Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo broni może odrzucić w zwykłej wersji, ale po odblokowaniu kilku rzeczy wszystko się zmienia. Ja się np. nie dziwię, że nikt nie używa Wyrzutni Pirobomb, bo znajduję się ją pod koniec gry, a i pewnie ma się już sporo rzeczy odblokowanych na Pustkostrzale czy Karabinie. Miotacz Elektroprętów jako jedyna broń nie zmienia się za bardzo po odblokowaniu traitów, Zgniły Pluj też, ale ten ma chociaż fajne ulepszenia. Cała reszta jak np. Dyskownica czy Rzutnik Termogeniczny to niebo, a ziemia.

Jeżeli chodzi o Wieże to cztery najlepsze bronie to Nosiciel Bólu, Wyrzutnia Pirobomb, Rzutnik Termogeniczny i Dyskownica, w dowolnej kolejności.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że każdy ma jakieś ulubione bronie. Ja najczęściej karabin, zgniły pluj, pustkostrzał i faktycznie najczęściej je wybieram bo te dodatkowe atrybuty mam w nich odblokowane. Części z nich jeszcze nie mam tez rzutnik termogeniczny dla mnie średnio się sprawdza podobnie ja paszczomiot.

Ale z tego co piszecie to jeszcze kilka fajnych broni przede mną :)

Odnośnik do komentarza

Wrzucałem wcześniej listę rekomendowanych rzeczy, na Rzutniku Automatyczność to podstawa bym powiedział, z Paszczomiota też możesz zrobić full auto. W większości broni odblokowanie konkretnych rzeczy zmienia całkowicie odbiór, znienawidzona broń może stać się ulubiona. Dlatego też odblokowywanie traitów jest wskazane, a do ulubionej broni jeżeli wypadnie zawsze można wrócić przed przejściem do kolejnego biomu np.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Square napisał:

Wrzucałem wcześniej listę rekomendowanych rzeczy, na Rzutniku Automatyczność to podstawa bym powiedział, z Paszczomiota też możesz zrobić full auto. W większości broni odblokowanie konkretnych rzeczy zmienia całkowicie odbiór, znienawidzona broń może stać się ulubiona. Dlatego też odblokowywanie traitów jest wskazane, a do ulubionej broni jeżeli wypadnie zawsze można wrócić przed przejściem do kolejnego biomu np.


Doświadczam tego o czym piszesz ogrywając DLC. Gra niejako zmusza mnie do wybierania broni, które omijałem dotąd w podstawce. Niestety z tego powodu nie mam na nich odblokowanych traitów. No ale to kolejny powód żeby pograć więcej. 

Odnośnik do komentarza

Gra ktos w ta gre z dysku dodatkowego wmontowywanego w obudowe? Dokupilem WD Black sn 850 1TB zainstalowalem na nim gre i gra zaczela przycinac,  na dyku głównym konsoli wszystko smiga plynnie. Bede wdzieczny jak ktos mi potwierdzi ze ta gra ma problemy z dyskami zewnetrznymi,  inne gry dzialaja dobrze na WD.

Odnośnik do komentarza

Jednak ten 5 biom na razi najtrudniejszy. Już dwa klucze miałem i w drodze do 3 mnie dojechali. Jak muszę przejść przez pokój z gwiazdką i pojawiają się 2-3 tych zerwanych to mnie dojeżdzają aż miło.

Odblokowałem wczoraj tego nosiciela bólu i to był błąd bo goła broń z 3 pociskami nie dała rady, fajny ma zasięg ale chyba trzeba odblokować dodatkowe atrybuty żeby nabrała mocy.
 

Teraz jeszcze 2 dni walki i tydzień przerwy na urlop :)

Odnośnik do komentarza

Do Nosiciela Bólu trzeba się przestawić na początku, w bazowej wersji to broń która najlepiej się sprawdza w agresywnym graniu. Odpowiedni dystans i zadajesz maksymalne obrażenia mając nieskończone ammo. Przy latających przeciwnikach trzeba celować, bo na otwartej przestrzeni niekiedy długo trzeba czekać na powrót odłamków. Jak tylko będziesz widział Rosnące i Wybuchowe Odłamki to odblokuj je jak najszybciej, warto poświęcając nawet cykl, bo szybko się to zwróci.

 

Co do biomu 5 to z którą odnogą masz najwięcej problemów? W coop ja zawsze leciałem najpierw do Challenge Roomu, potem ta z pokojami, a na koniec teleport na górne otwarte poziomy.

Odnośnik do komentarza

Co do nosiciela to wydawało mi się, że ma 3 strzały tylko w magazynku ale może coś pomieszałem. W fajnym runie ten kill room pokonałem i już się cieszyłem, ale wpadłem do takiej otwartej areny gdzie były chyba 4 wieżyczki z osłonami i te wkurzające drony mnie załatwiły. Teraz już wpadam do tego kill roomu żeby jego pokonać jako najtrudniejszy, a później już różnie bywa czasem z niego wychodzę ledwo żywy.
Ale co jest w tym fajne, że ginę, dostaję klepy co chwilę i chce więcej :)
 

Nawet nie chcę wiedzieć ile razy już zginąłem w tej grze, Square Ty pisałeś kiedyś, że niewiele to szacun bo ja dostaję często baty.

Odnośnik do komentarza

No ma trzy, ale przy odpowiednim dystansie odłamek wylatuje i wraca więc masz nieskończone ammo tak długo jak trafiasz w cel. Stań przed ścianą, spust na maksa i sprawdź sam jakie znaczenie ma dystans. Możesz mieć Czwarty Odłamek jako pierwszy trait, ale Oszołomienie jest ogólnie lepsze, potem Rosnące i Wybuchowe.

 

Co do śmierci to wcale nie tak mało miałem. W momencie przejścia gry 27 zgonów, wszystkie w pierwszym akcie, bo drugi zrobiłem jakoś od strzała. Jak masz Eter to może aktywuj sobie Rekonstruktor w B5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...