Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeszedłem 76h, wszytsko zrobione prócz wyścigów. No świetna gra, jedyne do czego bym się przyczepił to słaba fabuła i lekko czuję ME. Gameplayowo sztos, no kurva walka z nowymi maszynami, jeszcze w wersji Apex to jest :xboss: w ogóle odnoszę wrażenie że prócz nowego GoW to najlepsza gameplayowo gra Sony pod względem mechaniki i głębi bo sposobów na grę i rozwalanie przeciwników jest naprawdę sporo. Dobrze że męczyłem sie na hardzie bo trzeba ładnie kombinować z maszynami. Długo zlewalem oszczep, a takie gangbangi robiłem pod koniec, że dziwiłem się sobie, że 60h olewalem te bron. Do tego fantastyczna muzyka, kupa rzeczy do roboty, piękny i ciekawy świat (zwiedzanie zniszczonego SF będę pamiętał do końca życia) i latanie.

Graficznie pięknie, 60 klatek trzyma nonstop, zdarzały się niestety bugi i glitche i to dużo, ale rozgrywka trzymała mnie za jaja i nie potrafiłem się gniewać.

No nic - czekam na dlc i finałowa trojeczke.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Tracenie dźwięku(nie miałem w ogóle muzyka podczas walk) nie mogłem używać skilli broni, bug silversurfera miałem 3 razy, parę razy wskoczyłem pod tekstury i nie mogłem wyjść ...

 

Falopruj Apex, borze nie może mi się zrespawnowac, a brakuje mi części 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, XM. napisał:

pytasz jak bugi, kolejny przed chwilą

Burzoptak już w jedynce miał podobne problemy, tutaj akurat jeszcze nic z nim nie miałem, a ubiłem 43.

W sumie to dwa razy Maszkara po ubiciu mi wyparowała, prawdopodobnie spadła pod mapę, bo ona nieźle wybucha. I jak grałem jeszcze fabułę to pazury Skałokrusza po oderwaniu gdzieś przepadły, wtedy czułem się oszukany, bo to był pierwszy raz jak go ubiłem.

 

Ja wyścigi na very hard przeszedłem w sumie za pierwszym razem, ale wydaje mi się, że po obaleniu przeciwnicy trochę za szybko do siebie dochodzą.

 

@messer88 zrób te trzy misje to nic cię nie będzie blokować, jedynie dwa trzy questy będą wstrzymane, ale to od razu będzie info w menu. Gdzie jesteś fabularnie?

Odnośnik do komentarza

W sensie potykacz? Do tego jest samouczek, do każdego typu amunicji też jest komunikat który trzeba przeklikać.

 

Tam kiedyś pisaliśmy o śledzeniu lokacji z grynszpanem. Sprawdziłem i rzeczywiście wszystko fajnie, ale często prowadzi nas do miejsc gdzie już zebraliśmy płytę, przez co do innych miejsc ciężko trafić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, MEVEK napisał:

Przed chwila zrobilem zadanie poboczne za ktore dostalem tarczke. Problem w tym ze nie ma samouczka jak z niej skorzystac :dunno:

To jest potykacz, który działa jak pole ochronne, spoko do walki z ludźmi, bo teraz każdy ma coś na dystans. Nawet zwykły random może rzucić granatem co kosi pół HP na raz i podpala.

Ustaw w ekwipunku że chcesz używać i voila.

 

4 godziny temu, XM. napisał:

zdarzały się niestety bugi i glitche i to dużo,

Mnie raz gra wyrzuciła do menu konsoli, poza tym jedna lewitująca lecznicza jagoda to na jakieś 60H+ grania nie jest źle.

 

Pchnąłem trochę fabułę do przodu, ale głównie aktywności, każdy kolejny biom podoba mi się coraz bardziej. Czyżby nieco bardziej azjatyckie klimaty?

 

Oby zrobili DLC na miarę Frozen Wilds.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...