Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Też to zauważyłem, że na Regale jest 21 dni i zastanawia mnie, czy tu nie będzie podobnej sytuacji, jaka była z "nieudanymi" predorderami na PS5 w xkom :kaz: Patrzyłem przed chwilą, obie wersje nadal dostępne. Przy poprzednim zrzucie dostępność była dosłownie przez chwilę. 

Ja akurat zamówiłem wersję standardową w Euro, więc się tym nie martwię. 

 

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, PiotrekP napisał:

Neonet wrzucił obie edycje poprzednio 2 lutego około 14 i zniknęły wieczorem. Teraz są już podobno 3 dzień dostępne. 

Tak, i to jest zastanawiające. Jak ktoś chciał kolekcjonerkę, to już zapewne dawno zamówił. Więc albo popyt został już zaspokojony, albo sklep przyjmuje zamówienia, nie wiedząc ile ma towaru na stanie.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Paolo1986 napisał:

Tak, i to jest zastanawiające. Jak ktoś chciał kolekcjonerkę, to już zapewne dawno zamówił. Więc albo popyt został już zaspokojony, albo sklep przyjmuje zamówienia, nie wiedząc ile ma towaru na stanie.

 

Znana praktyka. A pozniej masowo wysyłają maile, ze przepraszają ale nie mają i anulują zamówienie. 

 

Odnośnik do komentarza

Wydaje się że gra jest skazana na średnią 92-95, nikt raczej tam nie będzie wypominał ze gra jest cross genem gdy wygląda lepiej niż większość gier obecnie wydawanych nawet na konsole tej generacji. Z tego co widać poprawili wszystko, dodali dużo nowych rzeczy, więc zawodzić może jedynie fabuła albo powtarzalność misji.

Edytowane przez Rtooj
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No po 10 latach to wiadomo ,że trudno będzie kupić. Bardziej mam na myśli po premierze. TLOU2 edycję z figurką kupiłem za około 400 zł a GT Sport z samochodzikiem za 100 parę zł z kosza w MM. Większy problem jest z grami których Sony nie jest pewne jak GoT, w takich przypadkach ilość kolekcjonerek jest zdecydowanie mniejsza. 

Odnośnik do komentarza

92% - możecie zapisywać. :popcorn:

Przy okazji - wygrzebana mini-recka z ResetEry od gościa który ma kopie recenzencką.

 

Spoiler

Okay, i will leak my review for you guys
Masterpiece
what you have seen from the cinematic is true

But still, a lot of secrets still waiting for you all.

---

TBH, there is 1 aspect I want them to vastly improve because it wasn't improved yet in HFW. Some "wishlist" from combat as well. But nonetheless, this is the sequel you all gonna love to play and worth your waiting.

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Kontdrad napisał:

Warto pakować się w kontynuację bez znajomości pierwszej części?

Warto zagrać i poznać historię z jedynki, a nawet bardzo. Wielu graczy z tego forum ma zastrzeżenia do poziomu tejże fabuły, natomiast ja oceniam ją dość wysoko. Jest o lata świetlne lepsza od np pseudofabuł z Falloutów serwowanych przez Biedathesdę, czy choćby tej przedstawionej przez Obsidian w The Outer Worlds. Rzecz w tym, że do premiery dwójki na pewno jedynki nie skończysz, bo gra jest fhui dłuuuuga.

Możesz w ostateczności pójść na skróty i obejrzeć poniższe bryki:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...