Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, po prostu sporo osób się zawiodło i sprzedaje, póki mało traci.
Jestem na XBOXowej grupie na fb i tam co chwila jest taki post.
My, core'owi gracze, wiemy że jest w co grać (ja to już w ogóle, skoro XSX to mój pierwszy XBOX), ale masa osób nie widzi powodów, by trzymać klocucha, skoro nie ma żadnej, next-genowej gry, która pokazałaby moc tego sprzętu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2021 o 13:37, Soban napisał:

Dla mnie to by mogli ogarnąć w aczikach rozdzielenie podstawki od dlc, a nie taki smietnik sie potem robi, ze masz calaka w podstawce i po dlc sie robi 1000/2000.
Na plejce jest to lepiej ogarnięte z platynkami.

W dniu 23.03.2021 o 13:42, Szymek napisał:

prawda...powinni cos z tym ogarnac. Majac calaka np w FH4 nijak nie jest to pokazane (choćby jakaś ikonka na liście osiągnięć przy grze) 

 

Kiedyś była plota, że MS wprowadzi coś na wzór PlayStationowych platyn - jakiś medal, albo gwiazdkę, symbolizującą wymaksowanie podstawki, ale chyba w sferze plotek pozostało to rozwiązanie, a szkoda, bo Gamescore jest średnio czytelny na pierwszy rzut oka - ot, ktoś ma sporo punkcików i tyle, ale nie wiadomo, czy wiele gier ma napoczętych, czy kilka wymaksowanych - trzeba się zagłębiać w profil, żeby sprawdzić.
Na PlayStation dzięki platynowym pucharkom można na pierwszy rzut oka sprawdzić, z jakim graczem mamy do czynienia (w sensie ilość, bo jakość to już też trzeba w profil zajrzeć).

Ostatnio trafiłem na listę aczików do Yakuza 0 i tam jest zestaw z taką jakby "platynką", która wpada po zdobyciu wszystkich innych aczików:

516717820_Yakuza0achievments.jpg.a0359457e07cceb93b218f8f22271b37.jpg

Ciekawe, czy to przez PlayStationowy rodowód gierki, czy jak :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
 
GS akurat jest o wiele bardziej przyjemny w odbiorze niż to co oferuje konkurencja. U Sony różne kolorki pucharków jak dla dzieci. A rozwiązanie od MS fajnie zakorzenione w gierkach.



Jednak imo zbieranie platyn jest bardziej satysfakcjonujące, od zbierania punktów czy umownych "calaków". Osiągnięcia są fajniej wykonane, ze względu na progres i możliwość przypięcia do ekranu, ale o ile czasem lubię platynę zrobić, tak na osiągnięcia w xboxie mi obojętne, bo to tylko jakieś tam punkty.

Z innej beczki, wiadomo coś czy Microsoft ma zamiar coś zmienić przy nagrywaniu filmów na xboxie? Na tle konkurencji strasznie to ograniczone, krótkie filmy i przede wszystkim brak możliwości nagrywania głosów z czata.
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:

Jestem na XBOXowej grupie na fb i tam co chwila jest taki post.

Te niektóre pytania to są mocno xD. No mózg mi się lasuje czasami. 

Co do punkcików to u mnie zazwyczaj calaki wbijam w grach które naprawdę mi się podobały i przy okazji nie mają kosmicznego grindu. Tak jak np TF2 czy wspomniana FH4. Chciałbym jeszcze np wbić w Orim. Nie żadne przedłużanie przyrodzenia tylko jakieś info że danej grzej poświęciłem troszkę czasu. A tak to jest mega nieczytelne jak gra ma DLC. 

Odnośnik do komentarza

Pytania może tak, ale potem jak widzisz odpowiedzi to można jebca dostać.

 

Ogólnie wszelkie Facebooki, wykopy czy sekcje komentarzy pod newsami to prawdziwa kopalnia ignorancji i niewiedzy. 

 

Co do osiągnięć, to zazwyczaj staram się nie zwracać na nie uwagi. Często jest tak, że kończę dany tytuł i mam może zdobytych 20% i wątpliwe, że kiedyś będę chciał to poprawić. Co innego gdy jest to np. takie Donut County, gdzie w 3 godzinki mogę walnąć calaka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Nie no, szanujcie siebie i nie czytajcie postów na fb czy wykopkach. Raka można dostać od głupoty ludzkiej.

Ja właśnie dostałem wylewu od dyskusji, że na cholerę ludziom 60 klatek i że w dupach się poprzewracało.

 

flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...