Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No trochę ciulowo dla posiadaczy PS5, że ta świetnie zapowiadająca się kontynuacja zajebistej gry wyjdzie najprawdopodobniej w 2022 r.  Mi to rybka, bo PS5 i tak kupie za jakieś 2 lata, ale nie zmienia to faktu, że samej gry jestem ciekaw jak cholera, i że Goryle jakiś mięsisty urywek rozgrywki mogli by ogarnąć, bo pewno już takowym dysponują.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Cedric napisał:

 

No i ten sam gość wrzucał takie info - wnioski można sobie wyciągnąć samodzielnie. :whistling:

 

 

No koleś ewidentnie nie ma zbyt dobrych źródeł informacji w Microsofcie xd

 

Ale nie można mu odmówić tego że z pierwszym Horizonem miał racje:reggie: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Oh yeeesss - polubiłem w sumie te ostatnie State of Playe gdzie mamy twitta i pyk, 2-3 dni później od razu można się szykować na oglądanie. Lepsze coś takiego niż ciągłe podgrzewanie atmosfery. 

 

I mam nadzieję, że na tej prezentacji ogłoszą też datę premiery. :)

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Cedric napisał:

Oh yeeesss - polubiłem w sumie te ostatnie State of Playe gdzie mamy twitta i pyk, 2-3 dni później od razu można się szykować. Lepsze coś takiego niż ciągłe podgrzewanie atmosfery. 

 

I mam nadzieję, że na tej prezentacji ogłoszą też datę premiery. :)

dokładnie, też mi się to podoba, bez szczególnej pompy zapowiadają i od razu wiadomo czego się spodziewać, więc nikt się nie zawiedzie że znowu nie pokazali Silent Hilla czy coś w tym stylu.

 

W dodatku kilkanaście minut gameplayu więc to co gracze lubią najbardziej :banderas:

Odnośnik do komentarza
Teraz, schabek napisał:

Szczerze mowiac to ja nie licze na jakas oszalamiajaca, nextgenowa oprawe. Nie ma co ufac crossgenom :/ chyba ze przygotowali prawie ze dwie oddzielne wersje

Jest jeszcze inna opcja, mogą podciągnąć oprawę na ps4 do poziomu TLOU2 w wersji otwartego terenu i posiadacze ps5 którzy dostaną to w wersji 4k i 60fps nadal będą czuli że mają nextgenową grę.

Przecież TLOU2 nadal wygląda lepiej niż 95% gier na ps5/xsx. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Cedric napisał:

Albo... może ogłoszą że anulują wersję na PS4. Nie obraziłbym się strasznie. ;)

Tak z ciekawości i co by to zmieniło?

Gra jest produkcji od wielu lat, przez te wszystkie lata była projektowana i tworzona z myślą o PS4, więc co zmieni na lepsze anulowanie wersji na poprzednią generację, na kilka miesięcy przed premierą?

 

Bądźmy poważni

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...