Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Ja się tylko boję ,że ich ograniczą fabularnie pod względem poruszanych tematów czy questów. Duzi wydawcy jednak wolą być poprawni politycznie i nie poruszać trudnych społecznie tematów. 

 

Lubię jak gry nie są ugrzecznione pod tym względem, i chyba to najbardziej cenię w grach RPG. 

 

Wiadomo do lat 90 pod tym względem nie wrócimy ale poziom Kingdom Come czy BG3 jest dla mnie wystarczający z nowszych gierek. Jak to fabularnie będzie Skyrim albo Fallout 4 to matko jedyna :sapek:

 

 

Akurat MS nie specjalnie ingeruje w cokolwiek. Na dobre i złe :p

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał(a):

Ja się tylko boję ,że ich ograniczą fabularnie pod względem poruszanych tematów czy questów. 

 

 

Raczej nie, z jednej strony nie ma już w studiu Avellona i nie ma pewności czy jest tam ktoś na jego poziomie, a z drugiej do tej pory dostarczają bardziej liniowe i nastawione na narrację produkcje od Bethesdy więc tego i tu się spodziewam. Nie będzie swobody jak u Todda ale liczę że ta gra będzie jak FNV dla porównania z F3 czy The Outer Worlds dla F4. Mniejszy w skali, ale nieco ciekawszy w warstwie fabularnej i o lepiej przemyślanych mechanikach rpg.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dalhi napisał(a):

Tylko po Avowed nie ma co oczekiwać że będzie wyznaczało nową jakość w kwestiach wizualnych, to co pokazali jest poprawne, chwilami środowisko wygląda trochę sterylnie i modele postaci też tyłka nie urywają.

jasne, że po Avowed nie oczekuje poziomu graficznego rodem z Hellblade, ale myśe że nowe gry Coaltion czy Initative mogą nas jeszcze zaskoczyć pod względem oprawy.  

Odnośnik do komentarza

Dla mnie The Outer Worlds było tytułem strasznie bezbecznyn i sztucznym, właściwie nie pamiętam o czym był główny wątek fabularny xD do tego słabe mechaniki rpg, niezbyt satysfakcjonujące strzelanie i mamy średniaka. Takie Tyranny było kilka półek wyżej, chociaż to też nie był tytuł wybitny.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Bielik napisał(a):

Dla mnie The Outer Worlds było tytułem strasznie bezbecznyn i sztucznym, właściwie nie pamiętam o czym był główny wątek fabularny xD do tego słabe mechaniki rpg, niezbyt satysfakcjonujące strzelanie i mamy średniaka. Takie Tyranny było kilka półek wyżej, chociaż to też nie był tytuł wybitny.

Avowed dzieje się w Eorze, warto ograć Pillarsy 1&2 wczesniej, były zresztą to świetne tytuły. 

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, Bielik said:

Dla mnie The Outer Worlds było tytułem strasznie bezbecznyn i sztucznym, właściwie nie pamiętam o czym był główny wątek fabularny xD do tego słabe mechaniki rpg, niezbyt satysfakcjonujące strzelanie i mamy średniaka. Takie Tyranny było kilka półek wyżej, chociaż to też nie był tytuł wybitny.

Nie no Tyranny to był sztos. Moim zdanie lepsze niż Pillarsy (pierwsza część lepsza. Pomimo, że dwójka mechanicznie, graficzne i tak dalej jest lepsza to jednak klimat Piratow z Karaibów nie dla mnie) i bardzo żałuję, że nie ma kolejnej części, bo końcówka bardzo duże pole zostawia w tej kwestii. A co do Outer Worlds to zgadzam się z każdym słowem. Tylko sam rozwój postaci w menu był fajnie zrobiony, ale średnio to się przekładało na gameplay.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
35 minut temu, SnoD napisał(a):

Po czym wnioskujesz? XD

 

Wygląda dobrze, najlepszy trailer z dotychczasowych. I podtrzymuję opinię, że w końcu jakiś RPG dla tych co nie trawią klimatów dark fantasy.

A to Fable nie robi tej roboty własnie? Na dodatek wygląda lepiej. Za wczesnie mówić, że Avoved to crap, ale jak widziałe trailery Pillarsow czy Tyrrany to miałem więcej nadziei na sukces. Trzymam kciuki i pewnie i tak ściągnę bo wpadnie do GP, ale te trailery nie powalają.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bielik napisał(a):

Ostatni D O J E B A N Y rpg w perspektywie fpp od obsidianu to kultowy Fallout New Vegas, pozniej dostaliśmy klasyczne, świetne gry w rzucie izometrycznym i słabe/średnie TEW, no oby tu nie pokpili sprawy. Właściwie to gdzie skonkretyzowana data premiery ? 

Obsidian jest znany ze skopanej warstwy technicznej, zapewne czekają, aż poprawią grę do grywalnego stanu, żeby nie wypuścić kupy na rynek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...