Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kilka dni wstecz miałem nieskrępowaną przyjemność przetestować grę z użyciem PS VR 2.0. Wow! To jest może nie tyle wyższy level immersji, co mega angażujący ekspirjens. Każdą broń sięgamy "ręcznie", tak samo magazynki i granaty. Trzeba zwolnić pusty magazynek i władować kolejny. Prawdziwym wyzwaniem i satysfakcją jest obsługa SR M1903, czyli mojej ukochanej broni i z oryginału i z klasyki. Każdy nabój ładujemy do komory, a feeling płynący ze strzelania? Mniam. Polecam jednak poćwiczyć trochę na strzelnicy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Nemesis napisał(a):

Kilka dni wstecz miałem nieskrępowaną przyjemność przetestować grę z użyciem PS VR 2.0. Wow! To jest może nie tyle wyższy level immersji, co mega angażujący ekspirjens. Każdą broń sięgamy "ręcznie", tak samo magazynki i granaty. Trzeba zwolnić pusty magazynek i władować kolejny. Prawdziwym wyzwaniem i satysfakcją jest obsługa SR M1903, czyli mojej ukochanej broni i z oryginału i z klasyki. Każdy nabój ładujemy do komory, a feeling płynący ze strzelania? Mniam. Polecam jednak poćwiczyć trochę na strzelnicy. 

Tak tylko podpytam. To jest jakaś osobna dedykowana wersja RE4 na PS VR2, którą trzeba dodatkowo zakupić, czy można grać posiadając zwykłego RE4: R ?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał(a):

Tak tylko podpytam. To jest jakaś osobna dedykowana wersja RE4 na PS VR2, którą trzeba dodatkowo zakupić, czy można grać posiadając zwykłego RE4: R ?

Nic nie trzeba osobno kupowc na PS5. Jak bys chcial grac w klasyczne RE4 z takimi bajerami to na ten moment niestety tylko na platformie Meta.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Nemesis napisał(a):

Kupujesz podstawkę i jeśli posiadasz gogle to wystarczy aktualizacja. 

Podstawkę mam już od bardzo dawna zakupioną i ukończoną ;) Teraz tylko muszę pożyczyć od kumpla PS VR 2. Dla TAKIEJ gry, jednej z najlepszych w historii gamingu warto jeszcze raz to sobie odświeżyć, tym razem w 3D ;) Jeszcze jedno pytanie: mocno chce się rzygać podczas grania? Kiedy byłem u kolegi i próbowaliśmy RE: Village to po paru minutach czułem, że jeszcze chwilę, a będę zwracał dalej niż widzę:bad:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czezare napisał(a):

Podstawkę mam już od bardzo dawna zakupioną i ukończoną ;) Teraz tylko muszę pożyczyć od kumpla PS VR 2. Dla TAKIEJ gry, jednej z najlepszych w historii gamingu warto jeszcze raz to sobie odświeżyć, tym razem w 3D ;) Jeszcze jedno pytanie: mocno chce się rzygać podczas grania? Kiedy byłem u kolegi i próbowaliśmy RE: Village to po paru minutach czułem, że jeszcze chwilę, a będę zwracał dalej niż widzę:bad:

 

Łupał mnie lekki zawrót głowy ale to ze względu na zbyt szybkie reakcje. Wlączył mi się tryb Johna Wicka i zacząłem szybko strzelać i usiłowałem jeszcze szybciej przeładowywać bronie. Nie polecam. Powoli i do przodu. 

Odnośnik do komentarza

Oryginał był na tapecie lata temu na PS2, teraz niemalże na świeżo gram w remake. Bardzo przyjemne doświadczenie. Doszedłem do zamku i katapult. Z jakiegoś powodu myślałem, że to jest "czasówka" i mnie kurwica chciała strzelić, bo w pewnym momencie dostawałem strzała z katapulty lub Ashley i musiałem ją podnieść i zgon. Za chyba 6 lub 7 razem zrozumiałem, że mogę odstrzelić katapulty na spokojnie :balon:

Jutro idziemy dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...