Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited Solar Crown


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, genjuro napisał(a):

Jak myślicie, w finalnej wersji, dodadzą ludzi, trochę życia na ulicach, czy będzie taki ghost town? Nie wiem jak innych, ale strasznie mnie to razi...

 

7 minut temu, Mustang napisał(a):

Wiele gier wyścigowych, często nawet tych dzisiaj legendarnych, ma lub miała pustawe miasta, mnie to szczególnie nie razi. 

 

Optyka się zmienia wraz z upływem czasu. Po kilkumiesięcznym graniu w Unbounda również brakuje mi ludzi na ulicach w tym trailerach. Skoro nawet seria NFS (czyli napopularniejszy Arcade) się na to się zdecydowała - to wymusza ruch na przeciwniku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, HenrykIggO napisał(a):

Po kilkumiesięcznym graniu w Unbounda również brakuje mi ludzi na ulicach w tym trailerach

W Unbound mi właśnie dziwnie to wyglądało z tymi przechodniami. W GTA jasne, ale w wyścigach lepiej chyba bez.

Odnośnik do komentarza

Ja mam w sumie gdzieś czy to będzie lepsze od współczesnych odsłon Forzy (lol), NFS’a czy The Crew dopóki będzie grywalne, bo i tak za mało wychodzi takich gierek, plus mam w ostatnich latach tendencję do dobrej zabawy przez kilka(naście) godzin, kiedy odkrywam świat gry, a po objechaniu wszystkiego już znacznie mniej motywuje mnie czyszczenie mapy. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Test Drive Unlimited Solar Crown, Ps5 - hype na gaming w ten tytuł jest po prosty zbyt potężny, by móc to opisać! :obama: Najgorsze jest to, że mam trzy opcje wyścigówek dedykowanych pod Ps5 do kupienia, a budżet zezwala mi tylko na jedną z nich. Są to: Test Drive Unlimited Solar Crown, The Crew Motorfest, Gran Turismo 7. Oczywiście, że największe ciarki i ekscytację wywołuje u mnie wychodzący niedługo ,,Test Drive": po pierwsze wybornie odwzorowany Hongkong, po drugie potężny silnik graficzny i gra zrobiona (tak mi się wydaje po screenach i gameplayu widzianym bezpośrednio na konsoli Ps5, w UHD na 85-calach) perfekcyjnie w każdym aspekcie, po trzecie intrygująca mechanika rozgrywki i fabuła. To wygląda po prostu zbyt pięknie. A pozostała dwójka z tych gier... też kusi: Motorfest, bo dzikość rozgrywki i różnorodność, Gran Turismo, bo... to w końcu Gran Turismo i Sony. I co tu wybrać? Chyba ,,Test Drive"? Cena za nówkę w miarę ok, edycja Gold czy tam Deluxe też ujdzie. 

 

f-test-drive-unlimited-solar-crown-gra-p

  • beka z typa 3
  • WTF 4
Odnośnik do komentarza

Pomijając kolesia który to chciał "zademonstrować", takie easter eggi były w grach od 20 lat, a co gorsza, były zrealizowane w dużo lepszy sposób. Chińczycy bardzo chcą, ale coś im nie idzie. Ja naprawdę chcę, żeby wszystkie gry były świetne i dobre i żeby devi zarabiali kasę, a konsumenci cieszyli się z grania. No ale nie wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza

Strajk w studiu. Teoretycznie ma być bez wpływu na premierę, ale gra always online z problemami technicznymi w becie… no ja myślałem nawet, żeby im rzucić kasy, bo WRC od KT lubiłem, ale teraz się definitywnie wstrzymuję.

 

https://www.pushsquare.com/news/2024/09/test-drive-unlimited-developer-joins-spiders-in-strike-against-nacon

Odnośnik do komentarza

W recenzjach 6-7/10, meta 65, czyli mniej-więcej tyle co można się było spodziewać. Martwią poważne problemy techniczne, przerwy w dostępie usług sieciowych, itp. Cena na start niska, ale i tak powinna spadać bardzo szybko, także pewnie poniżej stówki do końca roku się kupi jeśli okiełznają problemy z połączeniem.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...