Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wciąż mam spory backlog i kilka gier napoczętych, do których muszę wrócić m.in. Hitman, Death's Door i AI Somnium Files zanim wyrzucą bo już dość długo są w usłudze. Sporo gier na liście do ogrania. Gram dużo, a wciąż gier mi nie brakuje więc nie rozumiem narzekania.

Odnośnik do komentarza

No kurwa, sytuacja 1st party jest TRAGICZNA, tego nie da sie podwazyc, ale juz nie da sie czytac tego pierdolenia od tych samych osob. Nie wiem, moze mam wieksza tolerancję bo tez klikam w kąkuter chociaz zdecydowanie nie tak powazne rzeczy jak gierky, ale wyobrazam sobie jak trudno jest stworzyc wypasione gry aaa w zespolach skladajacych sie z setek osob, ktore pracuja zdalnie w czasie covida. Dlaczego do tych pustych łbów nie dociera ze nie da sie zrobic gry aaa w 3 lata? Liczcie kiedy studia zostaly kupione i kiedy wydali ostatnie gry.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, 20inchDT napisał:

tak, kupilbys :usmiech: tak jak teraz kupujesz sobie gry, w ktore chcialbys zagrac i wcale nie czekasz na gp. bede czekal na zdjecie w zakupach growych

XD kolego pchasz się w gips. 

Człowiek brał na premierę cyberpranka czy eldenika bożego, a ty dalej chcesz zaginać rzeczywistość pod swoje gadanie. Czekaj dalej na zdjęcia w zakupach growych :lapka:

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Ten AI Somnium taki dobry? @20inchDT wspominałeś coś w plebiscycie popularności exów rankingu gier u Kmiota, że warto ograć.

Jeszcze zostało mi gdzies 1/3 gry. To głównie visual novel. Jakies zagadki tam są, przeczesujesz miejsca zbrodni, potem przepytywanko na komisariacie. Jak lubisz japonszczyzne to powinno wleciec z przyjemnoscia. Fabula mi sie podoba, ale jeszcze zobacze jak to zepną wszystko. to wyglada tak jakby były rownoległe światy i podczas kazdego przeszukiwania w celu znalezienia co sie stalo mozna dojsc do innych wnioskow i zawsze sa 2 rozgalezienia, wiec finalnie jest kilka endingow + jak zakladam jeden true ending. Z menu można sie cofac do kazdego miejsca w grze, wiec nic sie nie traci i na jednym playthrough mozna wszystko odkryc.

Odnośnik do komentarza

To narzekanie na brak dużych gier ostatnio w GP to troche tak na wyrost. W zeszłym roku przecież dostaliśmy całą masę starszych ale wielkich tytułów które czasem wpadały hurtowo. Portfolio Bety czy od EA ma wiele dużych gier które sa teraz w GP. Oczywiście sporo osób już je wcześniej przeszło ale nie wierzę że wszystkie. Ta usługa to tak troche dla starych graczy ale przede wszystkim dla tych co mają wielki backlog.

 

Narracja na forumie jednak od dłuższego czasu jest taka że "pierdyliard studiów u MS więc zaraz będziemy mieli tone nowych gier AAA w dniu premiery za czterypeeleny" I taką narracje prowadzą głównie tutaj zwolennicy marki Xbox i GP, więc paradoksalnie sami sobie szkodzą bo później wpadają inni i pytają "gdzie ten pierdyliard gier?" 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam bardzo czekam na Sniper Elite 5. Poprzednie części były naprawdę niezłe, ale żadna nie była warta zakupu w pełnej cenie. Do tego chora polityka DLC, które warto kupić dopiero na mocnych promocjach. Ogólnie studio mocno leci w kulki, jak choćby z trylogią Zombie Army, gdzie podzieli grę coopową tak, ze użytkownicy oryginałów nie mogli grać z tymi, którzy kupili lekko poprawioną wersję za chorą cenę. Idealna gra do GPU.

 

Starfielda szkoda, ale jeśli miała to być premiera na miarę Cyberpunka, to chyba lepiej, że trochę ją opóźnili. Liczę, że chociaż jakieś konkretne materiały o grze pojawią się evencie MS. 

 

Po zawodzie z Gran Turismo 7 po cichu liczę na premierę nowej Forzy w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, 20inchDT said:

Jeszcze zostało mi gdzies 1/3 gry. To głównie visual novel. Jakies zagadki tam są, przeczesujesz miejsca zbrodni, potem przepytywanko na komisariacie. Jak lubisz japonszczyzne to powinno wleciec z przyjemnoscia. Fabula mi sie podoba, ale jeszcze zobacze jak to zepną wszystko. to wyglada tak jakby były rownoległe światy i podczas kazdego przeszukiwania w celu znalezienia co sie stalo mozna dojsc do innych wnioskow i zawsze sa 2 rozgalezienia, wiec finalnie jest kilka endingow + jak zakladam jeden true ending. Z menu można sie cofac do kazdego miejsca w grze, wiec nic sie nie traci i na jednym playthrough mozna wszystko odkryc.

Mnie trochę męczy ta gra, spodziewałem się bardziej urozmaiconego gameplayu a otrzymałem przewijanie dialogów.

Odnośnik do komentarza

Liczę na to, że w jakiś sposób to zrekompensują graczom. Zwłaszcza tym kupującym abonamenty. Czuję się oszukany z tego powodu, bo dla tego typu produkcji kupowałem i przedłużałem GPU, a nie dla tych małych pierdołek, które wrzucają. Ostatnio w większości są to gry, które mnie albo nie interesują i nigdy bym ich nie kupił albo mam już je ograne. Zdarzają się jakieś małe perełki ale nie pamiętam abym coś ostatnio ukończył. Jest sporo gier, które mam do nadrobienia z kupki wstydu. Zamiast kupować kolejny kod na GPU może lepszym rozwiązaniem byłoby kupno używanej produkcji, która mnie interesuje. Dla mnie to coraz bardziej netflix dla gier w tym negatywnym tego słowa znaczeniu, gdzie jest pełno nudnych i nieciekawych produkcji. Robionych chyba tylko dlatego aby wypełnić określony ilościowy wynik dla korporacji...

Odnośnik do komentarza

Jeśli mają mózg to powinni jakoś zrekompensować brak Starfielda i Redfalla w tym roku. 

 

Duże premiery gier AAA w Game Passie to główny czynnik dla którego ludzie opłacają abonament, jeżeli ich nie będzie w tym roku, to nie zdziwię się jeśli liczba subskrybentów spadnie, a tego Spencer czy Nadella chyba by nie chcieli

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Jeśli mają mózg to powinni jakoś zrekompensować brak Starfielda i Redfalla w tym roku. 

 

Duże premiery gier AAA w Game Passie to główny czynnik dla którego ludzie opłacają abonament, jeżeli ich nie będzie w tym roku, to nie zdziwię się jeśli liczba subskrybentów spadnie, a tego Spencer czy Nadella chyba by nie chcieli


Główny? Różnica między goldem, a ultimate to 25zl. Czyli żadna.

A skasowanie Scalebound refundowano jakoś? 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...