Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, takie rzeczy tylko na najpotężniejszej konsoli świata (TM).

Teraz, sebishi napisał:

Ale przecierz pisali ze w xbox s tez ma byc

 

Pierwsze słyszę. Ta konsola dławi się przy 1080p/30, jak miałaby podwajać framerate sama z siebie?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, sebishi napisał:

A czym sie rozni series s od x? Oprocz tego ze series s ma mniejszy dysk i nie ma napedu?

Wysłane z mojego RMX2111 przy użyciu Tapatalka
 

Series x ma 12 teraflopów a series s 4 teraflopy mocy obliczeniowej to tak obrazowo, że x jest mocniejszy. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ASX napisał:

 

dodatkowo w ostatnim podcascie powiedział że jest na 90% pewny że latem zobaczymy prezentacje Starfielda a sama gra wyjdzie w listopadzie.

 

jeżeli się to sprawdzi to czeka nas bardzo mocna końcówka roku - Halo Infinite, Starfield i Forza Godrizon 5 - wszystko na przestrzeni kilku miesięcy :obama:

Grubb też pisał że MS ma kilka dużych gier na wyłączność u zewnętrznych studiów, niektóre gry mają być nowymi seriami na miarę Halo czy GOW i 10ciu lat rozwijania IP.

 

Nic więcej nie chce zdradzić a i sam MS nie chce mieć wtopy jak z Scalebound przez zbyt wczesne zapowiedzenie tych gier.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Daddy napisał:

Grubb też pisał że MS ma kilka dużych gier na wyłączność u zewnętrznych studiów, niektóre gry mają być nowymi seriami na miarę Halo czy GOW i 10ciu lat rozwijania IP.

 

Nic więcej nie chce zdradzić a i sam MS nie chce mieć wtopy jak z Scalebound przez zbyt wczesne zapowiedzenie tych gier.

Szczerze to trochę mnie to wkurwia, że typ ciągle robi te wrzutki a ms milczy. Do e3 daleko a nic by nie narobiło takiego hypu jak zapowiedzi nowych gierek na wyłączność. 

I jeszcze te pierdzielenie o 10 latach. Kto przez 10 lat będzie niby grał w jedną grę? Wowiarzy nie liczę. xd

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daddy napisał:

@lpcl  MS ma zapowiedzianych gier od cholery, czas pokazywać z nich materiały i je wydawać.

 

 

 

 

Bardziej chodzi mi o te niby duże IP, które robią 3rd party dla MS bo ta plotka pojawia się co jakiś czas więc coś jest na rzeczy widocznie ale nie ma sensu się jarać jak pokazuje przeszłość. 

Odnośnik do komentarza
Series x ma 12 teraflopów a series s 4 teraflopy mocy obliczeniowej to tak obrazowo, że x jest mocniejszy. 
A jest to warte doplaty 1000 zl? Dla mnie jest to duza suma , mniejszy dysk mi nie przeszkadza bo i tak instaluje maks 2 gry bo jak mam za duzo to nie wiem w co grac

Wysłane z mojego RMX2111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Teraz, sebishi napisał:

A jest to warte doplaty 1000 zl? Dla mnie jest to duza suma , mniejszy dysk mi nie przeszkadza bo i tak instaluje maks 2 gry bo jak mam za duzo to nie wiem w co grac

Wysłane z mojego RMX2111 przy użyciu Tapatalka
 

Jeśli masz tv full HD to tak nie za bardzo, ale jeśli 4k to nie ma co się zastanawiać. W końcu z min. 5 lat sobie pograsz w przyzwoitej konsolowej jakości. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Sam musisz sobie odpowiedzieć czy 2x większy dysk, wyższa rozdzielczość i czasami wyższy fps jest wart 900zł. Jeżeli to duża suma, a nie przeszkadza ci, że będziesz zmuszony kupować gry cyfrowo/korzystać z gamepassa, to warto. S ciągnie też znacznie mniej prądu, a to kolejna oszczędność.

Inch to nie koparka kryptowalut, weź się nie wygłupiaj z tym prądem. xd

Odnośnik do komentarza

 

 

Xbox zapowiada ID Xbox Twitch gaming showcase, 

 

można się spodziewać pokazu indyków i innych mniejszych gier zmierzających na xboxa, coś w stylu ostatniego State of Play

 

Cytat

What: We’re featuring tons of independent titles, including brand new game announcements from developers and publishers such as DrinkBox, Curve Digital, Devolver Digital, Dear Villagers and others. During the showcase, we’ll debut new trailers and gameplay for more than 25 games, including S.T.A.L.K.E.R. 2, Second Extinction, The Ascent, The Wild at Heart, Voidtrain, Exo One and many more. We’ll also be making announcements about independent titles coming to Xbox and Xbox Game Pass. Community-favorite Twitch Streamers will host the showcase and conduct interviews with developers, take fan questions and maybe even drop some game codes.
 

 

będzie STALKER 2 :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...