Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, mario10 napisał:

Lubię karabin techiomatyczny, ale jakieś dodatkowe funkcję w nim odblokowałem i wolniej strzela.

Jak dla mnie Większy Kaliber jest lepszy niż Rosnące Tempo, ale trzeba się trochę przyzwyczaić, że nie działa to tak samo. W trzecim biomie możesz już dobić do 15 poziomu biegłości, więc bronie będą miały 3 traity, ale do tego trzeba wyczyścić prawie wszystko po drodze, najlepiej na wysokiej adrenalinie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jeśli są dwie wieże to może być tak, że się zakręciłem trafiłem do niej po załatwieniu drugiego bossa, a faktycznie jest skrót przy statku więc może to dwa różne miejsca. W tej wieży rzuca mnie pomiędzy poziomami i liczy mi poziomy i pokoje.  Próbowałem na kilku poziomach zawiesić cykl i za każdym razem opcja była wyłączona. Sprawdzę to zaraz w jakimś poradniku.

 

Faktycznie musiałem coś namieszać bo trzeci biom na pewno przechodziłem, ale od razu po drugim i dostałem chwytak. A później tym chwytakiem się dostałem przy statku skrótem do wieży i pewnie to jest ta, o której wspominacie z dodatku :)

A tak mi coś nie pasowało bo nigdzie nie przeczytałem o skrócie z 1 do 3 biomu :facepalm:

 

Dzięki za pomoc panowie.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

No ta wieża to dodatek, który rozszerza fabułę, zalecałbym jej przejście dopiero jak skończysz trzeci akt. Jeżeli chodzi o B3 to jest skrót z B1 bezpośrednio przez zawalony most, pokój będzie oznaczony kółkiem tak samo jak przejście do B2 więc musisz go po prostu znaleźć, ale zaleca się wejście do B2 i zgarnięcie apteczki zaraz na początku. Potem można przebiec pustynię i użyć teleportu na szczyt i wtedy wejść do B3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, PanKamil napisał:

Czy jest sens zabierać się za tą grę jak na jedną sesje ma się godzinkę, półtorej? Nie grałem ze względu na dosyc mało czasu i teraz jak jest w abo to się zastanawiam i nie wiem czy się wkręcać czy pcozekać na lepsze czasy. Runy są szybkie czy idzie tu topić godziny na jednym runie?

Też tak miałem, a teraz da się zawiesić run co nie zmienia faktu, że gra jest wymagająca, ale ja teraz bawię się doskonale nawet jak muszę powtarzać co chwilę, a sam ma rzadko więcej czasu na giercowanie niż 1,5-2 godzinki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde walka z Nemesisem elegancka:obama:

 

Czasem żałuje, że parametry nie przechodzą do kolejnego biomu. Na walkę z Nemesisem byłem przygotowany kozacko. Astronauta, 2 fiolki sylfionu małego, jedna apteczka i podwojona praktycznie integralność. Z Nemesisem pierwsza najgorsza pierwsza faza, a później już fajna walka z przeskakiwaniem między platformami ale nie ukrywam, że trochę mi naklepał :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No spoko, ale jeżeli widzisz, że nie robisz damage'u to chyba strzelasz też gdzieś indziej.

 

Dla wielu najtrudniejszy jest piąty biom, niektórzy powiedzą, że szósty, a inni że trzeci (kiedyś był najtrudniejszy). A tak na poważnie obiektywnie oceniając to wszystkie są bardzo zbliżone do siebie. Czwarty biom zaczynasz od 15 poziomu biegłości, a mając już trzy traity na broni można siąć zniszczenie, ze hej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...