Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli ktoś nie wierzy że wydawanie zbyt dużo gier blisko siebie może mieć negatywne konsekwencje, czy w to że z punktu widzenia Game Passa lepiej wypuszczać gry regularnie, a nie kumulować kilka gier w przeciągu jednego miesiąca. 

 

To wciąż jest np. premiera nowego Dragon Age który ma wyjść między październikiem a grudniem 2024 r.

 

Dowolny inny wydawca mając tyle gier postąpiłby podobnie lub tak samo. 

Odnośnik do komentarza

No ja nie rozumiem decyzji przesunięcia Avoved zaraz obok cod, gdzie ten chujowy cod mi koło chuja lata i nawet nigdy nie miałem instalować tej gry. No ale kurwa cod, trzeba przesunąć avoved, bo się koliduje. Chyba dupa pawiana się koliduje w tym ms. 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Faka said:

No ja nie rozumiem decyzji przesunięcia Avoved zaraz obok cod, gdzie ten chujowy cod mi koło chuja lata i nawet nigdy nie miałem instalować tej gry. No ale kurwa cod, trzeba przesunąć avoved, bo się koliduje. Chyba dupa pawiana się koliduje w tym ms. 

 

No już jedna gra bez marki próbowała wystartować w tym samym momencie co CoD. Świetny tytuł, niestety CoD go zjadł i do tej pory marka nie istnieje. Titanfall 2. Kojarzysz? No już rozumiesz? Czy MS ma walnąc sobie facepalma i powiedzieć: kurwa, Faka nie instaluje CoDa!!! Jebać, wydajemy!!

Edytowane przez Homelander
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Faka said:

Ale co ma wspólnego avoved z codem, to są dwie inne gry? Titanfall i cod to ten sam gatunek, taka to różnica i przegrana titanfalla. 

 

Taka różnica, że to są gry wideo. Co z tego, że dwie inne. Jak ktoś chce zagrać i w Awoved i w CoDa, a kasę (lub czas) ma tylko na jedną to jest duża szansa, że Awoved przepadnie. A po kilku miesiącach będą już inne tytuły i nikt nie będzie do niego wracał poza zapaleńcami. No aż ciężko mi uwierzyć, że dorosłemu chłopu trzeba takie oczywistości tłumaczyć

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

A nie było już tak, że w jednym miesiącu wyszedł Dayin light 2, Elden Ring i Horizon FW?

 

to są trzy gry trzech różnych wydawców

 

bardziej adekwatnym przykładem byłoby gdybyś podał kiedy ostatnio jeden wydawca zdecydował się wydać 3 swoje duże gry w przeciągu miesiąca

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Homelander napisał(a):

 

Taka różnica, że to są gry wideo. Co z tego, że dwie inne. Jak ktoś chce zagrać i w Awoved i w CoDa, a kasę (lub czas) ma tylko na jedną to jest duża szansa, że Awoved przepadnie. A po kilku miesiącach będą już inne tytuły i nikt nie będzie do niego wracał poza zapaleńcami. No aż ciężko mi uwierzyć, że dorosłemu chłopu trzeba takie oczywistości tłumaczyć

 

Nadal to nie tłumaczy ms z powodu przesunięcia Avoved. Gry na stałe będą w gp i zawsze będa mieli dostęp. Gra cod to jest multi, nie sądzę, że gracze co non stop napierdalają w coda, będa mieli chrapkę na Avoved, która jest rpg z fabuła i nie ma nic wspólnego z konkurowaniem graczy jakim jest cod. Nie oszukujmy się, ale target coda to nie target graczy, co grają w single. Jeszcze żadna z obydwu tych gier się wzajemnie nie kolidują. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Faka said:

 

Nadal to nie tłumaczy ms z powodu przesunięcia Avoved. Gry na stałe będą w gp i zawsze będa mieli dostęp. Gra cod to jest multi, nie sądzę, że gracze co non stop napierdalają w coda, będa mieli chrapkę na Avoved, która jest rpg z fabuła i nie ma nic wspólnego z konkurowaniem graczy jakim jest cod. Nie oszukujmy się, ale target coda to nie target graczy, co grają w single. Jeszcze żadna z obydwu tych gier się wzajemnie nie kolidują. 

 

Kolidują. Walczą obydwie i czas i portfel graczy. Jak tego nie zrozumiałeś do tej pory to raczej nie zrozumiesz.

13 minutes ago, ASX said:

to są trzy gry trzech różnych wydawców

 

bardziej adekwatnym przykładem byłoby gdybyś podał kiedy ostatnio jeden wydawca zdecydował się wydać 3 swoje duże gry w przeciągu miesiąca

 

EA z Titanfallem 2 i Battlefieldem. I jeszcze CoD był do tego. Wyszło jak wyszło

Odnośnik do komentarza

Ale oni sobie sami skomplikowali ta sytuację hujowym planowaniem. Co nagle się połapali że mają za dużo. 

To nie jest firma krzak tylko gamingowy moloch, a strzelam że z 80% ich gier w tej generacji miało obsuwy. 

 

Tak samo irytuje mnie że teraz CoDziarzy będą lizać po jajach, a dla mnie to zwykła multiplatforma i czekam przede wszystkim na gry ekskluzywne które sami obiecali 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, drozdu7 said:

 

Tak samo irytuje mnie że teraz CoDziarzy będą lizać po jajach, 

 

No oczywiście, że będą CoDziarzy lizać po jajach. A jak któryś będzie chciał języczkiem w odbyt to i oczywiście. Przecież CoD odpowiada za ogromną część przychodów. Wczoraj się urodziłeś czy jak?

 

A co do tego, że to duża korporacja, planują blablabla. Byś się zdziwił. To ciągle są ludzie i robią idiotyzmy. Absolutnie by mnie nie zdziwiło gdyby to wyglądało tak: 

W stołówce spotyka się kolo od CoDa i kolo od Awoved I taka rozmowa:

- ty a kiedy macie premiere tego coda? 

- a w listopadzie

- ty my tez!!

- hmmm chyba tak nie powinno byc. idziemy do supervisera

W biurze przelożonego

- no czesc stary, bo tak se gadalismy i wyszlo ze wydajemy gry w tym samym czasie

- o kurwa serio?

- no

- no to trzeba o tym na meetingu pogadac

itd itp

Tak działają korporacje. Chuja każdy ogarnia

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Deeejve napisał(a):

COD w gamepassie day one to kanibalizacja wszystkiego co wychodzi w tym samym czasie. Większość ludzi mając abonament sprawdzi nową odsłonę a jakaś część wsiąknie w multi i zostanie na dłużej z tym rakiem. Nie zdziwię się jak jeszcze coś przełożą na Q1 2025 

jaka kanibalizacja jak my tu mowimy o abonamencie. Tłumaczenie ich codem to najwiekszy idiotyzm. Teraz cod beda miec co rok i nie beda wydawac nic w pierwszej połowie, bo nie maja gotowych gier, a w drugiej tez nie, bo cod.

gier aa i aaa niech tes nie wrzucaja, bo kanibalizuja indyki

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Beelzeboss napisał(a):

jaka kanibalizacja jak my tu mowimy o abonamencie. Tłumaczenie ich codem to najwiekszy idiotyzm. Teraz cod beda miec co rok i nie beda wydawac nic w pierwszej połowie, bo nie maja gotowych gier, a w drugiej tez nie, bo cod.

gier aa i aaa niech tes nie wrzucaja, bo kanibalizuja indyki

Taka, że w gamepassie docierają do większej liczby graczy znających markę a którzy nigdy nie grali w coda. I tak, w następnych latach na 100% nie będą wrzucać dużych gier w okienko premiery coda. 

Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, Sedrak said:

A ja się cieszę z obsuwy. Oczywiście bardzo czekam na grę i zdecydowanie bardziej niż na CoDa, ale w czasach kiedy pospiesznie wydaje się chłam, który ciężko nazwać grą to wolę poczekać i mieć doszlifowany produkt

 

O tak, właśnie dlatego opóźniane są gry. Żeby wypuścić doszlifowany produkt. Przykłady można mnożyć. Cyberpunk, Duke Nukem Forever, Daikatana, Too Human, Spore, Fallout 3, MGS V, Diablo 3... Można tak długo.

 

Ale w sumie to zazdroszczę takiego romantycznego podejścia do gierek. Ignorance is bliss

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Homelander napisał(a):

 

No oczywiście, że będą CoDziarzy lizać po jajach. A jak któryś będzie chciał języczkiem w odbyt to i oczywiście. Przecież CoD odpowiada za ogromną część przychodów. Wczoraj się urodziłeś czy jak?

 

A co do tego, że to duża korporacja, planują blablabla. Byś się zdziwił. To ciągle są ludzie i robią idiotyzmy. Absolutnie by mnie nie zdziwiło gdyby to wyglądało tak: 

W stołówce spotyka się kolo od CoDa i kolo od Awoved I taka rozmowa:

- ty a kiedy macie premiere tego coda? 

- a w listopadzie

- ty my tez!!

- hmmm chyba tak nie powinno byc. idziemy do supervisera

W biurze przelożonego

- no czesc stary, bo tak se gadalismy i wyszlo ze wydajemy gry w tym samym czasie

- o kurwa serio?

- no

- no to trzeba o tym na meetingu pogadac

itd itp

Tak działają korporacje. Chuja każdy ogarnia

 

Zwłaszcza, że w Microsoft mamy 3 firmy o swoich strukturach, czyli Xbox Games Studios, Bethesda i Activision z Blizzardem. 

 

Skopali, że z Indianą czy Avowed nie zdążyli wcześniej, udało im się tylko z Hellblade, takie życie, gry są wiecznie przekładane, jednak przed Micro sporo teraz pracy, bo mamy Sierpień, a oni mają dużo rzeczy do wydania. 

Odnośnik do komentarza
48 minutes ago, Homelander said:

 

O tak, właśnie dlatego opóźniane są gry. Żeby wypuścić doszlifowany produkt. Przykłady można mnożyć. Cyberpunk, Duke Nukem Forever, Daikatana, Too Human, Spore, Fallout 3, MGS V, Diablo 3... Można tak długo.

 

Ale w sumie to zazdroszczę takiego romantycznego podejścia do gierek. Ignorance is bliss

Nie no aż tak to nie pojebało mnie. Bardziej chodziło mi to, że ja dzisiaj właśnie przez gry, które wymieniłeś nie mam w ogóle ciśnienia na premiery gier i na wiele tytułów sobie spokojnie czekam aż połataja i dopiero kupuję. Mogłem użyć "doszlifują produkt", a nie "doszlifowany produkt"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Homelander napisał(a):

 

No oczywiście, że będą CoDziarzy lizać po jajach. A jak któryś będzie chciał języczkiem w odbyt to i oczywiście. Przecież CoD odpowiada za ogromną część przychodów. Wczoraj się urodziłeś czy jak?

 

A co do tego, że to duża korporacja, planują blablabla. Byś się zdziwił. To ciągle są ludzie i robią idiotyzmy. Absolutnie by mnie nie zdziwiło gdyby to wyglądało tak: 

W stołówce spotyka się kolo od CoDa i kolo od Awoved I taka rozmowa:

- ty a kiedy macie premiere tego coda? 

- a w listopadzie

- ty my tez!!

- hmmm chyba tak nie powinno byc. idziemy do supervisera

W biurze przelożonego

- no czesc stary, bo tak se gadalismy i wyszlo ze wydajemy gry w tym samym czasie

- o kurwa serio?

- no

- no to trzeba o tym na meetingu pogadac

itd itp

Tak działają korporacje. Chuja każdy ogarnia

mogło tak być, a może po prostu przyzwyczajeni do wydawania kilku gier rocznie mają teraz problem z odnalezieniem się w sytuacji gdy zrobiło im się kilka gier w przeciągu miesiąca xd To dla nich nowa sytuacja xd 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Moldar napisał(a):

 

Zwłaszcza, że w Microsoft mamy 3 firmy o swoich strukturach, czyli Xbox Games Studios, Bethesda i Activision z Blizzardem. 

 

Skopali, że z Indianą czy Avowed nie zdążyli wcześniej, udało im się tylko z Hellblade, takie życie, gry są wiecznie przekładane, jednak przed Micro sporo teraz pracy, bo mamy Sierpień, a oni mają dużo rzeczy do wydania. 

Wiadomo, ale pamiętajmy ze wszyscy trzej marynarze .aja jeden statek o nazwie Microsoft gaming.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...