Opublikowano 19 marca 20205 l Witam wszystkich użytkowników forum PSX Extreme. Chciałem założyć ten temat i to czynię, a wprost chciałem się tylko dowiedzieć czy kojarzycie taką grę jak Winning Eleven 2002? To jest piłka nożna retro na konsolę Playstation 1. Jakby ktoś ją kojarzył, to może znajdziecie czas by o tym popisać? Jeśli tak, to dajcie znać, a ja napisze coś więcej na ten temat. Dzięki za uwagę. Z piłkarskim pozdrowieniem, Giggsy. Dla zainteresowania kilka fotek:
Opublikowano 31 sierpnia 20213 l ten temat i post jego autora jest jak podróż w czasie do początków internetu Edytowane 31 sierpnia 20213 l przez Ludwes
Opublikowano 31 sierpnia 20213 l W dniu 19.03.2020 o 13:55, Giggsy napisał: Dla zainteresowania kilka fotek: Nic tak na mnie nie działa jak goła klata Japończyka trzymającego piłkę, tytuł gry i screen gry z grafiką godną kalkulatora.
Opublikowano 31 sierpnia 20213 l To byl protoplasta PESa? pierwsza czesc ISS PRO 98 tez sie chyba nazywala Winning Eleven, bylo grane wtenczas.
Opublikowano 31 sierpnia 20213 l W ISS PE2 1-2 to był op. Koledzy co mieli kąkutery, na pierwszy rzut oka reagowali uśmiechem politowania... no grafa rzeczywiście trochę już niedomagała, ale wystarczyło parę minut podziwiania ANIMACJI, zaledwie jeden meczyk przy padzie, żeby bez wyjątku, każdy fan fify poznał się na nowym królu wirtualnej piłeczki kopanej . Jebać grafę i licencje... MIÓD KURWA Master League państwami to było to! Czy ten Winning Eleven2002 + łatki, to już taka ostateczna ultimate wersja ISS z szaraka?
Opublikowano 27 września 20213 l a jest jakas wersja z patchem ze skladami z sezonu 21/22. Najlepiej jakby stroje tez byly "mniej wiecej" takie same?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.