko nie (pipi) z tym pc. Lepiej żebyś kupił tego xosx bo mam zamiar złoić ci dupę w hi. ;)

 

Jak będzie na PC to pewnie z cross-genem, a jak będzie oddzielna lista to wiadomo że konsola. :lapka:

 

Także trenuj, bo ja trenuję. :shotgun: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jak będzie na PC to pewnie z cross-genem, a jak będzie oddzielna lista to wiadomo że konsola. :lapka:

 

Także trenuj, bo ja trenuję. :shotgun: 

Ni (pipi)a z myszkowcami grał nie będę, jeszcze na baniak nie upadłem. 

Na razie nie ma co trenować, w graniu wyjdzie co zostało a co dadzą nowego w gunplayu. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

a tak zupełnie na serio to zabawne jak od wielu lat słysze że Spencer gada tylko to co gracze chcą usłyszeć i jego słowa nie mają pokrycia w rzeczywistości lub po prostu kłamie, Spencer jest szefem marki (czy jak się tam nazywa jego stanowisko) od 2013 roku, 7 lat, więc dosyć łatwo przeanalizować jego słowa i sprawdzić czy się sprawdziły. A więc z tego co pamiętam:

 

- tuż po objęciu stanowiska gadał o tym że chcę aby xbox był przede wszystkim platformą skupioną na gierkach i to się chyba potwierdziło, szybko porzucili te multimedialne mrzonki z zapowiedzi xboxa one, odłączyli kinecta i skupili się na gierkach

- mówił  też o tym że studia first party i gry ekskluzywne są kluczowe, czy widać efekty tych słów? w ostatnich latach kupili 7 nowych studiów developerskich (Obsidian, Double Fine, Inxile, Playground, Undead Labs, Compulsion, Playground, Ninja Theory, mogłem o ktorymś zapomnieć) założyli 2 nowe ( World Edge i Inititative), to raczej coś rzadko spotykanego w branży

- wspominał też o konieczności inwestowania w nowe IP, o tym że studia muszą mieć wolność kreatywną, więc uwolnił Rare od gierek na Kinecta i dał im wolną ręke tak samo jak innym nowym studiom,

-  wspominał  kiedyś o  idei o netflixa do gier co wszyscy odebrali jako jakieś majaki, a dziś mamy gamepassa a zaraz premiere będzie miał xcloud i chyba jesteśmy bliżej netflixa do gier niż kiedykolwiek wcześniej,

- deklarował że chcą powalczyć o graczy na PC, skutek? Wszystkie gry XGS wychodzą dzisiaj na PC (niektóre nawet omijają konsole xd)

- około rok temu powiedział że nie chcą być w nowej generacji odstawieni przez Sony pod względem mocy i ceny. O cenie jeszcze nic wiemy co prawda, ale już teraz można powiedzieć że na pewno XSX nie będzie odstawać od PS5 pod względem mocy, wręcz przeciwnie,

- przed lipcowym pokazem mówił że nowy xbox będzie miał największyi najbardziej różnorodny lineup gier. Czy jest największy? chyba tak bo konsola bedzie miała do ogrania tysiące gier z 4 generacji konsol, dosyć dużo, co do różnorodności to trudniej ocenić bo to dosyć subiektywne, ale troche tych różnych gier jednak było (Avoved, Fable, Halo Inifnite, Psychonauts 2, Everwild, State of Decay 3, Hellblade 2).

 

najczęściej te przykłady tzw. kłamstw Spencera ograniczają się do tego że np. mówił że Halo Infinite  pokaże moc nowej generacji, a jednak nie pokazało. Czy do tego że Scalebound będzie spoko, a jednak zostało skasowame. Albo że jakieś e3 miało być dobre a jednak okazało się średnie, bo za mało bomb było.

 

Więc jeśli Spencer mówi że mają jakąś tam polityke wspierania starej konsoli nowymi grami, to jednak jestem skłonny mu uwierzyć (mimo że patrząc na przykład takiego Halo Infinite moim zdaniem będzie to ograniczać nową generacje). Być może wycofają się z tych planów, nie wiem. Ale na pewno ikonki na stronie internetowej są na razie dla  mnie kiepskim dowodem, że kłamie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

Jeff grubb na swoim streamie powiedział że Initiative pracuje nad trzecioosobowych rebootem Perfect Darka. Czyli tak jak wszyscy raczej podejrzewali.

4 minuty temu, Bzduras napisał:

Majster, wróciłeś po 12 godzinach napisać post pod postem na ten sam temat. No nie wygląda to dobrze z boku, to nawet mondrunia się tak nie triggerował, że mu chińczyka z Sony obrazili.

okej to poproszę jakiegoś moderatora o połączenie tych postów, jeśli to jakiś problem z boku

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daddy napisał:

MCC, piraty, ostatnie Ori, chyba tylko tyle.

 

To wciąż 4 gry, a branża przyzwyczaiła nas do tego, że GAAS można również odczytać jako "20% zawartości na start, reszta będzie. Kiedyś", stąd mój sceptycyzm. Pokładam duże nadzieje w Everwild.

 

Swoją drogą gratki dla MSu, bo gdyby poprzednie lata Xbox miał takie jak 2020 to byśmy mieli el Dorado. :obama:

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...