Opublikowano 26 listopada 20222 l Oglądam na tvn24 materiał reporterski spod stadionu. Reporter zagaduje różnych kibiców Arabii (paru niezależnych, nie że w jednej grupie), a ci cos w stylu "we killed Argentina, we will kill you", wykonując gest podrzynania gardła. Sympatyczny naród.
Opublikowano 26 listopada 20222 l 1 minutę temu, LeifErikson napisał: Oglądam na tvn24 materiał reporterski spod stadionu. Reporter zagaduje różnych kibiców Arabii (paru niezależnych, nie że w jednej grupie), a ci cos w stylu "we killed Argentina, we will kill you", wykonując gest podrzynania gardła. Sympatyczny naród. Oj tam, może to takie ichniejsze - rozkład jazdy, jazda z kurwami.
Opublikowano 26 listopada 20222 l dalej laga na robercika. Zajebista taktyka, która od lat nam przynosi sukcesy
Opublikowano 26 listopada 20222 l 4 minuty temu, Sep napisał: 5 minut i pięknie Arabia kontroluje grę Nie ma co od razu odkrywać wszystkich kart.
Opublikowano 26 listopada 20222 l Araby nie wiedzą co czynią próbując fikać do Macieja wpierdalającego się ludziom przez komin z keszem na święta.
Opublikowano 26 listopada 20222 l 1 minutę temu, Bartg napisał: Takie strzały to nie na bramkarza Pielmonte Calcio Fixed
Opublikowano 26 listopada 20222 l Kurwa żeby chłop z 10 na plecach w reprezentacji Polski nie umiał zagrać piłki do chłopa jak idzie na gazie to jest kpina
Opublikowano 26 listopada 20222 l Ja pierdole juz 2 zolte, cash fatalny. Arabusy wygladaja na 2x szybszych i lepszych technicznie. Skad oni ich kurwa wzieli?
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.