Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited Solar Crown


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem filmik z listą samochodów...

 

Lista w miarę ok, ale jakość modeli już bardzo różnie. Już pomijam słabe oświetlenie ale same modele... cześć wygląda całkiem ok, a inna część jest mocno zniekształcona... coś na poziomie tych najgorszych modeli z Forzy (np. Impreza 22B do niedawna, bo nowa FM dostała zaktualizowany model). Poza tym polycount na poziomie samochodówek z ery PS3, góra początków PS4.

 

Dodatkowo kwiatki w parametrach. Np. są 4 wersje R8... i w grze 3 z nich mają napęd na tył, a 1 na 4 koła.... i każda ma 540KM.

W rzeczywistości 2 z tych modeli mają napęd na 4 koła (Green Hell i Decennium) i 620KM.

Odnośnik do komentarza

Spoko panowie, jak @yaczes dowiezie mi na czas mój egzemplarz to dam Wam znać jak wielkie crap to jest. Nie kupujcie na razie swoich kopii to może na tej jednej obskoczymy te dwie czy trzy zainteresowane osoby nowym test drive z forumka :hi:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Emtebe napisał(a):

Spoko panowie, jak @yaczes dowiezie mi na czas mój egzemplarz to dam Wam znać jak wielkie crap to jest. Nie kupujcie na razie swoich kopii to może na tej jednej obskoczymy te dwie czy trzy zainteresowane osoby nowym test drive z forumka :hi:

 

Czekam na recke od Ciebie, jak będzie crap to szybko wpadnie do plusa albo 90% ceny po pierwszym kwartale będzie kosztować.

Odnośnik do komentarza

Tutaj leciało crapem od pierwszego trailera. Nie wiem jakim cudem takie studio kogucik dostało licencję Test Drive, ale wyrządzili tej marce masakryczną krzywdę. Ogra się może jak będzie w promo za 20 zł, czyli pewnie już niedługo, o ile serwerów nie wyłączą (no właśnie, always online kolejny giga debilny pomysł). 

Odnośnik do komentarza

Kryminał? A kto się teraz tym przejmuje. Zajrzyj do Store i zobacz w nowościach ile tam gówno gier jest. Dramat. Na komórce w te gry bym nie zagrał a co dopiero na konsoli. W sklepie Nintendo też pełno gówna.

 

Włodarzom to pasuje :hi:

Odnośnik do komentarza

No nieee, chyba moja psychika będzie poddana trudnej próbie.

 

Nie dość, że wygląda to jak gówno to jeszcze zabugowane. Właśnie udałem się do garderoby by zmienić ciuszek, a tam nic nie ma. Wczoraj miałem wybór dzisiaj pusto. W dodatku jak wybrałem, że nie chcę danego elementu stroju to wpadło trofeum za użycie garderoby.... Wszystko spoko, ale ja to trofeum zdobyłem już wczoraj xD

 

 

Tracę siły... Chyba już wyłączyli serwery tego gówna....

 

191f141166f54-screenshotUrl.thumb.jpg.9e9bc5f496ab57e107bf0d9283ca8762.jpg

 

Co 60 sekund mam taki komunikat.

 

 

 

Update walki...

 

191f14ff70992-screenshotUrl.thumb.jpg.8b38849adbf07952a42af77dd9d0bd67.jpg

 

Pograne.

 

 

Edytowane przez Emtebe
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Tak, always on-line. Aczkolwiek sypie co chwila błędami o braku połączenia, ale mimo to nie wywala z gry. Za to nie można nic zrobić, tzn. wziąć udziału w wyścigach czy nawet ulepszyć fury w garażu jak nie ma połączenia xD

 

 

PS.

 

No i dupa zbita.  Nie mogę popchnąć fabuły dalej, bo mam za słabe auto. Nie mogę wymienić części na lepsze bo wywala błąd serwera i nie da się wejść do garażu.

 

Dosłownie, nic nie działa. Można tylko jeździć po mapie bo żadne wyścigi nie działają z uwagi na błąd serwera. A status na stronie gry jest na zielono - że wszystko działa xD

 

191f1ce4f936-screenshotUrl.thumb.jpg.aa0a0afa94e7584152f213e14103ddfb.jpg

 

 

Porażka.

 

Kylotonn, ty KURWO.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Uwaga, teraz będzie bomba....

 

Włączyłem grę ponownie... I nie wczytuję się sejw.

 

Od 10 minut komunikat "wczytywanie zapisanej gry..." I na tym koniec.

 

Wygląda na to, że błąd serwera uwalił również sejwa, który jest przechowywany online.

 

Koniec grania :hi:

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Grafę gorszą mogę wybaczyć bo lubuję się w pixelarcie i gierkach stylizowanych na retro (pikselart tworzę też sam ale narazie się nie chwalę na forumku) ale nie rozumiem rakowej mechaniki w postaci ALWAYS ONLINE. Czemu to ma koorva służyć? Nie lepiej dać offline i w razie czego dorzucać patche albo odrębną opcję wyścigów online? Z powodu wywalania z serwera odpuściłem tą ubisoftową ścigałkę, mimo iż miałem złote upgrejdy na co lepszych autkach, przez kicki do menu nie dało się grać z innymi. Dałem raz szansę, właśnie Motorfestowi ale więcej nie mam zamiaru tego robić. Wszystkie gry z opcją Always Online to porażka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...