Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na dzień dzisiejszy wygląda granie w ten tytuł? Czy można mówić że to cała gra z jakimś tam contentem. Jak wygląda kampania? Czy jest już większą ? I pytanko do tych co siedzą na co dzień w grze. W Jakim trybie siedzicie ? Multi czy jakieś dzienne wyzwania są itd?

Ktoś może w skrócie odpowie na moje pytania pisane na kolanie w pracy ?:facepalm:

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

Kampania nie jest jakoś bardzo większa, ale po zmianach w całym systemie levelowania samochodów jest jak najbardziej do grania. Są niby rywale i wyzwania tygodniowe, ale imho nie mają żadnego podjazdu do systemu tygodniowych wyzwań w Gran Turismo. Jak masz już GT ograne na wszelkie sposoby to spokojnie można sobie pograć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja gram tylko to co dodają co tydzień i open raz w miesiącu. One potem znikają i co jakus czas się na ich miejsce pojawia coś nowego po prostu.takze jeśli chodzi o rozbudowanie to stoi w miejscu dla kogoś kto dopiero by zaczął. Chyba, że grasz na bieżąco jak ja to ogrywalem cały dodany kontent na przestrzeni czasu od premiery gry. Gdyby to zostawiali to by była masa grania dla tych co chcą zacząć jeśli chodzi o karierę. Niestety to gra usługa i usuwają. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W porównaniu do GT to tutaj fajniej czuć rywalizację jak z większą gromadką aut przemierzam łuki to czuć taka agresję i jak blacha o blachę trze to jest jakiś tam efekt adrenaliny plus dzwięki aut też fajniej słychać. Nie wnikam czy bardziej realne są te dźwięki czy nie ale efekt jest. Szkoda że tak troszkę ubogo w kontent ale pogram bo bardzo fajnie się śmiga. Jakby tak zrobić scalenie jak fuzje w dragon Ballu to by z tych dwóch gier zlepił scigalke dekady 

W Sumie to GT ma swoją tożsamość jak i poprzednie części 

Forza jakby zgubiła własne Ja i bujanie po tych menusach podpowiada mi że jest nijaka

Odnośnik do komentarza

No rywalizację czuć online ale nie uważam, aby GT odstępowało. Pamiętam jeszcze jak w poprzednią część ostro grałem online i wspominam wspaniale. Wczoraj przejechałem w FM zajebisty wyścig, dzisiaj rano również. Walka o 3 miejsce, rywal miał szybsze auto na prostej, ja na zakrętach i na przemian się wyprzedzaliśmy kilkukrotnie. Czysty wyścig, byłem lekko spocony na koniec mimo, że gram na padzie. Niestety zachciało mi się drugiego wyścigu dzisiaj rano i to była już tragedia i destruction derby na pierwszym okrążeniu. Brakuje mi contentu ale fajne jest to, że trening>kwalifikacje>wyścig są za jednym posiedzeniem. Chociaż rozwiązanie GT też jest spoko z kwalifikacjami innego dnia, niż wyścig. 

 

Ogólnie brakuje mi większego sensu, jakiejś ligi online, systemu progresu. Bo samo ściganie dla ścigania jest fajne ale się to znudzi bez jakiegoś celu. Nie pamiętam jak to jest w GT ale chyba jest to lepiej zrobione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...