Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, maciucha napisał:

ogólnie powiem, że fajnie że gierki dostają patche do 60fps

niefajnie, że z konsol zrobiły się pecety, a większość z braku laku nawet i na to kłapie uszami z zachwytu :/ 

Tak tak z konsol pc, jeszcze nam Windowsa zainstalują z office, a może nawet twardy dysk dadzą nie daj Boże, kiedy memorka jest the best.

I nie będzie ani magii ani tego konsolowego pieprzu. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, maciucha napisał:

Chodziło mi tylko o kompletny brak nowych gier. Jak sobie przypomnę początki ps2 albo xboxa 360 to az mnie ciareczki przechodzą, a teraz jaranko jak ktos łaskawie patch wypuści zamiast doić drugi raz. 

 

A jaki to ma związek z PC? Masz sonkę jako alternatywę, coś tam na premierę dostarczyli a MS po prostu premiera konsoli zaskoczyła. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ukukuki napisał:

No lepiej drugi raz płacić za wyższą rozdzielczość, możliwość grania w 60 klatkach oraz dodatkowo za online. 

 

Akurat to masz przy okazji, widzę, że wiele osób tego nie ogarnia i caly czas twierdzi, że jak nie ma tych 3 exow na rok to nie ma gier :yao:

 

Fakt, że póki co szalu nie ma wyszło the medium i na wakacje będzie MFS plus w miedzy czasie multiplatformy, po wakacjach MS wyda dwie duże gry Halo/Forza i może coś jescze. 

Sony do czerwca ma lineup a po tem co? Juz wiadomo, ze God, Horizon i GT7 to nie ten rok. A i gamepass non stop dostaje fajne tytuły. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Było już oficjalne info z przesunięciem Horizon 2 na 22?

 

No Twitterze koło rzucił, że raczej nie, pisząc, że będzie jak będzie gotowy.

1 minutę temu, Ukukuki napisał:

 

Typie u MS musisz za to płacić czy u Sony? 

 A po co z tym typem od razu wyjeżdżasz?

I tak płacę GPU, bo gram online i korzystam z GP więc dla mnie ten FPS boost jest przy okazji całej reszty, typie.

Na Sony ogarnie online też nie jest za free.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Soul napisał:

 

No Twitterze koło rzucił, że raczej nie, pisząc, że będzie jak będzie gotowy.

No ja coś czuje, że specjalnie przyciszyli info o H2 aby podbić gierki na pierwszą połowę roku. Podejrzewam, że w okolicach E3 odpalą nowy gameplay i dadzą info premierze pod koniec 2021.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...