Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Temu Infantino to już w ogole styki się przegrzały jak wpadł na pomysł żeby worldcup kobiet robiły wspólnie Korea PŁN i PŁD:kekw:
 

W wioskach kibicowskich namioty porobione gdzie łazienka oddzielnie jak na jakimś festiwalu i płacisz 175 bodaj dolarów za noc. A i to wokół nadal jeszcze coś robią i poprawiaja 
 

ponoc Budweisser ogłosił ze całe piwo pojedzie do zwycięzcy turnieju

 

ciekawe jakie jeszcze kwiatki wyjdą. No wspaniały to mundial nie zapomnę go nigdy….

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Decyzja jest jedna i przekazał ją trener Gareth Southgate. Anglia uklęknie przed Irańczykami przed pierwszym swoim meczem na mundialu w Katarze. Ma w ten sposób dać wyraz dezaprobaty wobec nierówności rasowej.

 


Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/mundial-2022/news-anglicy-lamani-przez-fifa-w-sprawie-teczowej-opaski,nId,6424565#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, krupek said:

Swoją droga, przypomniał mi się dziś mój ulubiony mundial 2006. To był festiwal pięknych bramek. W tej kompilacji co chwila jakaś rakieta z dystansu.

 

 

Ta bramka na 4-2 Niemcy - Costa Rica :obama:

 

A kolejny mecz Polska - Ekwador :frog: Do dzisiaj o tym przypomina mi wrzuta na jednym z bloków u mnie w mieście Polska - Ekwador 0:2. Ktoś się bardzo zdenerwował. 

Odnośnik do komentarza

Do tego liczne prowokacje mediów, że niby budowlańcy poginęli. Na oficjalnej stronie mundialu wyczytałem, że podczas budów ściśle przestrzegano zasad BHP i dbano o warunki pracy. Niestety, mimo tego podają też informację, że zginęło dwóch pracowników, ale na stronie kajają się za to i przepraszają. Nie to co Zełenski.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...