Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

O mój boże, zginąłem w 3 etapie jak ostatni frajer.

Na razie zapowiada się ze wydali po prostu to co zawsze pragnąłem, nie dość że dodatkowy Biom, to zapowiada się na najlepszy. Boss co etap i do tego fabuła, nowa broń, nowe gadgety, nowi przeciwnicy, na razie najlepsze doznanie tego roku.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Cedric napisał:

Pytanko @Rtooj:

 

  Ukryj zawartość

każdy etap to ten sam boss cały czas? I jeżeli tak, to czy są to jakieś jego wariacje za każdym razem?

 

 

Spoiler

Prawdopodobnie jeden boss z wariacjami, w 1 etapie miał jeden pasek, w drugim już dwa i dodatkowe ataki. Zapowiada się ostro w kolejnych.

 

Układ pomieszczeń jest jak w normalnym biomie, myślałem że pójdą na łatwiznę i będzie pokój za pokojem z przeciwnikami, a tutaj mamy normalnie rozplanowane komnaty z niespodziankami.

Normalne xenoglify, audiologi, sklepiki, nawet nowe robale.

 

Edytowane przez Rtooj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, cotek napisał:

To jest jakby niekończący się tryb, to raczej nie jako nowy biom, tylko taki endless bloody palace :P Chociaż w sumie fabularnie to jakby tak :D

 

Jesteś pewien? Bo widzę pucharek za zabicie ostatniego wcielenia bossa. Nie ma znaczenia w sumie czy masz zwykły biom czy tę wieżę podzieloną na etapy, tu i tu masz różne komnaty i jak zginiesz to zaczynasz od początku. No ale to przemyślenia po godzinie.

Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie że grafika dostała boosta z nowym dlc. Ostatni tydzień grałem w returnala, zainstalowałem teraz patcha i chyba jest ładniej.

 

Jeszcze nie zdobyłem true ending , ale już wbiłem - jest cudnie. Przypomina mi to bloody pałace z DMC.

 

Nowa broń :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też zainstalowałem gierkę, odpaliłem 3D audio i kurrrrwa :banderas:Chyba sobie zrobię kilka runów przed wejściem do wieży. No i ta platynka kusi. Powiedzcie mi jak to było - w poszukiwaniu scout logów trzeba po prostu przebiegać po pomieszczeniach i one się losowo zrespią?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

Co zrobić żeby to "działało"?

 

FFIyiZ2.jpeg

 

I mały ester egg 

  Pokaż ukrytą zawartość

uu4mK7J.jpeg

 

 

Musisz zdążyć zestrzelić taką zieloną kulkę nad tym żeby się zmaterializowało.

 

Doszedłem do 4 etapu no i tam zaczyna się hardkor, tak w ogóle to są w nieskończoność te etapy? W trofkach pojawiło mi się, że pokonałem ostateczną formę tego bossa, więc na końcu 4 etapu dalej będzie miał 3 fazy?

Tak w ogóle cały czas z przyzwyczajenia naciskałem kółko przez  tego eldena żeby biec no i przedmioty co chwilę traciłem :dynia:

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza

Lecą napisy końcowe, po

Spoiler

Zebraniu 6 maków

 doszedłem do końcówki 4 etapu, z jednej strony jest się wtedy już maszynką do zabijania, z drugiej umrzeć łatwiej. 17 xenoglifow i kupe audiologów tez zebrałem.

Wspaniały biom. Nareszcie można być dopakowanym i do woli się wyżywać.

 

Jestem około 1300 w rankingu heh.

 

3 godziny temu, Rozi napisał:

Też zainstalowałem gierkę, odpaliłem 3D audio i kurrrrwa :banderas:Chyba sobie zrobię kilka runów przed wejściem do wieży. No i ta platynka kusi. Powiedzcie mi jak to było - w poszukiwaniu scout logów trzeba po prostu przebiegać po pomieszczeniach i one się losowo zrespią?

Wieża sama w parę pięter wszystko przypomni, lec do wieży.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Doszedłem wczoraj do bossa 3 biomu. 

Nie wiem czy miałem jakiegoś buga, ale ani razu nie napotkałem na swojej drodze dronów :blink:

Znalazłem fajną nową broń (wyrzutnia rakiet) i bez dronów dosłownie przeleciałem przez ten biom, nawet ci minibossowie nie byli żadnym zagrożeniem. 

 

Na Nemezisie niestety poległem, choć też byłem zaskoczony, bo doszedłem do 3 fazy i została mu 1/3 paska nie znając w ogóle jego ruchów.

Ogólnie ta walka to niezły oczopląs.

Zrobię parę podejść, żeby nauczyć się jego ataków i powinien paść :) 

 

Panowie, czy podobnie jak w Biomie 2 odblokował się tu jakiś skrót do bossa, czy trzeba się przebijać przez całą wieżę do góry? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...