Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co oczekiwać marketingowego sukcesu Avowed. FPP w świecie względnie niszowej gry w rzucie izometrycznym. Produkcja raczej głównie dla fanów tego świata. Myślę, że gdyby nie GP, to by w ogóle nie dokończyli tego projektu gdyby dalej byli niezależni.

 

Od Obsidianu jako taki potencjał na sukces mają tak naprawdę tylko Outer Worlds 2 i ewentualny spinoff w świecie Fallouta (myślę, że prędzej czy później Obsidian za to się zabierze).

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Beelzeboss napisał(a):

nie widziałeś twita? daja ci czas, zebys backlog nadrobił

 

 

Ostatnio u mnie X robi za wieże dla figurek świnki pepy i innych puchatków :notbad:

Jeszcze przycisk zaklejony, bo grałem a mała sobie wciskała- bo świeciło :kaz:

IMG_2436.jpeg

Edytowane przez iluck85
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No KCD2 to jednak większy kaliber, przygody Henryczka stawiam zdecydowanie wyżej i to grę południowych sąsiadów kupię. 

Avowed będzie musiało poczekać, hooynia że premiery się nakładają, może MS ucieknie na kwiecień czego nie można wykluczyć. Do premiery daleko.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dalhi napisał(a):

No KCD2 to jednak większy kaliber, przygody Henryczka stawiam zdecydowanie wyżej i to grę południowych sąsiadów kupię. 

Avowed będzie musiało poczekać, hooynia że premiery się nakładają, może MS ucieknie na kwiecień czego nie można wykluczyć. Do premiery daleko.

 

 

Teraz ta ucieczka przed KCD2 nie zostanie dobrze odebrana xD. Do lutego jeszcze daleko, może wpaść jeszcze coś dużego z z Japonii itp.

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim gameplayu utwierdziłem się w przekonaniu, że świat poszedł do przodu, a Obsidian dalej został przy robieniu "drewna z fajną fabułką", gdzie za każdym razem społeczność gierkowa próbuje go usprawiedliwiać, że przecież to nie jest duże studio, nie mają ogromnych finansów, i dalej lecąc klasykiem - gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka.

W tym czasie taki Larian z eurojanków i wizji bankructwa przeskoczył na topkę branży albo Warhorse przymierza się do próby sięgnięcia po spory sukces.

Edytowane przez Antihero_
  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Już to kiedyś mówiłem, ale powtórzę. W Obsidian siedzą stare w większości pierdoły. Siedzą nie tylko od wielu wielu lat zajmując stołki w firmie, ale przede wszystko siedzą pod kamieniami nie wiedząc i nie widząc, że giereczkowo zmieniło się nie do poznania i to co było trendy kiedyś, dziś nie przystoi już robić...

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...