Skocz do zawartości

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że jest ruch w temacie to zapytam o THPS 1+2 i te Hard Get There. Zostało mi do zrobienia Venice, Mall, School 2 i Bullring.

Vencie pewnie ogarnę bo już parę razy byłem blisko ale mi manuala zabrakło na tych stołach (chociaż ten gap na dach jest tak z***any, że już momentami miałem dość).

Do pozostałych oglądałem różne wersje zrobienia i zawsze mnie w tych filmikach zastanawia jak oni tak rozchwiany balans utrzymują nie lądując na ryju:unknown:

Ja zawsze staram się utrzymywać balans na środku bo łatwiej nad nim zapanować a jak jest już w tych skrajnych rejonach to przeginam w drugą stronę i gleba :/

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Najważniejsza sprawa to nigdy nie robić dwóch manuali ani dwóch grindów pod rząd, bo wtedy wskaźnik równowagi zaczyna szybciej latać i z każdym kolejnym "pod rząd" przyspiesza. Przeplatanie manual-grind-manual albo grind-manual-grind to podstawa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ten Bullring wydaje się prosty tylko tam jest dosyć ciasno ta nawrotka po manualu.

School 2 tutaj mi często manual ucieka i to na prostym odcinku i tutaj jednak jest sporo do przejechania.

Mall to samo jak wyżej długa droga w dół.

Venice pewnie najszybciej wpadanie bo już parę razy było blisko ale ten początek z rapy na dach czasem wpada 1 na 10 prób. 

Odnośnik do komentarza

Słowo klucz, wydaje. Praktyka zweryfikuje.

Do Szkoły 2 to tak jak Bzduras napisał, nie robić za często manuali po sobie. Ja używałem jeszcze specjali, wydaje mi się, że wtedy trochę prędkości się nabiera w porównaniu do zwykłych manuali, ale może to efekt placebo. Na pewno robiłem to krócej niż pierwotnie zakładałem.

Odnośnik do komentarza

Z manualami jest też opcja, że jak przed wylądowaniem wciśniesz X to jedziesz szybciej na manualu. 

12 minut temu, Square napisał(a):

Słowo klucz, wydaje. Praktyka zweryfikuje.

 

Już go trochę katowałem i najgorszy ten podjazd do przeskoczenia między barierkami jak na razie. 

 

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

No szkoła chyba największy wycisk mi dała, choć Bullring też zafundował parę odcisków na kciuku. Chyba już kiedyś wrzucałem, ale podrzucę jeszcze raz swoje przejazdy, może coś pomogą. 

Nie bawiłem się już w różnorodność grindów czy punkty, wiadomo. Chodziło o przeżycie, poza tym żaden ze mnie pros xd

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...