Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, number_nine napisał(a):

nie czaje podjarki tym tytułem, wygląda jak totalnie generyczny fantasy rpg z segmentu AA


Dlatego, że Obsidian robi „Bethesda type game done right” i oprawa graficzna jest tam najmniej istotna. Z tych ostatnich gier robionych na modłę Falloutów/Skyrimów w pamięci zapadł nie Fallout 4, nie Skyrim ani nawet Starfield, a The Outer Worlds właśnie. A wcześniej New Vegas. 
 

Tytuły Obsidianu w tym typie cechuje jednak pierwiastek lekkości którego Bethesda dostarczyć mi nie potrafi i dlatego bardziej czekam na TOW2 i Awd niż TES6.

Odnośnik do komentarza

No tak, bo przecież dzisiaj każda dobra i niedrewniana gra robiona jest za setki milionów dolarów i przez tysiące ludzi :teehee: mnie te zapowiedzi w ogóle nie zachęciły. najbardziej skisłem jak na jakimś filmiku developerzy chwalili się, że system walki jest rozbudowany, bo jedną ręką można czarować, a w drugiej trzymać miecz. Faktycznie rzecz godna odnotowania w 2024r XD

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, number_nine napisał(a):

No tak, bo przecież dzisiaj każda dobra i niedrewniana gra robiona jest za setki milionów dolarów i przez tysiące ludzi 

ale skąd wiesz że Avowed nie będzie dobrą grą? 

 

To że Avowed nie wygląda i nie rusza się jak np. Fable, nie oznacza że nie może okazać się dobrym rpgiem, z interesującą fabułą, dialogami czy wyborami. 

Odnośnik do komentarza

Osobiście kibicuję Obsidianowi, żeby dowiózł dobrą gierkę - IMO ostatni trailer wyglądał bardziej zachęcająco i mniej drewnianie niż to, co było zaprezentowane poprzednim razem, ale w ich przypadku mam pewne obawy.
Studio, które w końcu powstało przez ludzi, którzy zjedli zęby na gatunku RPG, które potrafiło dowozić interesujące pozycje - ale nigdy jakoś nie potrafili wskoczyć na poziom wyżej. Gdzie w tym czasie Larian, który też miał zawirowania i też w pewnym momencie musiał sięgać po Kickstartera, pokazał, że potrafi dowieźć hity takie jak D:OS 2 albo BG3.

Odnośnik do komentarza

Za bardzo pokaz koncentrował się na walce, nie zobaczyliśmy żadnego miasta, bardziej rozbudowanego zadania czy innych elementów rozgrywki. Wiem, że AC Shadows to całkiem inna gra ale porównajcie sobie oba przygotowane fragmenty rozgrywki, przepaść. Obsidian zrobił materiał jakby na wyjebce bo przecież i tak będzie w gamepassie i każdy sprawdzi. Paradoksalnie nawet fatalnie przyjęty Dragon Age może dziś wyjść na prostą i wzbudzić większe zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...