Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2


Rekomendowane odpowiedzi

Obsuwa na 20 listopada:

Cytat

To all our players,

 

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl will now be launching on November 20, 2024, moving from the previously planned date of September 5, 2024. We know you might be tired of waiting, and we truly appreciate your patience. These two additional months will give us the chance to fix more “unexpected anomalies” (or simply “bugs”, as you call them).

 

S.T.A.L.K.E.R. 2 is shaping up to be everything we envisioned, with the launch nearly here, and we are incredibly excited to share more with you. To give you a taste of what’s coming, we’re thrilled to announce the S.T.A.L.K.E.R. 2 Developer Deep Dive video, which will be released on Xbox media channels on August 12. This detailed update will include exclusive interviews, lots of new footage, and a full video walkthrough of one of the game quests. We can’t wait for you to see it and get a comprehensive understanding of how the game looks and plays.

 

We are always grateful for your ongoing support and understanding — it means the world to us. We’re just as eager as you are to finally release the game and for you to experience it for yourself.

 

With love and gratitude,

 

GSC GAME WORLD

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, number_nine napisał(a):

marketingu to sie w tym studiu uczyli na yt chyba. najpierw wypasiony trailer, później pierdyliard przełożonych dat, następnie kolejne trailery, na których widać downgrade, teraz kolejna obsuwa i już chyba nikogo ta gra. Wyczuwam max 7/10, obym się mylił 

 

Pierwszy stalker był przekładany chyba przez 5 lat, nic nowego

Odnośnik do komentarza

Listopad/grudzień będzie nawet dobrym okresem na tego typu grę, odpowiedni klimat ale pod warunkiem, że gra będzie taka jakiej się oczekuje oraz, że będzie chociaż w zadowalającym stopniu dopracowana no i jeszcze musi w tym listopadzie czy grudniu wyjść a tego nikt nie zagwarantuje, że nie będzie kolejnej obsuwy.

Odnośnik do komentarza

Robi się ciasno w kalendarzu, bo na listopad planowane było też Avowed, a w grudniu ma wyjść Indiana. Czyli 3 spore gry na przestrzeni 2 miesięcy. Nie zdziwię się jeśli Stalker faktycznie wyjdzie w listopadzie, to Indiana lub Avowed zaliczy opóźnienie na początek 2025. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Czezare napisał(a):

Na bank przerzucą na marzec-kwiecień 2025. Wydawać grę tak blisko CoD-a? Skrajna głupota...

Kurła jeszcze ten CoD o którym zapomniałem, a przecież będą jeszcze gry third party. 

 

5 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Avowed leciutko wyleci na marzec 2025, Obsidian fixowanie robi zawsze na końcu, to może i lepiej by było dla graczy :)

kiedy ostatnio Obsidian wydali mocno zabugowaną grę? Grałem na premierę w ich 3 ostatnie gry i nie przypominam sobie by były jakieś problemy. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, ASX napisał(a):

Kurła jeszcze ten CoD o którym zapomniałem, a przecież będą jeszcze gry third party. 

 

kiedy ostatnio Obsidian wydali mocno zabugowaną grę? Grałem na premierę w ich 3 ostatnie gry i nie przypominam sobie by były jakieś problemy. 

KOTOR II :leo:

New Vegas, Pillarsy 1 i 2 też trochę miały, ale w te drugie grałem już długo po premierze i było cacy.

 

Outer Worlds lepiej, Tyranny też, nie grałem w Pentiment ani Grounded, ale to trochę mniej skomplikowane tytuły. 

 

Ale wróćmy do Stalkera 2 :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...