Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Bzduras napisał:

Złota zasada, staniesz w miejscu na otwartym terenie - zgon. Trzeba kombinować, zwabiać złoli w ciasne miejsca itd.

 

Muszę zacząć od początku, gra mi nie sprawia przyjemności, walka z rybą była śmieszna (tragiczna wizualnie :D deszcz później wygląda na PS5 jakby składał się z 5 pikseli) kupiłem TMP i przystawkę, nie mieści mi się to w neseserze, czuję że jestem przepakowany, a to dopiero 5h w grze.

Rozumiem że na hardcore te checkpointy przed każdą walką też są?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mani napisał:

A Wy co? Do sklepu pewnie jechaliście osobiście? A może na kuriera czekacie? Nawet mi was nie żal winkwink.gif ;)ef86ba58bdefd593b291bfcd74ddc7b4.jpg

A my to wiesz, wahamy się nadal, brać czy nie brać, bo że ponoć deszcz słaby ;)

umb.jpeg

PS. Nie, nie moje - podesłane przez znajomego (Niemcy).

Edytowane przez Amer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Daffy napisał:

Przecież ta wioskę w demku czy w fullu na normalu to da się przejść na upartego nie oddając strzału tylko biegając w kółko jak lekkoatleta.

Dokładnie, ja tak właśnie zrobiłem na HC. Póki co większym wyzwaniem jest strzelnica na S i wszystkie medaliony-czaszki z tym bujającym celowaniem.

Odnośnik do komentarza

Ten deszcz potęguje tylko gorszą widoczność, a tak to nie jest źle. HDR I czern jest super na OLED. 

Ogólnie to wieczorem 6 rozdział już będę robił. Gierka świetną, ale mogłem dać Hardcore. 

W r2r brakowało naboi, a tu brakuje mi celów, bo bardzo dużo xd

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

image.thumb.png.6efe7dd74b3757cfc929d58fd7ceaa34.png

Popularność rośnie z części na część, wyłączając trójeczkę. 

Ale Ci wojtuś ppe bezczelnie skrina podpierdolił do newsa :kekw: Pisz do niego na pw, niech dzieli zyski w postaci czterech zeta na pół 

 

No chyba, że to ty jemu :sadkek:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...