Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek się gdzieś tam łudził, że na koniec będzie skrawek z Starfielda.

 

1 minutę temu, Nyu napisał:

Mordeczko, to ja tylko pragnę zwrócić szczególną uwagę na DOOM 64, bo to emejzing giera, najlepszy klimat ze wszystkich DOOM-ów, świetny level design i gunplay identyczny jak w DII.

W grudniu skończone na PC, wyśmienita gra, a co się nabluzgałem na ostatnim bossie to moje. :obama: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bielik napisał:

@ASX wiadomo już coś o tym paczu dla xbox series do The Outer Worlds? Bo widzę datę premiery DLC, ale nic więcej chyba nie ma także czekam na insajderską odpowiedź.

Nie wiem

 

Nie oglądałem streamu bo grałem w Sea of Thieves, ale z tego co widzę na Twitterze ludzie są zadowoleni z wypowiedzi że gry będą ekskluzywne, z wyjątkiem już obowiązujących umów itd. no i lista 20 gier dodanych do gamepassa też robi fajne wrażenie

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ASX napisał:

Wygląda na to że jeżeli Sony chce mieć gry Bethesdy u siebie to musi zgodzić się na gamepassa.

 

Zastanawiam się czemu miałoby MS-owi zależeć konkretnie na implementacji XGP zamiast np. wydawać te gry za pełną cenę. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Zastanawiam się czemu miałoby MS-owi zależeć konkretnie na implementacji XGP zamiast np. wydawać te gry za pełną cenę. 

Bo  strategia Xboxa od dłuższego czasu opiera się na docieraniu do jak największej ilości graczy z Gamepassem, a nie sprzedawaniu pojedynczych gier za pełna cenę. W skrócie bardziej ucieszą się z  10 mln subskrypcji niż 10 mln sprzedanych gier

 

4 minuty temu, LiŚciu napisał:

 

Może przecież też być tak jak na xboxie. Mam na mysli oczywiście gry które są multiplatformowe + ew. exy sony. A exy z xboxa w chmurze. 

Może, kto wie.

Swoją drogą pamiętasz jak pisałeś że inwestorzy nie zgodzą się żeby gry Bethesdy były ekskluzywne? Przyznaj się że trochę ci głupio ;)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

 

Swoją drogą pamiętasz jak pisałeś że inwestorzy nie zgodzą się żeby gry Bethesdy były ekskluzywne? Przyznaj się że trochę ci głupio ;)

 

Myśle że jeszcze nie jest nic pewnego z tą ekskluzywnością i czas pokaze. Ale w końcu sam wziałem xboxa żeby nie musiało mi być głupio że nie mogę np w TEW 3 zagrać:)

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...