Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PiotrekP napisał:

Takie pytanko odnośnie latania:

  Ukryj zawartość

 jest to ograniczone? Bo wątpię żeby na jakimś mechanicznym ptaszydle dało się oblecieć całą mapę

 

W sumie cyber-parasol też fajna zabawka, ktoś próbował z niego zaatakować z góry? Da się? 

Lataniem nie przekroczysz najwyższych gór, ale całą mapę spokojnie oblecisz.

 

Skończyłem, fabułka była satysfakcjonująca i dobrze poprowadzona,

Spoiler

zbieranie ekipy, żeby potem poprowadzić ostateczne uderzenie ramię w ramię z maszynami? Delicje :banderas:

Ogólnie więcej tutaj lepiej rozpisanych postaci, jak Kotallo, czy Zo. Więcej będzie się pamiętać wydarzeń, niż z jedynki.

Spoiler

Smutno, że Varl zginął. A scenka ze śpiewu nad jego grobem, nie powiem, trochę chwyciła za serce.

 

Teraz czas na odkrycie całego świata i droga do platynki. Ogólnie gra po stokroć lepsza od jedynki, bezpieczna, ale to jeden z lepszych ubisofciaków, w jakie grałem, polecanko!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, Rozi napisał:

Prawie 40, normal. Zadań pobocznych robiłem tyle, co mi się napatoczyło po drodze do celów głównych, no i pierwszą miejscówkę całą wyczyściłem. Polecam bardzo, nowe maszyny rozkurwiają.

No ja ma 34h i 35% ukończenia w statystykach. No, ale po misji z Demeter latam po wcześniejszych terenach i czyszcze. Chociaż do tej misji miałem 28h. Poleciałbym może szybciej z wątkiem głównym, ale z doświadczenia wiem, że po finale nie mam już takiej motywacji do latania po mapie, a tak to świadomość że jeszcze Główny wątek przede mną mnie napędza do eksploracja.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rozi napisał:

Prawie 40, normal. Zadań pobocznych robiłem tyle, co mi się napatoczyło po drodze do celów głównych, no i pierwszą miejscówkę całą wyczyściłem. Polecam bardzo, nowe maszyny rozkurwiają.

Ok. A kiedy dostaje sprzęt do nurkowania? Chce sobie ograć fabułę do tego momentu, na razie zdobyłem to coś do niszczenia tych "kwiatów" na ścianach.  Bo na razie eksploracja nie ma sensu jak nie moge polowy rzeczy robić.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie jestem w drodze do tego miejsca, 60 godzin spędzone wg konsoli (50h wg statystyk w grze*), a jeszcze od groma pobocznych misji do zrobienia. Z rzeczy do narzekania to poirytował mnie fakt, że zmienili kolor farby do twarzy Poszukująca Nora. No nijak nie pasuje mi ten jasny niebieski, ciemny granatowy z HZD wyglądał dużo lepiej.

 

*w statystykach czas jest wstrzymywany np. w menu, możliwe że podczas filmików też. Podczas rozmów się liczy, bo to już sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że ta gra jest rewelacyjna. Mam spędzone ponad 20 godzin w grze według statystyk, osiągnąłem 21 level, sporo czasu spędzam na eksploracji tego przepięknego świata :banderas:i wykonywaniu pobocznych misji i aktywności.

Fabularnie odblokowałem zachodnią część mapy

Spoiler

Jestem po założeniu bazy i dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy o fabule

i mam wrażenie, jakby gra dopiero się zaczynała :banderas:

Nie zdziwię się, jeśli spędzę przy niej i 100 godzin :)

Odnośnik do komentarza

Do gry może trafić DLC.

https://www.pushsquare.com/news/2022/02/horizon-forbidden-west-ps5-ps4-could-be-getting-dlc-expansions

 

Pytanie czy chodzi raczej o kupowanie tych dodatków z edycji deluxe czy szykuje się coś większego.

 

Cytat

A video published by VSC Rating Board, the “statutory body which rates video games in the UK”, mentions the inclusion of an online storefront in the game used to purchase DLC expansions.

We double-checked the game’s PEGI rating and “in-game purchases” are referenced. The full description explains: “This game offers players the opportunity to connect to their storefront, where they can purchase subsequent DLC expansions, which some parents or carers may want to be aware of. Parents, carers, or other responsible adults should check to see what is being offered before making any purchase on behalf of a child. It should be noted that the game can still be played without the need to purchase such items.”

Odnośnik do komentarza

Ponad 30h spędzone w grze, ukończone na 28 %.

Złoto w czystej w postaci. 

 

Mam pytanie, zaraz jakoś po prologu była misja w jaskini, można było tam głęboko zanurkować i coś znaleźć, ale nie miałem wtedy jeszcze ze sprzętu. Z racji tego, że robię wszystkie misje poboczne już nie pamiętam, w którym to było miejscu i jak nazywała się misja (można było ją ukończyć bez tej podwodnej eksploracji).

Kojarzy Was ktoś tą misję i wysle skrina ze znacznikiem gdzie to jest na mapie?

Edytowane przez niunias101
Odnośnik do komentarza

Nie mam słów jak ta część jest lepsza od jedynki.

Fabularnie to mega wypas, prawie 30h grania i tak smakuję gry że nawet zdarza mi się nie biegać Rudą, tylko idę i podziwiam. Podoba mi się że nadal gra jest mega wyzwaniem, jakoś to ogarnęli że mimo zwiedzania nie jestem przepakowany, to chyba dzięki temu że rozłożyli parametry na drzewka, i ograniczyli ilość potykaczy, prędkość lin, i inne rzeczy. Latam 30h a czuję że mam słaby upgrade broni, to bardzo dobrze, dzięki temu velociraptory z trailerów jak się pojawiły to przetrzepały mi skórę z 4 razy. A graficznie to jest tak dobrze że to pierwsza gra w której bez przerwy włączam PhotoMode. Gra za cenę 289zł jest taniochą jak pomyślę co mnie jeszcze czeka.

Z minusów to zbyt mało czasu na granie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...